Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 4 months ago #54889 by Foka
Po pierwsza, jeśli ktoś wraca po karze (wyrzucony za frekwencje), albo banie powinien zaczynać od 4ej. To, że ktoś zaczyna ligę wyżej nie ma być ułatwieniem dla 4ligowców tylko docenieniem osoby, która grała kilka sezonów regularnie, ale z jakiś powodów musiał zrezygnować !! A Ci co polecieli karnie niech siedzą sezon dłużej i się męczą.

Po drugie tu się nikogo nie szanuje, nieważne co zrobisz - sam się o tym przekonałem. AVE

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54890 by buszu
wreszcie madra riposta ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54895 by ruichi

Po pierwsza, jeśli ktoś wraca po karze (wyrzucony za frekwencje), albo banie powinien zaczynać od 4ej. To, że ktoś zaczyna ligę wyżej nie ma być ułatwieniem dla 4ligowców tylko docenieniem osoby, która grała kilka sezonów regularnie, ale z jakiś powodów musiał zrezygnować !! A Ci co polecieli karnie niech siedzą sezon dłużej i się męczą.

za frekwencje jest 4 liga, fakt. Za bany z innego powodu, to podejscie indywidualne. Nie ma co wrzucac wszystkich do jednego worka, chyba, ze wszyscy beda chcieli cos takiego, to nie widze problemu.

Po drugie tu się nikogo nie szanuje, nieważne co zrobisz - sam się o tym przekonałem. AVE

moze nie jest tak zle, ale paru sie zawsze znajdzie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54905 by lobo
Wiec tak:

Bobbi dostal bana za: problemy wychowawcze i zostawilem ruichiemu wolna reke przy powrocie do ligi. Nie bylo Boba 2 miesiace, spadl 2 ligi, moim zdaniem zasluzona kara ale nie o tym chcialem...


Od dluzsszego czasu juz przygladalem sie trojce Davero, Buszu i Big Boss podejrzewajac ze jest to jedna i ta sama osoba. Mialem mnostwo poszlak ale zadnego dowodu. Dzisiaj mnie olsnilo i sprawdzilem ich dane w admin menu pod katem hasla z jakiego loguja sie na ss.de. Okazalo sie ze jest takie samo dla wszystkich 3 uzytkownikow co dla mnie jest wystarczajacym dowodem na nalozenie bana.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54921 by paczek
Jedno pytanie, jaki ma sens wpuszczanie Bobbiego do 4. ligi ?

żeby wygrywał po 10-0 z każdym i tym samym zniechęcał nowych graczy (nie zapominajmy, że właśnie dla takich została czwarta liga stworzona)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54927 by slonic
Lobo szanuje Twoje dokońania sportowe ale

jak ktos zaplaci tyle co Lecha to nie widze przeciwwskazan

dyskredytuje Ciebie jako osobę uczciwą i rzetelną. Podejrzewam że nie tylko w moich oczach

Bobbi dostal bana za: problemy wychowawcze i zostawilem ruichiemu wolna reke przy powrocie do ligi. Nie bylo Boba 2 miesiace, spadl 2 ligi, moim zdaniem zasluzona kara ale nie o tym chcialem...



Dziwną miarką ludzi mierzysz, ale to pewnie w kontekście do Twojego postu zacytowanego wyżej przeze mnie.

czy za oszukiwanie to jest zasłużona kara ?? chyba nie bo nie tylko ja tak sądzę.

Po pierwsza, jeśli ktoś wraca po karze (wyrzucony za frekwencje), albo banie powinien zaczynać od 4ej.


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54928 by slonic

Jedno pytanie, jaki ma sens wpuszczanie Bobbiego do 4. ligi ?


to jest zabawa drogi Pączku. Ja wiem ze jestes mlody i wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz. Dlaczego niektrorzy maja zaczynac od 4 ligi a inni od 3. Zasady maja byc takie same dla wszystkich !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54929 by paczek

Lobo szanuje Twoje dokońania sportowe ale

jak ktos zaplaci tyle co Lecha to nie widze przeciwwskazan

dyskredytuje Ciebie jako osobę uczciwą i rzetelną. Podejrzewam że nie tylko w moich oczach



Slonic jedno ... jakim prawem oceniasz ludzi, których nie znasz ?!?!
do Lobo nigdy nic nikt nie miał, gdy miał tylko czas zawsze w każdej sprawie pomógł!
a to stwierdzenie jest zapewne wyśmianie Waszych żenujących argumentów, jako Lobo miał by się podłożyć komuś...

Rada: zacznij jeździć na turnieje offline, po takich możesz oceniać ludzi...

ale oczywiście łatwiej jest zjechać kogoś z góry na dół przez internet, co nie ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54931 by lobo
Slonic nie osmieszaj sie bardziej niz do tej pory. Wasze kretynskie zarzuty o sprzedawanie meczow sklonily mnie do takiej a nie innej wypowiedzi a ze nie dostrzegasz ironii to Twoj problem.

Bobbi nie zagra w ekstraklasie przez 4 miesiace co jest dla niego wystarczajaca kara.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54932 by slonic

Slonic nie osmieszaj sie bardziej niz do tej pory. Wasze kretynskie zarzuty o sprzedawanie meczow sklonily mnie do takiej a nie innej wypowiedzi a ze nie dostrzegasz ironii to Twoj problem.

Bobbi nie zagra w ekstraklasie przez 4 miesiace co jest dla niego wystarczajaca kara.


Ja Ci zarzucilem cos ?? sam sie przyznales!!!

poruszylem bardzo wazny temat: rowni i rowniejsi. a ze go potraktowales malo powaznie to juz nie moja wina.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum