Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 4 months ago #56001 by cinek

blelebleblebleblblelebleblebleblebbleebleblbeleblleaebleblbeleblleb

Trafiłeś w samo sedno :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #56172 by Root

Połączenie srn ów z moim własnym zdaniem na temat gry tego zawodnika :)

Tak ja to zrobiłem, dobra czekam na kolejny opierdziel ze strony pewnych marud :P


Maruda nr 1 pisze że te dwie rzeczy które wziąłeś pod uwagę wykluczają siebie wzajemnie...to co w końcu decyduje? srn-y czy twoje zdanie? Bo jeśli gracz ma dużo srn-ów a jest słaby (np Finaipepe) to co wtedy? a jeśli ktoś ma mało srn-ów a gra extra to co decyduje?

Pany zdecydujcie się na jakieś pewniki i tyle...regulamin powinien być łatwy do interpretacji a kogoś zdanie to rzecz strasznie subiektywna i jeśli się tego nie wyeliminuje to będą takie sytuacje jak ta......

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #56173 by paczek
Dlatego napisałem, że nie końca było to sprawiedliwe i czekam na opierdziel :P

Ale wiedząc, np. że taki Slonic miał np słabszy sezon w II lidze i dlatego spadł, a grał przez dłuższy czas w II lidze a nawet zagościł w I nie dodawałem go do PPM, tylko dawałem mu szanse gry w PL ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #56214 by Primo
bllubbeleblebubbleebububublaubellubualabaubluae i tak uważam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #56594 by Foka
Dobrze to napisał Root :

Można zaznaczyć że po banie każdy gracz który występował w SE a bezpośrednio przed banem występował w ligach od 1 do 3 zaczyna od 3 ligi lub utrzymując grę od 4 ligi dla gracza po banie można po prostu zwiększyć liczbę osób które bezpośrednio awansują z 4 ligi o 1 osobę zmniejszając tym samym liczbę awansów w barażach.

Czyli reasumując po banie gracz zaczyna od 4ej ligi (co by za szybko do SE nie awansował, w końcu ban to ma być kara), ale wtedy więcej osób awansuje z 4 ligi w sezonie, w którym banita powraca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum