Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago - 13 years 4 months ago #90297 by dimetrodon
Terveink szerint 2010. okt. 1-vel elindul az NB I. ! Itt beszélhetjük meg az ezzel kapcsolatos dolgokat.

Játkosszámláló (az első szezonra nevezettek): 10
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #90299 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Felsorolom milyen nyitott vagy kevésbé nyitott kérdések vannak. Mindenhol a saját véleményemet írom, vitassátok bátran!

Az első szezon október 1-én indul. Minden szezon egy hónapos.

A szabályok más nemzeti bajnokságokhoz hasonlóak.
Game length: 3 min
Pitch: Random
Auto Replays: OFF
All Player Teams equal: OFF
Teams: Bármely Edited Custom Team az Update-elt Save Disk-ről
Custom tactics : Nem megengedett
Online mode: Hacsak a felek nem egyeznek meg egy adott szerverben, akkor p2p

Nevezés: A nevezés feltétel egy ezt kérő hozzászólás a bajnokság topikjában. Az első jelentkezés után nem szükséges havonta megismételni a nevezést, az előző havi versenyzők automatikusan benevezésre kerülnek. (A fórumhoz külön regisztráció kell.)

Részvétel: Kötelező a meccsek 100%-át lejátszani. Ha valaki nem tud egy másik játékossal időpontban megegyezni, akkor ezt meg kell írni a fórumban! Ha nem játsza le a meccseit és időben nem írja meg ezt a fórumban, akkor az eredménye érvénytelen lesz (midnen hátrébb végző eggyel előrébb lép) és így nem lehetséges ISSF kvalifikációt szerezni az adott hónapban. Ebben az esetben újra jelentkezni kell a fórumban a következő hónapra.

Minden hónap 15-éig kötelező 4 meccset lejátszani, ha ez valamiért nem lehetséges, akkor azt a fórumon külön jelezni kell, ellenkező esetben az illető törlésre kerül az adott hónapra.

Lemondás: Ha valaki nem tudja befejezni a szezont, vagy nem kíván a következőn indulni, akkor a fórumban jelezze ezt!

A részvétel feltétel az élő fórum és ss.de account, érvényes e-mailcímmel. (Ne felejtsd el aktiválni a profilodban az Amiga Online-t, mert különben nem tudsz eredményt rögzíteni!)

Azon játékosoknak, akik még nem rendelkeznek Amiga Online eredményekkel (Liga vagy OOO) az első szezonjuk előtt egy barátságos vagy OOO meccset kell játszania valamely liga koordinátorral (FLegby, Dimetrodon), hogy a technikai gondok ne akadályozzák a versenyzésüket.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 5 months ago #90300 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Várható résztvevők

Két magyar játékos régóta játszik online. Szeszesek és Abelxavier jelenleg a lengyel ligában versenyez. Lobo és Playaveli azt a hivatalos álláspontot ismertették, hogy ha elindul a magyar liga, akkor választaniuk kell, hogy melyikben indulnak (a lengyelből nem szerezhetnek ISSF indulási jogot). Szeszesekkel még gondolkodik AbelX azt mondta, hogy ő nevezne, akár ezen az áron is.

Itt mégegyszer kiemelném, hogy igazi értéke akkor lenne a magyar bajnokságnak, ha a legerősebb játékosok neveznének.

Lista, kommentekkel:

- Szeszesek - hostol
- AbelXavier - nem tud hostolni és a jelenlegi szolgáltatóval nem is fog tudni
- FLegby (admin) - hostol
- Dimetrodon (admin) - hostol
- sLamma - egyelőre nem tud, mert nem éri el a router felületét
- Davkas - sajnos otthon mobilnetje van, de mhelyről bevállalja, mhelyről hostol
- Dinnye - még nem hostol
- Bromberg - hostol
- Hawkz - tud hostolni, laza 2 órás munka volt, de jól szórakoztunk - hazudom ;)
- Apetour - még nem hostol

Ezen kívül megpróbálok elérni még minél több, az oldalra regisztrált magyar játékost.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90304 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
esetleg meg lehet kérni az oldal adminjait, hogy küldjenek ki egy hírlevelet, a tartalmát meg tudjuk mondani nekik, és linkelhetne erre a fórumra!

Bromberg is így szerzett tudomást az offline versenyről, szóval akár 1-2 plusz emberért is megérné ezt meglépni, hátha valaki aktív tag maradna!

Még egy kérdés amit Abel már kérdezett tőlem, hogy 2 vagy 4 meccset kell egymással játszani, itt ketten azon a véleményen voltunk, hogy 6-8 főig lehetne 4 meccs nyugodtan!
De ebben is közösen kellene dönteni!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90307 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Kiküldtem már, neked is ment.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90308 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én a 2 meccs mellett vagyok. Mégpedig azért, mert lesz néhány új tag, akinél számomra a kérdés, hogy lefogja-e játszani a 2x5 vagy 2x7 meccsét. Addig a lehető legkevesebb feladatot adjuk nekik. Épp elég megtanulni a dolgokat. Aztán 2-3 hónap után, ha stabilizálódik a mezőny, akkor nem vagyok ellene a több meccsnek.

Egyébként amúgy is egy alkalommal játszuk le, ha 2, ha 4, ami többet számít, az egy új alkalom, azaz egy új játékos!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90335 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hát itt újra regisztrálnom kellett, remélem ez nem kavarja meg a dolgokat. (Nevet nem változtattam, de nem ismert fel mint felhasználót).
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #90336 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Igen, a fórumba külön kell regisztrálni. De ez nem fog kavart okozni. Főleg, ha mindenki ua. a névvel regel ide is. :)

Akkor ezt tőled hivatalos nevezésnek veszem. Kiemelem, aki benevezett a hozzászólásával.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90338 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én is nevezek, ma este megpróbálkozom újra az online játékkal. Szerintem is elég eleinte a 2 meccs, aztán ha beindul, utána gondolkodjunk a meccsszám emelésről.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #90342 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Szuper! Este próbálok lenni IRC-en és segíteni.

Haverod?
The topic has been locked.
Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum