Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91261 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hali, semmi gáz, remélem minden OK!


Majd szóljatok esetleg előre ki mikor érne rá, mert 1-1 meccsre sztem fel tudok nézni szinte minden este!


Hawkz: tegnap toltuk dimettel, 10 meccs ooo. Minden ok volt, szal remélem tudunk játszani a hétvégén!


Ãœdv:
Fleg
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91267 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sikerült megoldani a router állítgatást, így már nem csak csatlakozni, de hostolni is tudok az irodából. A bajnokság óta nem játszottam, így pár edzőmeccset nyomnék, aztán jövő héttől elvileg bármelyik hétköznap jó 17:30-tól 19:30-ig egyeztetett időpontra!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91270 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Szeva mindenkinek!
Gratulálok az első meccsek úttörő győzteseinek. Sajnos nem volt időm mindent végogböngészni, mert vasárnap Rómában lenyúlták a laptopom, és úgy néz ki, a jövő hét közepéig nagyon korlátozottan leszek gépnél! Úgyhogy most csak tartom bennetek a lelket abból a szempontból, hogy leszek, akarok játszani (ahogy nézem elsősorban alaposan kikapni), de kicsit odébb van még az első bajnokim napja. Rohadt bosszantó az ügy, persze nem csak e miatt... Kb. 10 nem semmi highlight is odaveszett, meg egy-két career, meg minden másom, de el tudjátok képzelni.

Addig az résztvevőknek csak annyit, hogy csináltattunk elég vagány magyar SOWS-pólókat az offline magyar bajnokságra. Gyakorlatilag minden méretből - m, l, xl - maradt a nyakamon (ami nem gond, ennyit megért), ha valakit érdekel Dimetrodon, vagy FLegby biztos tud képet mutatni a pólókról. Bekerülési áron, 2500 Ft-ért szívesen átadok belőle bárkinek, vagy elhordom öregkoromig :)!

Mindenkinek jó játékot, és nagyobb szerencsét a laptopja ügyében...

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91302 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Bromberggel alkottunk. A defloráció Hawkz és AbelXavier osztályrésze volt, de az első bajnokink így is nagy izgalom volt!

Soha nem játszottam még 0-0-t se ligában, se ooo, se fr. Nos, ez megváltozott!

Bromberg - Dimetrodon
0 - 0

Dimetrodon - Bromberg
0 - 0


Hihetetlen meccsek voltak. Csöppet sem unalmasak (az első után emlékszem, hogy a labdabirtoklás is 50-50% volt). Bromberg védelme minden labdát leszedett a lábamról, amit meg nem azt a kapusa védte. Az én védelmem mindent kifejelt vagy kihozott a gólvonalról, amit nem az meg a kapufán csattant. Oké, ha jobbak lennénk egy-két ziccer nem maradt volna ki, de izgalmasabb akkor sem lehetett volna. Lehetett érezni, hogy aki itt egy gólt rúg, az nagyot lép a bajnokságban, a majdani végeredményt tekintve. Emlékszem, hogy a második meccs 83. percben volt egy hatalmas helyzetem, amit nem hittem volna, hogy hárítani fog a kapus. majd amikor mégis megfogta és előre rúgta a labdát, éreztem, hogy ott a vég. De nem volt. Senki sem rúgott gólt. A közönség ennek ellenére a Szép volt fiúkba! kezdett, legalábbis így értelemezem a morajlást.

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91304 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Egyúttal jelezném, hogy egy hétig nem leszek. A valami fontos adminisztratív teendő, vitás kérdés van, akkor FLegby-t keressétek.

Nyomjátok a meccseket rendesen! Ne feledjétek a 15-e szabályt, miszerint ha valaki nem játszik le 4 meccset a 18-ból a hónap 15-éig, akkor írnia kell a topikba időpontotegyeztetni (hisz nagy elmaradásai vannak), ha mégcsak nem is ír 15-éig, akkor kizárásra kerül a bajnokságból.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91306 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Micsoda meccsek voltak. :-)

Hozzátartozik, hogy előtte játszottunk egy fr-t, amin született 3 gól, aztán a bajnoki meccsekre annyira felszívtuk magunkat, hogy képtelenek voltunk feltörni egymás védelmét.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 6 months ago #91328 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság
sziasztok!
Látom zajlik az élet és nagy az izgalom.Én is ritkábban tudok fennt lenni de ez remélem változik. Okt 8.-ától megyek tesómékhoz Mezőhegyesre. Nem tudom az ő gépe mennyire hitvány :)) de remélem majd tudom ott is kenni.egy hétre mennék aztán utánna hétvége lehet meló,este meg buli. Azért én is vágyom az első bajnokira:)
Mesélek egy sztorit ami nem ide tartozik de most még friss és nyomja a lelkem.Tegnap írt nekem boobiebobras hogy asl? írtam neki most nem jó. Ma írja: time to play mondom ok. Állandóan elver :(. Kenjük és 3-1 ide az első meccs. Nagyon kicsit akadt a játék. Erre megszólal menjünk át p2p de ez csak úgy is fr. Kérdem miért
, azt írta ő nem mondta hogy asl. Mondom de azt se hogy friendly, és tegnap még azt akarta kenni gondolom 1értelmű. Na mondom neki nem gond (anyád) :)
Aztán megint megvertem 3-1. Magamba de jó lenne az asl bajnok ellen 2 győzelemmel nyitnu ha nem ködösített volna. Mivel benyögte 10 év után hogy ez fr akkor nyomtuk még. 5-2 és 3-2 után meg is köszönte. Szinte hihetetlen ilyenkor kivégzem. Ha most írna biztos nem sikerülne de mindegy azért nem adom fel. Arra rájöttem hogy nálla középen csavarva elpasszolom és leindítom a csatárt akkor neki annyi. Ez szép de meg is kell valósítani. Hát rövide ennyi és egyben egy kis csalódás is hogy az első meccs után írja be hogy fr. Amúgy örülök hogy ekkora alelkesedés sé ki tudja talán egyszer a két haverom is beáll a sorba. Mivel velük nevelkedtem edzettem amigán jól jönnének mert nem a nulláról kenik. Egyszóval : király hogy így ennyien összejöttünk és mindenki komolyan gondolja. Így már gondolkodom jövőre elmegyek az offline kupára :)
Sziasztok!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91363 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
hát ez geciség, az olyan mintha schulle mondaná azt hogy nem is ooo csak fr - mivel ő kizárólag ooo-t játszik, sosem fr-ezik!

node mind1, sztem ha fr-ben el tudtad kapni többször, akkor meglesz az ASL-ben is, és az tényleg nagy szó!


bromberg és dimet dupla nullájához nem, de a 2-2 ponthoz gratulálok :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91390 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ma este lesz vki? Nekem kb 80%-hogy leszek este 10 után.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91392 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
próbálok...
The topic has been locked.
Time to create page: 0.258 seconds
Powered by Kunena Forum