Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 4 months ago #55440 by slonic


a jesli zdziwiles sie ze grasz w ppm zamiast w pl, to chyba mogles cos zaprotestowac, czy zapytac sie po prostu?

lesny dziadek nr. 1



tylko po co mam protestowac, jak Wy robicie wszystko zajebiscie!

Gdzie mozna zobaczyc sklad tej Waszej zacnej organizacji ?? -- takie informacje powinny latwo byc dostepne na stronie sensiblesoccer.pl ( kto za co odpowiada, ile osob tam jest)

No chyba ze wstydzicie sie tego co robicie?

Caly profesjonalizm !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55443 by bobbiebobras
*slonic - masz koles kurwa jakis problem ??? bo nigdy jakos nie umiales powiedziec wprost tylkona forum wypisujesz... Gram od 3 bo juz nie jeden zaczynal od 3 jak wracal, druga sprawa jak w regulaminie pisze w jednym z punktow 4 liga jest dla nowych a ja nowym nie jestem dla Twojej wiadomosci, po trzecie po cholere robisz jakas sztuczna napinke :) moze odrazu ban ze zaczynam z 3 hahahaha

Ja tylko jestem teraz ciekaw jak bedzie wladza stosowac kary i [rzestrzeganie roznych regulaminow ja polecialem odrazu bez slowa wytlumaczenia nawet nikt mnie nie spytal co i jak porposrtu nie odpisalem na posta w czasie bo ktos mnie oskarzyl haha nie mialem udowodnionej winy ale odsiedzialem swoje i teraz i tak wiem ze dalej beda cyrki nie dociagniecia sciemy przeciaganie terminow i na strachu z Waszej strony sie skonczy :) bedziecie gadac i gadac i tyle karacie tylko tych ktorym Wam wygodnie i na odwrot naciagacie przepisy dla tej 2 czesci

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55444 by bobbiebobras

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55452 by ruichi
tak slonic.. jakbys poczytal regulamin, to bys sie doczytal moze ze caly sklad jest podany.. no ale.. sam nic nie zrobisz, wiadomo.. trzeba na tacy podac i wyjasnic...

bobbie.. dobrze wiesz ze zahaczyles tam o wladze wyzsza ;) lesne dziadki akurat byly tu malymi dziadkami :D


tyle ode mnie ogolnie... to jest gra, a taka wymiana non stop jest zenujaca...
slonic.. nie podoba sie, bo widze ze nie, nie graj - jak dla mnie prosta sprawa - graj sobie ooo i asl, bedziesz mial wszystko ok z pewnoscia i bedziesz zadowolony

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55453 by slonic
bobbiebobras :

kultury pozazdroscic !!!

Gram od 3 bo juz nie jeden zaczynal od 3 jak wracal,
wiele tez zaczynalo od 4 ligi


ja polecialem odrazu bez slowa wytlumaczenia nawet nikt mnie nie spytal co i jak porposrtu nie odpisalem na posta w czasie bo ktos mnie oskarzyl haha nie mialem udowodnionej winy

rozumiem ze ktos Cie bez podstawy oskarzyl, normalnie zal mi Ciebie.


ruichi:

gdzie na stronie www.sensiblesoccer.pl/ znajduje sie to zacne grono ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55455 by ruichi
szukaj a znajdziesz i czytaj dokladniej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago - 15 years 4 months ago #55493 by PIOOTREK86
w regulaminie pisalo zawsze , w opisie kazdej lig na koniec, ze za prowadzenie rozgrywek odpowiedzialny / odpowiedzialni sa :D wyidac jak to sie go czyta uwaznie :D
a tu dokładny sklad lesny jak to nazywasz :
15.1. Prezesem Rozgrywek Polskich Sensible Soccer jest Ruichi, któremu pomaga Rada Rozgrywek. Każdy z członków Rady odpowiedzialny jest za jakieś rozgrywki: Cinek (Ekstraklasa), Lord_Pablo (Druga Liga), Geese i Piootrek86 (Trzecia Liga), Szczepan (Czwarta Liga) Wodiczko (Puchar Polski, Puchar Ligi, Superpuchar), Paczek (PPM)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55769 by Root
Nie będę stawał po jednej czy drugiej stronie, tylko podam moje pomysły na wyklarowanie przepisów....

1. Gracz który występował przynajmniej sezon w Sensible Ekstraklasie rozpoczyna grę po przerwie od 3 ligi, chyba że przed przerwą występował w IV lidze. (bodajże Pablos napisał coś podobnego)

2. Gracz który powraca do ligi po zbanowaniu (tutaj można zmienić terminologię) rozpoczyna grę od najniższej klasy rozgrywkowej. (niezależnie od tego za co ban został nałożony i od tego jaki poziom gracz prezentuje)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55782 by paczek

Nie będę stawał po jednej czy drugiej stronie, tylko podam moje pomysły na wyklarowanie przepisów....

1. Gracz który występował przynajmniej sezon w Sensible Ekstraklasie rozpoczyna grę po przerwie od 3 ligi, chyba że przed przerwą występował w IV lidze. (bodajże Pablos napisał coś podobnego)


Ja jednak bym był za pozostaniem przy bieżącym systemie :) ale... zawsze można poddać to pod głosowanie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #55806 by slonic


2. Gracz który powraca do ligi po zbanowaniu (tutaj można zmienić terminologię) rozpoczyna grę od najniższej klasy rozgrywkowej. (niezależnie od tego za co ban został nałożony i od tego jaki poziom gracz prezentuje)


tez jestem za tym !!!

moze by sie Rada wypowiedziala na ten temat ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum