Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 7 months ago #91606 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Csak egy gyorsjelentés: Dinnyével borzalmas volt a lag, úh nem tudtuk lejátszani. Petúrral lenyomtuk a két meccset, mindkétszer 2-0 nekem. Flegby-vel 7-kor megpróbáljuk újra a tegnapi sikertelenség után.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91607 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Első meccseimet Apetour ellen nyomtam.
A nyitómeccsen jobban kezdett, azonnal megszerezte a vezetést, de a szünetre már fordítottam (2-1). Utána kissé összeomlott, többször is eladta a labdát a tizenhatosánál, és éltem a lehetőségekkel.

A második meccset is ő kezdte jobban, azonban gólt nem lőtt. Helyzetei akadtak bőven. Aztán a 75. percben a bíró egy faltja után kiküldte a csatárát, és én azonnal gólt lőttem neki. A vége 2-0 lett.

Az eredmények nem ezt mutatják, de elég kiegyensúlyozott meccseket játszottunk!

A folytatás egyelőre technikai okokból nem jön össze (sem Davkas sem Dimetrodon ellenében…)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91608 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Gratulálok Davkas, fej-fej mellett :)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91611 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Apetour ellen nagyon nyögvenyelős 1-0 1-0, pedig nem is ment rosszul, kivéve a befejezést. A múltkori játékunkhoz képest nagyon nagy fejlődés van, ha meg nem sértem a sportársat ezzel a dícsérettel.
Ja, és a második meccsen a 89. percben vágtam be a döntőgólt, már elkönyveltem sose-rúgok-gólt meccsnek. Kicsit rösteltem magam, de azért nem bántam! :) Ezzel 2 mp-ig vezettem a tabellát is. :)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #91612 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sajnos Dinnye technikai gondokkal küzd. Nyilván ő már mentes a 15-e szabály alól. Még 3-man veszélyben (köztük a két vérprofi nagyágyú!) 2-en, mert Szeszesek jelezte, hogy tesónál dekkol, ahol nem tuti, hogy tud játszani. Szóval még AX és sLamma jelentkezzen!

Közben sLamma nekem arról írt, hogy holnap fog ráérni.
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #91617 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Davkas és Apetour ellen sikeresen hoztam a meccseket ma!

Davkas ellen az első meccs igazán gólzáporosra sikerült, összesen 11 gól született, ebből 8-at írhattam fel a nevem mellé.
A második találkozó már sokkal melegebb volt, Davkas a tőle megszokott gólokból gyártott 3-at is, ez nekem is sikerült, de már a 78. percben jártunk és még mindig 3:3, ami nekem nem elég jó eredmény! Átálltam 532-re, ezt követően a labda többnyire nálam volt, és hatalmas nyomás nehezedett Davkas kapujára, néha egy-egy kontrával a részéről! A nagy nyomás eredmény szöglet lett végre a 89. percben, amit ziccerként tudtam értékesíteni ellene!

A második kifejezetten kemény meccs volt!


Apetour ellen az első meccs volt szintén a megnyugtatóbb, 6 gólt sikerült berámolni, de Apetour 1 nagyon szép középtávolival szépített menet közben!
A második meccsen 3 alkalommal kapitulált a védelem Apetour oldalán, ebből 2x saját maga ellen - öngól -, ez a nagy kapkodás számlájára írhatóak.

sLamma izzadni fog, ha nem gyakorolt! :)

The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91619 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Srácok, lesz novemberben a közeli Prágának városában egy PC-SWOS torna!
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19786.0

Esetleg érdekel ez valakit rajtam kívül? 2-3 fővel már móka menni és csak PC van! :)
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91628 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ma (péntek) valaki 15.00 és 16.30 között? Persze ehhez az is kell hogy Apetour ráérjen, mert kb. 8 percre lakunk egymástól és nála fut minden! Lassan veszek új laptopot, ésmegoldódnak a gondjaim, de még bízom a rendőrökban valamiért...
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91630 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Nekem elég esetlges mert két helyre kell 2-től dokihoz mennem...
De csörgess meg ha nem találtál más ellenfelet, és ha tudom akkor lenyomjuk!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91632 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Elvileg leszek.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum