Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90512 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Mi lenne, ha a következővel zárnánk a kérdést, ne ez legyen a fő fókusz (ha van még komment azért nem tilos!):

Tudomásul vesszük, hogy lehetnek ilyen problémák az első kiírásban. Igyekszünk igazságosan dönteni. Minden résztvevő a lehetőségeihez képest alkalmazkodni. Aztán egy hónap múlva megnézzük a tanulságokat.

Ne feledjük, hogy eddig SEMMILYEN magyar bajnokság nem volt. Egy kompromisszumos első ehhez képest nagy előrelépés.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90513 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
részemről deal :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 7 months ago #90545 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19475.0
Sziasztok. Ebbe az oldalba csak belebotlottam. Itt is nyilatkoztak 1 páran hogy nyomták elég aktívan. Valahogy nem lehet ezeket előkeríteni.
Vagy azt aki az oldalt csinálta?
Lehet halott próba de ha 1% is volt akkor megérte.űthx
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 7 months ago #90546 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság
www.sg.hu/listazas.php3?id=1130862272 order=reverse index=2
vagy esetleg ez az oldal ahol az illetők adatait ki lehet bogarászni és hátha jönnének....
Na thx még 1 szer :)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90550 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én is elkezdtem ilyen gyűjtést (Hawkzot levadásztam pl. iwiw-en : ) de arra gondoltam, hogy megvárom az első sikeres szezont, és akkor kezdek jobban toborozni. Mert egy működőhöz jó csatlakozni. A 9 ember bőséggel elég, az elején így is sok apró gond lesz.

De aztán szerintem is ez a jövő útja! (NB II. ??? :))
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90590 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Mint írtam nem akartam a nem-100% témát csócsálni, de egy tanulságos beszélgetésem volt ma: Megkeresett a lengyek ligák koordinátora, ruichi, és nagyon kedvesen felajánlotta a segítségét, ha bármi kérdésünk van. Mondtam, hogy minden oké, de megemlítettem a témát. Elmondta, hogy számukra is szokásos a probléma (tehát az, hogy mi van, ha egy nem minden meccsét lejátszó játékos befolyásolja a végeredényt. pl. a két élmenő egyiktől kikap, a másikkal nem tud játszani). A következőket mondta:

- Általában sikerült elég fair megoldásokat találni.
- De tökéletesen fair metódus nincs.
- Ami számukra egyértelműen a legjobb megoldás volt, és gyakorlat, az a következő egyszerű metódus:
Azt kell először törölni, aki a legkevesebb meccset játszotta, ha ez nem elég, akkor ezt folytatni, amíg olyan eredmény nem alakul ki, amikor már nem befolyásolja a végső sorrendet, hogy ki nem tudott játszani egy adott ellenféllel.

(Aki nem igyekezett időpontot keresni a topikban, arra persze nem ez érvényes, ő nem 100% esetén eleve kiesik.)

Mivel ez nekik bevált, ezért ezt szeretném itt is követni. Továbbra is: A törlés nem büntetés, hanem az igazságos eredmény eszköze.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #90594 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Abban az esetben ha pl dinnye lesz az aki nem tudja lejátszani - csak azért ő most a példa mert neki tudom hogy nulla online amiga meccse van a rendszerben - és a végén ennek megfelelően törlöd a bajnokságból, akkor a meccsei ugya jól gondolom, hogy megmaradnak az adatbázisban, csak nem számít bele a teljesítmény a bajnokság végeredményébe!?

The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90598 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Persze, megmaradnak, az SRN-t ugyanúgy megkapja (vagy elveszti) a meccsekért. Nem a meccs eredményét töröljük, hanem csak a tabelláról vesszük ki.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90933 by apetour
Replied by apetour on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Tisztelettel beneveznék, minden lőtt gólom után sörkuponokat osztogatok később jelzett helyen és időben.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #90935 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Válaszom: Gyerünk-gyerünk Angyalföld! ;) Tehát üdv, a fedélzeten!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum