Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91518 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Szerda nekem nem jó.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91563 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!
Végre géphez kerültem... Csütörtökön 18.00 és 19.30 között tudnám lenyomni az első meccseimet! Jelentkező?
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91565 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
nekem elvileg jó

p2p vagy server tapasztalat már volt Dimettel?
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91566 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Igen.
Hostolást még nem teszteltük, de szerintem fog menni.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91590 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ide is bemásolom, amit körpm-ben küldtem:

Fontos szabály vonatkozik az NB 1.-ben 15-ére! (Ez holnap lesz.)

1. Eddig a dátumig le kell játszani minimum 4 mérkőzést (tipikusan 2 ellenféllel)
2. Ha ez valamiért nem jött össze, akkor írni kell a topikba, hogy a következő napokban mikor lesz alkalmas.

Aki nem felel meg egyik feltételnek sem, az törlésre kerül a bajnokságból!

A jelen hónpban nem teljesítette a 4 meccset:
- AbelXavier
- Apetour
- Davkas
- Dinnye
- sLamma
- Szeszesek

A fentiek közül Dinnye postolt a mai napra vonatkozó időpontokkal. A többiektől legalább ez elvárás!

A 18 meccs teljesítéséhez persze ez a 4 még csak a minimum!

Jó lehetőség a játékra a mai du. vagy a szombati nap, amikor Hawkz szokott online lenni. De figyeljétek a topikot, mert többen is aktivizálódtak (végre).
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91591 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én ma este 7-10 között ráérek kb. fél órára, de tudnom kéne mikor lesztek. Időnként benézek az IRC-re is.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91592 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én ma meg tudom oldani, mondjuk 17:00-től 18:30-ig. Így Flegby-vel és Dinnyével is lejátszanám a 2-2 meccset, ha jó nekik is.
Tegnap két csúnya zakót elkönyveltem Dimet-től (6-1, 3-0). Borzalmas voltam (edzettség hiánya, ziccerek elhibázása), Geri [=Dimetrodon] pedig kifejezetten szépen és fantasztikusan gyorsan játszott. Még egyszer gratulálok neki! Flegby-vel sajnos folyton desync jött csak össze.:(
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91595 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Akkor ma (csütörtök) fönt leszek. 18.00 körül Davkassal, és 18.45 körül pedig Dimetrodonnal nyomnám, ha jó. 20.00-kor kell felállnom a géptől!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91597 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Dimetrodon nem csak gyorsan játszott, hanem megoldotta FLegby desnync problémáját. :) (Ha másnak is nagy lenne a jitter, akkor a következőt tettük: A Host beállította a Smoothingnál, hogy Always.)

Davkas esetében vitatnom kell a rossz helyzetkihasználást: egyszerűen majdnem végig nálam volt a labda. :) Tudom, hogy Davkas tehetségesebb játékos nálam; ez a két meccs két dologról szólt: egyrészt a gyakorlatról (az én oldalamon), másrészt pedig valamiért hihetetlen jó formában voltam, olyan megoldások jöttek össze, amelyek egyáltalán nem szoktak, volt pár olyan dolog, amit korábban nem is próbáltam, és most nagyon ment. Az első megváltozik, a második meg elmúlik, szóval nem lesznek mindig ilyen sima meccseink! :-*

FLegbyvel persze más volt, ellene nem sok helyem volt trükközni. 2 nagyon hajtós meccs volt, szerintem az 1-2 2-1 reális eredmény összességében, bár szerintem az elsőn vereség helyett győzelmet, a másodikon győzelem helyett döntetlent érdemeltem volna. :-X

Egyelőre nem állok rosszul a tabellán, de ez főleg annak köszönhető, hogy a 3 legerősebbet még elkerültem. (Hawkz, a szombat most megint nem lesz feltétlen jó nekem. :( )
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91598 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Davkas, hívj fel pls egy 15-20 perccel játék előtt!
Telefonban megmondom tudok e jönni, 90%-ra tippelem hogy igen!

Ãœdv:
FLeg
The topic has been locked.
Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum