Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 7 months ago #90436 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Nem probléma, okt. 5. még semmihez sem késő!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90439 by sLamma
Replied by sLamma on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok! Én is szeretnék nevezni! Remélem tudok bizonyítani, és sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni a bajnokságon :I
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90440 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Már frissítettem is a névsort (3. hsz.) Egyúttal elkezdem írni, hogy ki tud hostolni és ki nem, ugyanott.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90441 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!
Én is nevezek az első magyar online bajnokságra! :)
Sajnos kevés szabadidővel rendelkezem, de remélem hogy mindenkivel megtalálom majd a megfelelő időpontot a meccsek lejátszására. Akkor ezek szerint én vagyok a 8. résztvevő. :)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90443 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Felvettelek!

Hawkz tegnap keresett meg és a köv. kérdése volt (mivel mindenkit érint, ezért kommentáljátok):
Többnyire csak szombaton ér rá, a többi napon nincs érdemben használható netje. Kérdezett, hogy így benevezhet-e. Én azt válaszoltam, hogy próbáljuk meg! Reméljük összefogjuk tudni a meccseket így is. Ha egy hónap után azt látjuk, hogy nem megy, akkor levonjuk a tanulságot, vagy előfizet a netre ;) De próbáljuk meg.

Ahol rögtön látszik, hogy ütközés lesz az Davkas. Davkas mhelyről látszik, Hawkz szombaton. Érezhető a probléma! :) Meglátjuk.

A következő javaslatom van arra az esetre, ha nem sikerül lejátszani minden meccset valakinek, és ezt előre jelezte, a fórumon, hogy miért és hogyan nem fog.
Az illető nem heyezés nélkül végez a bajnokságban, hanem a minden meccset lejátszottak után, de helyezéssel. Nem éri szankció, mert előre jelezte. A többiek eredményei közül pedig kivesszük az ellen játszott meccseket, hogy azok ne befolyásolják a sorrendet.

Kommentáljátok!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90444 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Amit még érdemes tudni Hawkzról, hogy simán vert engem. Játszottunk egy jópár meccset, talán 1-en sikerült elkapnom, a többin ő nyert, nem volt nagyon durva (mint mondjuk AX ellen, ahol 1 mp esélyem se volt).

OK, pesze nem vagyok mérce, csak azért mondom, mert a többiek nagyjából sejtik, hogy hogyan játszok, és így be lehet lőni. FLegbyvel várom mit alkot. Ja, meg addig edzek.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90483 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság

Az illető nem heyezés nélkül végez a bajnokságban, hanem a minden meccset lejátszottak után, de helyezéssel. Nem éri szankció, mert előre jelezte. A többiek eredményei közül pedig kivesszük az ellen játszott meccseket, hogy azok ne befolyásolják a sorrendet.

Kommentáljátok!



Ez kizárólag Davkasnak okoz nehézséget - ami biztosan nem áthidalhatatlan 4 hétvége alatt - senki másról nem tudjuk, hogy fixen rossz lenne a szombat.
Mivel ez kiszúrás lenne a többséggel szemben, én azt mondom, ne változzon semmi, Davkas érdeke is, hogy lejátsza Hawkz elleni meccsét, hátha előre tud lépni 1-2-3-4... helyezést azzal a két esetleges győzelemmel.

Nem beszélve arról, hogy Hawkz elképzelhető, hogy Davkas elleni meccsei nélkül is odaér, 1-2-3. helyek valamelyikére.


Röviden:
Ne vegyük ki a meccseit, mert az aki időt szakít rá hogy játszon vele azzal szemben nem fair, és lehet előreláthatólag vele is kiszúrnánk!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90485 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én meg azt mondom, hogy ne azon múljon a helyezés, hogy valakinek az ellenfele mennyire ér rá.

Bízom benne, hogy mindkét fél igyekszik időt szakítani (beszélve mindkettőjükkel ez biztos is), és nem lesz gond.

Ami szerintem elvárható a rosszabbul ráérő kollégáktól (Hawkz, Davkas, Dinnye esetáben merült ez föl eddig), hogy aktívan keressék (pl. itt a fórumban) a kölcsönösen megfelelő időpontot. Ennyi az elvárás első körben.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90486 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
A mai nap sem volt sikertelen. Játszottunk Davkassa, így neki is megvolt az eslő online élménye.

Otthon volt, ami neki sajnos még mobilnetet jelent. Emiatt nem tud hostolni, de ami nagyobb gond az a ping. A játék a játszhatóság nagyon alsó határán volt. Talán már épp alatta, talán hajszállal felette, ez nyílván ízlés dolga. Nem lenne jó így játszani.

De ezt tudtuk is, nem meglepetés, sőt inkább pozitív, hogy nagy nehezen azért megyeget. Holnap próbáljuk a mhelyéről.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90488 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
lengyelekkel 80-90 ping szokott lenni, az még játszható!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum