Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91432 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!

Megvolt Hawkz-al is a két meccsem. Illetve egy fr-rel 3. 4-14 a gólkülönbség, de azért ennyire nem volt rossz. :-)))

Sajnos a héten nem jöttek össze a meccsek, ezért benéztem ma délután is, hátha, és Felgby és Hawkz is fenn volt. Na akkor próbáljuk meg. Kb fél órán át nem akart összejönni a connection, már az utolsó próbánál tartottunk, amikor láss csodát, létrejött a kapcsolat 50fps-el. És ebben a pillanatban...

Előzmény: kis, azaz inkább nagy családommal reggel óta úton voltunk: elmentünk tortáért, hordozóheti rendezvényen Dalolka, anyámnál ebéd+szülinap, vissza a hordozóhétre, aztán haza. Útközben a középső gyerkőc, Boti, elaludt, felhoztam, letettem és aludt tovább. Gondoltam, benézek hátha van vki, és 2 meccset vacsora előtt lejátszok. Legdősebb gyermekem, Matyi (6 éves) már hozott mellém egy széket, hogy nézze és szurkoljon. Fél óra után sikerül összehozni a kapcsolatot (közben Matyi elment legózni), amikor a másik szobából Boti az alvásból felsír.

Szóval tölti a játékot, Boti ordít - általában velem szokott megvigasztalódni. Nejem áthozza, leülteti Matyi idekészített székére, még mindig sír. A dilemma, iszonyú nehéz volt összehozni Hawkz-al a kapcsolatot, csak szombaton ér rá, nem kellene lemondani. Közben megjött Matyi, neki nem tetszik, hogy Boti ül a székben. :-))) No sebaj, Botit leültetem a bal lábamra, megnyugszik (már állítjuk a taktikákat), Matyi helyet foglal a székben, és indulhat a bemelegítő fr. Közben Boti átkarolja a bal kezem, és időnként rákönyököl. :-)))

No de a lényeg, hogy játszunk! Fr-en 3. perc, 1 szopó. Óóóóóó, mondom, Hawkz is úgy elintéz, mint pár hete szeszesek (1-7). Aztán sikerült egyenlíteni, nagyon küzdelmes meccsen végül 2-2 lett. Nem akartam elhinni. Én 2-2-t játszottam azzal a Hawkz-al, aki elverte AX-et, aki egy szinten van szeszesekkel... Ááá, csak álmodom. És tényleg. :-)))) Jöttek a bajnokik.

Az első meccsen a 30. perc táján megszereztem a vezetést (!), még mindig álmodom, aztán sajnos 5 percen belül jön az egyenlítés, majd a 60. perc táján bekaptam még egyet, de ekkor úgy éreztem partiban vagyok, több lehetőségem is volt a 2-2-re (meg persze az 1-3-ra is), amikor a 87. percben megindítom az utolsó támadásom, a jobb szélen már Hawkz térfelének közepén járok, a védők mögöttem, hátulról becsúszik, elesik a csatárom, a bíró nem fúj, a labdát megszerzi az ellenfél, átrúgja az én térfelemre és vége a meccsnek. 1-2 Ébredés. :-)

Ez a méltánytalan momentum (a bíró nem fújta be a szabálytalanságot, oda lett a meccs) viszont nagyon megviselt. Páran emlékezhetnek az offline bajnokságra, nagyon szoros meccseim (vereségeim) voltak, kivéve egy db 1-5-öt. Azon a meccsen 1-1-nél fújtak ellenem egy teljesen kamu 11-est, és attől teljesen összezuhantam.

Ebből a 2 eredményből és az össz gólarányból már ki lehet rakni a második meccsünk végeredményét. Nos, nincs mit szépíteni, 1-10. :-((
10. percben 0-3, félidőben 0-7, asszem 0-8-nál szépítettem. Hát ilyen is van, sajnálom hogy így alakult. 0-3-nál még megpróbáltam felállni a padlóról, de nagyon gyorsan bekaptam a negyediket, onnét pedig elszállt minden erőm.

Kösz a meccseket Hawkz, nagy élmény volt és gratulálok!

Többiek, gyertek játszani! És mindenkinek sok szerencsét!
Bromberg

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91439 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Helló mindenki!


Gondoltam a tegnapi két-két meccsről egy nagyon rövid összefoglalót írok én is!

Elősként Hawkz ellen játszottam, aki vezette a bajnokságot - még bromberg elleni meccsei előtt vagyunk időben -, és nagyon bíztam benne, hogy legalább 3 pontot el tudok hozni. Nos ez az eredmények iseretében nem sikerült, de az első meccs kifejezetten nagy élmény volt a vereség ellenére is!

