Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91073 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én ma este és holnap szinte egész nap leszek! Akinek jó az időpont, kérem jelezze, hogy tudjunk játszani.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91092 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Nemzeti Bajnokság
No akkor Dimetrodon kérésére egy kis beszámoló az NB1 nyitómérkőzéseiről. :)

Hivatalosan is bejelenthetem: Új korszak kezdődött a történelemben, kezdetét vette az Online Magyar Nemzeti Bajnokság. :)
Abelxavier-nek és jómagamnak adatott meg a lehetőség, hogy az első bajnoki mérkőzést játszhassa hivatalos keretek között.
Következzen egy rövid beszámoló a két történelmi mérkőzésről:
1. mérkőzés (2010 október 1.; 22:00)
AbelXavier - Hawkz
3-1

(SWOS Heroes) - (Retro Kickers)
A hazai csapat esélyeshez méltóan kezde a bajnokság első mérkőzését, ugyanis már az 5. percre kétgólos előnyre tett szert. (Itt jegyezném meg, hogy addig tulajdonképpen csak a középkezdésem alkalmával értem labdához :D) Az első félidő közepén egy szerencsésnek mondható találattal sikerült a szépítés, de Abel végig kézben tartotta a mérkőzést, a második félidő elején ismét kettőre növelve előnyét. A meccs utolsó harmadában is végig a hazai csapat akarata érvényesült, de újabb gól már nem esett.
Összességében elmondható, hogy a papírformának megfelelően simán nyert AbelXavier.

2. mérkőzés:
Hawkz - AbelXavier
3-0

(Retro Kickers) - (SWOS Heroes)
A második mérkőzés is AbelXavier fölényével kezdődött, de kevés helyzet alakult ki a kapuk előtt. Az első félidő végén egy távoli lövéssel megszereztem a vezetést, majd a 45. percben egy közeli helyezéssel 2-0ra nőtt az előny. Lelkiekben felkészülten vártam a második félidei rohamokat (:D), amik nem is maradtak el, de egy kontrából sikerült újabb találatot szereznem, ezzel 3-0. Teljes extázis, pezsgő, miegymás. :D Innentől kezdve már inkább csak a védekezésre koncentráltam, ami többé-kevésbé sikerült is, végül pedig kapott gól nélkül abszolváltam a találkozót.
A meccset összegezve megállapítható, hogy ezen a találkozón szinte minden számomra kedvezően alakult. :)

Mindkét meccs nagyon élvezetes volt, szerintem jó színvonalú mérkőzésekkel nyitottuk a bajnokságot. :)

Örülnék, ha AbelXavier is írna pár gondolatot a témához,hogy ő hogyan is élte meg eme histórikus eseménysort. :D
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91093 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hawkz megmutatta. De tényleg. Egy török srác már meg is kérdezte tőlem, hogy ki ez a Hawkz? Mert, hogy ez komoly eredmény...
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91115 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
kiosztották a dobogó első 3 helyezettjének járó díjat, fújjuk le az egészet ;)

szép eredmény Abeltől gólt nem kapva mindeközben pedig 3mat is rámolva elhagyni a gyepet! Grat a győzelemhez!


Abelnek pedig grat az első hivatalos NB I-es SWOS győzelméhez, történelmi 3 pont!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91150 by Abelxavier
Replied by Abelxavier on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hát igen, összehoztuk:)

Gratu Hawkz-nak, egyelőre ő vezeti a bajnokságot :)
Az első meccsen muszáj volt nyomást gyakorolnom rá, hogy érezze kivel van dolga:)
Ez össze is jött.
A másodikban meg nyomtam is meg nem is, 0-1-nél még nem ilyedtem meg, inkább rákapcsoltam.
De hihetetlen módon minden labdámat elvette, nem tudom hogy. :)
Aztán jött a második és onnan csak vergődés volt részemről :)
Csatáraimat rutinosan leszerelte, jó szögben állt, stb....
Úgyhogy gratu!

Nehéz nekem a rendes magyarok ellen nyomni mint állat (mint ahogy lengyelbe nyomtam),
de rákapcsolok. Most már nincs kegyelem :) s persze nekem sincs, ha valaki 3-0-ra legyőzhet,
az le is fog:)

Éljenes a fasza magyar swososok!!! :)

Jó kis bajnokság lesz, a papírformárol meg ennyit :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91206 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!

Ma este valaki nb1-es meccsre?

bromberg
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91215 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
hali!


felnéztem IRC-re ott nem láttalak, szóval akkor lépek aludni :)

legközelebb összehozzuk! (bár tegnap hawkz ellen sem jött össze technikai okok miatt...)


fleg
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91222 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Dimet, arra gondoltam - nagy merészen - hogy, ha ez neked nem nagy probléma, akkor a héten valamelyik este felkeresnélek. A router állítgatás kicsit nehézkesebb, így, ha benne vagy igénybe venném azt a lehetőséget, hogy tőled/veled bonyolítanám a mérkőzések javát. Ez azt is jelenti, hogy ha tudunk időpontot egyeztetni, akkor abban az intervallumban minél több mérkőzést, minél több becses ellenféllel le is bonyolítanék! Így majd a többiek jelentkezését is várnám!
Köszi
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91224 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Az alapvető válaszom, hogy igen, nagyon szívesen látlak!

Három megjegyzés:
- Szervezd le, hogy akkor kivel tudsz játszani ezidő alatt. PM-eket lehet küldeni, annak aki nem válaszol itt.
- Olyan ellenféllel, aki tud hostolni tudsz játszani router állítgatás nélkül is. 5 ilyen van. A maradék 4 persze kiesne, ha egyikőtök se tud hostolni.
- Hosszabbtávra kell más megoldás, mert ez tök jó egyszer-kétszer, de nem lesz mindig épp jó. Nem nagy dolog a router beállítása, szívesen segítek.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91260 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Davkas, majd írd meg egy-két nappal előtte, hogy melyik nap mész Dimetrodonhoz, hogy tudjunk úgy készülni.

Bocs Flegby a vasárnap estéért, közbejött egy váratlan esemény. :-)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.248 seconds
Powered by Kunena Forum