Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 4 months ago #54934 by lobo
Tak sie akurat sklada ze Twoj kompan od krecenia afer wczoraj przypucowal sie do walkow z podwojnymi kontami. Hipokryzja to chyba odpowiednie slowo. Widze ze ciezko sie niektorym czyta wiec napisze boldem: nikomu sie nie podlozylem .

Teraz pare faktow:

przegrywajac kilka meczow stracilem duzo SRN (nawet nie wiem ile), spadlem kilkanascie miejsc w rankingu, stracilem duza gwiazdke. W zamian za?? No wlasnie nie wiem za co... Moze Ty Holmesie wskazesz motyw :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54935 by slonic
Lobo sam wszedles na ten grzaski temat. Zobacz na topic i na pierwszy post !!!

uwazam ze to nie sprawiedliwe ze jedni zaczynaja gre od 3 ligi a inni od 4.


Ja Ci nic nie zarzucilem !


i na koniec dyskusji chcialbym zebys przypomnial za co tak naprawde bobbie pauzowal ??



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54936 by lobo
Za wyjscie z gry podczas meczow ASL i ociaganie sie z wpisaniem wynikow.
Do tego doszla niewyjasniona sytuacja w lidze. Bobbi mial swoja wersje, Stelloza swoja.

Nie mam nic wspolnego z rozgrywkami polskiej ligi ale z tego co wiem nikt go z niej nie wyrzucil. Przez 2 miesiace byl relegowany i tak wyladowal w 3ciej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54937 by slonic

Za wyjscie z gry podczas meczow ASL i ociaganie sie z wpisaniem wynikow.
Do tego doszla niewyjasniona sytuacja w lidze. Bobbi mial swoja wersje, Stelloza swoja.

Nie mam nic wspolnego z rozgrywkami polskiej ligi ale z tego co wiem nikt go z niej nie wrzucil. Przez 2 miesiace byl relegowany i tak wyladowal w 3ciej.


to moze wypowiedza sie osoby odpowiedzialne za te rozgrywki ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54941 by romaneq

To jest MEGA SKANDAL !!! jakim prawem romaneq i bobi zaczynaja od 3 ligi ???


Dorzuce swoje zdanie bo widze, że moja skromna osoba się tu w poście kolegi przewinęła
Panowie mi to jest naprawdę kompletnie obojętne, od której ligi zaczne trzeciej czy czwartej nie interesuje mnie to. Są od tego ludzie, którzy mają tego pilnować i ja się nie wtrącam. Organizator i regulamin to rzecz święta. A my jako gracze zapisując się do ligi zgadzamy się na taki regulamin i przestrzegamy jego zasad.

Uważam, że ten punkt regulaminu jest dobry ze względu na to, że po co Bobbie ma zaczynać od najniższej grupy skoro rozniesie tam każdego blokując awans innym i co gorsza może kogoś zniechęcić do gry !!!
Sam grałem kiedyś z graczem mp3fan w najniższej lidze. I kolega tylko się niepotrzebnie denerwował mówiąc że nie powinienem grać w najniższej lidze bo jestem na nią za dobry. On może tego nie pamiętać bo sytuacja miała miejsce jakiś odległy czas temu ale ja to zapamiętałem.

Apeluje o trochę wyrozumiałości, trzeźwego spojrzenia na sprawę, rozsądku i szacunku do tych, którzy robią wiele dla polskiej sceny Sensible Online. :)

Jeśli to możliwe prosze mnie umieścić w 4 lidze tam chyba z Diorem będę grał :) Będzie ostro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54942 by Noobas
Umieszczanie dobrych graczy w 4 lidze jest bez sensu, zgadzam się. Blokują miejsca premiowane no i zniechęcają nowych graczy do gry. Ja zaczynałem od 4 ligi kilka miesięcy temu i plejada graczy była tam niezła Sanek, Wodiczko, Michal86 no i ja. W miedzy czasie z ligi zrezygnowały 2-3 osoby właśnie ze względu na wyniki. Co za sens skoro w 4 meczach mam z kimś bilans goli 32-0 i nowy dostaje takiego strzała, że nie widzi dalszego sensu gry.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54947 by PAN_JOT
Jako gracz 4 ligi uwazam ze aktualny regulamin jest bardzo dobry i nie ma sensu go zmieniac. W pierwszym swoim sezonie dostawalem baty od kazdego ale mimo to gralem. Nie znalem mozliwosci graczy i nie wiedzialem kto jest dobry lub nie. Czasami mialem mysli po co ja gram w ta gre skoro przegrywam 6-0 zastanawiajac sie nad tym jaki moze byc poziom ekstraklasy. Mysle ze grajac z rownymi siebie w 4 lidze podbudowuje sie swoje morale i daje motywacje by w nastepnym sezonie grac jeszcze lepiej i miec cien szansy na awans :)

Dlatego nie zmieniajcie regulaminu!! ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54950 by slonic

Umieszczanie dobrych graczy w 4 lidze jest bez sensu, zgadzam się. Blokują miejsca premiowane no i zniechęcają nowych graczy do gry.


to samo mozna powiedziec ze bedzie blokowac i w 3 lidze .

skoro niektorzy mogli grac od 4 to czemu maja byc robione wyjatki dla innych.

PS.
jak Bobbie zacznie od 3 ligi to chce grac z nim w grupie !!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54957 by ruichi

Za wyjscie z gry podczas meczow ASL i ociaganie sie z wpisaniem wynikow.
Do tego doszla niewyjasniona sytuacja w lidze. Bobbi mial swoja wersje, Stelloza swoja.

Nie mam nic wspolnego z rozgrywkami polskiej ligi ale z tego co wiem nikt go z niej nie wrzucil. Przez 2 miesiace byl relegowany i tak wyladowal w 3ciej.


to moze wypowiedza sie osoby odpowiedzialne za te rozgrywki ?


usilnie widze nie kierujesz postów do mnie heh.. no nic.. Bobbie dostał bana, za rzecz, która nie dotyczyła Ligi Polskiej, więc karna relegacja o 2 ligi w trakcie trwania bana była dla mnie wystarczającą karą.

i ponawiam zignorowanego/przeoczonego posta - slonic chciałbym zebyś się zajął PPM od grudnia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54960 by slonic

i ponawiam zignorowanego/przeoczonego posta - slonic chciałbym zebyś się zajął PPM od grudnia


nie moge skorzystac z tak lukratywnej propozycji.

Ps.
zmieni mi ktos ten nr gg ?? tyle razy sie prosilem (od pol roku) i dalej to samo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.192 seconds
Powered by Kunena Forum