Eszméletlen sok kapuralövés minkét oldalon, sárga lap, majd büntető Hawkz javára, melyet a kapusom bravúrral hárítani tudott, hihetetlen!
Nem emlékszem az eredmény pontosan mikor/hogyan alakult, de végig nagyon hajtós színvonalasnak mondható, izgalmakkal teli meccs volt.
A második meccsen, már sajnos más volt a helyzet, a védelmem a szokásosnál többször kapitulált, Hawkz ellenállhatatlanul és hidegvérrel játszotta ki a végletekig a helyzeteit, nem találtam az ellenszert, pedgi a 442 - 532 - 433-al is megoróbálkoztam, utóbbi azonnali eredményt hozott is a támadásaimban, de a védelem nem lett jobb egyik esetben sem!

Hawkz ugyan nem mutatott különösebb extrákat, különösen szép esetleg távoli gólokat, mégsem tudtam a Davkashoz hasonló stílusával mit kezdeni!
Védekezése pedig sajnos annyira jó volt, hogy mivel a távolabbi lövéseim nem jöttek össze - sokszor ugyan nem próbáltam -, inkább a biztosabb megoldásra akartam menni, amit többnyire a kellő pillanatban hatástalanított.

Végeredmények: 1-2 ; 3-6 Hawkz javára!

Gratulálok!



Este pedig jó 30 perc, vagy akár több szenvedés után is nagy nehezen összehoztuk a meccseket Bromberggel!
Kezdtünk a biztonság kedvéért 2 ooo-val, ezeket tudtam hozni, de nagyon küzdelmes meccsek voltak.

Jött az első bajnoki és teljesen megváltozott a játék képe! Nem tudom eldönteni, hogy Bromberg játszott megilletődötten, vagy nekem ment nagyon jól ellene az első találkozón, da a 22 kapuralövés 5 ellenében elés sokat elmond a játék képéről. Az első félidőben sikerült eltűntetnem csapatát a gyepről és ellentmondást nem tűrően folyamatosan veszélyeztettem. A második félidő már kiegyenlítettebb volt, itt jöttek már a gólok a Milan részéről is!
Hozzá kell tennem, hogy ha jól emlékszem az első meccs a sokak álltal gyűlölt jeges talajon volt!

A második meccs pedig az ooo-k hangulatát időzte, azzal a különbséggel, hogy itt nem sikerült elcsípnem a 3 pontot, csupán 1-et. Jóval visszafogottabb iramú találkozó volt, elképesztő meccsről meccsre hogyan változik a játék képe :)


Végeredmények: 5-2 ; 1-1


Ezt követte még 6 ooo meccs, melyből az első kettőt Bromberg nyerte, a soron következők pedig az én SRN értékemet növelték.


Gratulálok Brombergnek is!


Köszönöm a játékot!


FLegby
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91470 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Davkas, és akik hét közben érnek rá korlátozottan, szeretném jelezni nektek, hogy ez a hét nekem elvileg ok!

Szóval ha tudunk játszani akkor jelezzétek előre hogy kb mikor és találkozunk IRC-en, ha itt visszaigazolom. (vagy hívj telefonon az is jó!)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91474 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!
Örülök, hogy ennyire beindultak a dolgok és ilyen izgalmas meccseket játszotok. Nekem elvileg szerdán 18-20-ig jó lenne, ha vannak kihívók , vagy én megütközhetek másokkal! És egy teljesen noob kérdés: az IRC az a sensiblesoccer.de chat fülét jelenti?
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91476 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
igen, azt!

be kell jelentkezni az oldalon és akkor már automatikusan Davkas néven lép be!

- szerda akkor... ha esetleg nem vagyok IRC-en hívj fel elvileg minden időpillanatban alkalmas :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91482 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság

És egy teljesen noob kérdés: az IRC az a sensiblesoccer.de chat fülét jelenti?


Ez nem teljesen noob kérdés, ugyanis volt egy konkrét postom, amiben képesen illusztrálva leírtam, hogy hogyan lehet kommunikálni a meccsek időpoontjairól. És írtam egy külön e-mailt, amiben leírtam, hogy ezt az egy postot mindenképpen olvassátok el.
(A 4. oldal közepén található, így kezdődik, hogy Pár gondolat.)

Mindnekinek nagyon szívesen segítek/segítünk minden technikai kérdésben, de okkal emelem ki, hogy olvasandó, a sok valóban átugorható post között.

---

Bocs. Kicsit cenzúráztam magamat. :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91499 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Németből nem tudsz játszani?

Mindkét meccsen lehetsz idegenben :D

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91504 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Azt olvastam, de már pár hete volt...:) Valóban újra végig kellett volna néznem a postokat!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91508 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Tegnap is fekve dolgoztam itthonról TVzés közben, a PC-m meg ment az emeletem :)
Láttam hogy írtál Davkas, de csak este 22:xx körül mentel fel a géphez!


Ha a ma jó, vagy a holnap - ahogy írtad - nyugodtan csörgess meg, elvileg 15-20 percem mindig van hogy lejátszam a két meccset!


Esetleg van más aki tud majd szerdán játszani Davkas ellen?
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91509 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság

Azt olvastam, de már pár hete volt...:) Valóban újra végig kellett volna néznem a postokat!

Jó, akkor nem öllek meg! 8)

Sajna innen nem tudok játszani, még egyedül se. De jövök haza!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum