Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 4 months ago - 15 years 4 months ago #54814 by slonic
może coś przegapiłem ale ...
czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego Niektórzy Zawodnicy będą grać w 3 lidze choć sezon wcześniej ani nie spadli z 2 ligi ani nie awansowali z 4 ?? to jakim prawem mają grać w 3 ??

może ktoś zna podobne przypadki z innych lig? bo ich nie śledzę.


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54816 by paczek
Z innych nie znam

ale nasz regulamin mówi jasno :

10.9. Gracz powracający do ligi w ciągu 6 miesięcy od czasu kiedy ostatnio uczestniczył w rozgrywkach, a grający poprzednio w Ekstraklasie bądź Drugiej Lidze jeśli zgłosi się do rozgrywek między 26 a ostatnim dniem miesiąca, zostaje dodany do ligi Trzeciej. Maksymalna liczba graczy, która może w ten sposób zwiększyć Ligę Trzecią wynosi po 2 na grupę. W przypadku większej ilości kolejne osoby zagrają w Czwartej Lidze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54817 by buszu
To jest MEGA SKANDAL !!! jak ja chcialem grac w lidze spowrotem (a zaznacza bez zadnej przerwy jedyne to to ze nie zapisalem sie do ligi bo mialem grac w 2 a po czym sie okazalo ze gralbym w 1) przeczytalem na forum ze moge owszem zaczac ale od ostatniej ligi... TO JEST SKANDAL tak traktwoac zawodnikow jedni zaczynaja od wyzszej a inni od nizszej jakim prawem romaneq i bobi zaczynaja od 3 ligi ??? Kurwa z kurupcja chca walczyc w polskiej pilce a w glupiej grze jest mega, dlatego zrezyngowalem nagminne sprzedawanie meczow pod koniec sezonu u niektroych zawodnikow po prostu mnie smieszy i obrzydza dlatego nie gram w TAKIEJ lidze zaluje ze nie ma flagi pirackiej ... i szkoda ze z obcokrajowcami mozna grac tylko w asl !!!

pozdro dla ucziwosci

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54819 by slonic
widzę że Święte Krowy są wśród nas !!!
jeśli ktoś dyscyplinarnie leci z rozgrywek to jakim prawem ma zaczynać ligę od 3 a nie od 4 ?



Ps.
pozdrowienia dla Pana który wymyslił ten durny punkt !!!
Proponuje żeby do PZPN się zapisał, tam potrzebują takich kreatywnych ludzi :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54820 by Davero
w ogole dlaczego sa 2 3 ligi ??? powinna byc 1 12 osobowa a reszta 4 i od niej powinno sie zaczynac ??? to jest chore ze w 2 lidze nikt sie nie utrzymuje albo gra sie w barazach o awans albo o utrzymanie ??? w ogole ja jestem za wieksza liga ale x2

a co do tych tajnych punktow zarzadu to smiech mnie ogarnia - zachowanie bez konsekwencji jak wszystkie rzady jakie byly w polsce pzpnie itp ... wszyscy sa tacy sami oby bylo lepiej ale nie ktorym bardzo dobrze ...

typowa polska durna mysl i dlatego panowie w tym kraju zawsze bedzie burdel !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54822 by szczepan

nagminne sprzedawanie meczow pod koniec sezonu u niektroych zawodnikow


lol
niektorym proponuje zeby nieco ochloneli zanim cos napisza.
to jest tylko gra, tak? nie zarabiamy w ten sposob na zycie, prawda? nie dostajemy pieniedzy za awanse i zwyciestwa, tak? bawimy sie, tak? ZABAWA, mam racje? ZA-BA-WA...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54823 by paczek
Weźcie się opanujcie...

Ten punkt został wprowadzony, ponieważ dużo osób narzekało, że zawodnicy powracający do gry są zbyt dobrzy a 4 liga jest do ogrywania się dla nowych graczy!!!

Gdy punkt był wprowadzany było to napisane przez Ruichiego... !
Więc widać jak coponiektórzy śledzą topic z zapisami do ligi... wychodzi to kto patrzy co napisał w 1 poście Ruichi, a kto pisze jedynie ,,gram !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54824 by slonic

Weźcie się opanujcie...
Ten punkt został wprowadzony, ponieważ dużo osób narzekało, że zawodnicy powracający do gry są zbyt dobrzy a 4 liga jest do ogrywania się dla nowych graczy!!!


chciałbym poznać tego Pana co to wymyślił :) i pogratulować mu !!!
druga sprawa jak dobry jest to odrazu go do 1 ligi, po co się chłop ma marnować !!!

Ogłaszam Dzień Świętych Krów :)


aha

stoliczku nakryj się !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54825 by Davero
buahahaha no paczek prosze to niech odrazu graja od 1 bo co w 3 niby bede mieli problemy z awansem ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54829 by lobo
@ Buszu Davero

Mozesz/mozecie mnie oswiecic dlaczego macie takie same ip?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum