Re: równi i równiejsi - czyli zielonego stolika ciąg dalszy

More
15 years 3 months ago #54846 by Davero
no bo mamy takie samo zdanie i jestesmy na tym samym IP, wiec jak jest temat to drazymy . zgadza sie z buszem wygralem no samym poczatku jak nie umial grac, potem role sie odwrocily troche - zreszta przyklad yesia czy paczka jak grali na poczatku a teraz. Panowie inwestigejszyn sprawdzcie ip w tamtym meczach 000 czy nie bylo tego samego IP. Nie tlumacz sie Lobo podlozyles sie Lecha miales prawo ... ale zabawa traci na tym, tak jak dokladanie gosci ktorzy nie graja do 3 ligi, dac ich odrazu do 2 i tak awansuja, wiec po co sezon starty ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #54848 by lobo
tak to juz jest ze jak sie nie gra fair to u kazdego doszukije sie przekretow. smutne to


p.s o Big Bossie tez pewnie nie slyszales, a moze to twoj kuzyn

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #54850 by Davero
o Big Bossie slyszalem a nawet widzialem to dobry film z Brucem Lee !!! jaki ma wiec sens granie od 3 ligi bobiego ? dajcie go odrazu do 1 i tak bedzie walczyl o gore tabeli ... niby z 3 ligowcami nie wygra tak samo wygra jak z 4 ligowcami.
paczek pare miesiecy widnieje punkt, a liga 4 jest od 2 miesiecy wiec logiczne ze od 3 wszyscy zaczynali

To tyle jesli chodzi o temat przystepowania do ligi ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54859 by slonic

tak to juz jest ze jak sie nie gra fair to u kazdego doszukije sie przekretow. smutne to


czy to była jakaś aluzja do mnie ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54864 by PEJCU
Przychylam się do głosu davero. Forowanie graczy z najwyższej ligi, którzy z pewnych względów ominęli jeden czy więcej sezonów jest absurdalne i nieuczciwe w stosunku do innych graczy. Jeśli ktoś rezygnuje z gry w lidze, to po ewentualnym powrocie powinien zaczynać od najniższego szczebla. Jest to logiczne i uzasadnione. Przepis regulaminu, na który powołuja się organizatorzy jest do zmiany, ponieważ najzwyklej w świecie jest bezsensowny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54865 by Noobas
Co do meczów Lobo z lecha86 i cracoviapasy1 to na początku też się trochę zdziwiłem, no ale ktoś wczoraj czy przedwczoraj wyjaśnił, że Lobo nie ma joya, no i wszystko stało się jasne.

Tak samo wątpię, żeby Lobo odpuścił ligę, graliśmy trochę fr i nawet tam gra na maksa więc teksty o tym, że oddał komuś SRN ot tak sobie, są dla mnie śmieszne :D

Co do punktu regulaminu to wygląda na to, że niektórzy boją się o swoje dupy bo już nadchodzi Bobbiebobras i temu te całe zamieszanie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #54869 by ruichi
Noobas.. nie byles sam.. tez sie zdziwiłem :D już chcialem powołać komisje odpowiednią :P ... em... (update po poscie diora: eee...nutka smiechu w tej linijce:D :)

i podsumowując.. 4 liga, jeśli sledziliście poprzednie tematy, miała od początku być dla graczy nowych i najsłabszych. Przez sezon bodajże grali graczej lepsi, którzy wrócili po przerwie, to był raban że to bez sensu, bo blokują awans reszcie. I mieli rację. Dlatego jest, jak jest.

slonic.. chciałbym żebyś ppm poprowadził od grudnia, ew. 1 ligę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54870 by dior
Na litość Boską, znam Lobo. Kilka razy mieliśmy okazję się spotkać, dwa razy na Mistrzostwach Świata w Pirmasens. Mówimy o graczu, który nigdy nie odpuszcza, nigdy! To akurat widziałem i tego jestem absolutnie pewien! Proszę więc, pohamujcie się, bo to po prostu nieuczciwe! Ja za Lobo ręczę w każdej sytuacji. Mówimy o kimś, kto wygrał Mistrzostwa Polski w 95 czy 96 roku, kto jest aktualnym Mistrzem Świata, kto jeździ na prawie wszystkie znaczące turnieje w Europie każdego roku, wreszcie o operatorze kanału. Ludzie, kurwa, należy się orobina szacunku!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54872 by slonic

Co do punktu regulaminu to wygląda na to, że niektórzy boją się o swoje dupy bo już nadchodzi Bobbiebobras i temu te całe zamieszanie.


tu nie chodzi o banie czy nie banie. jezeli kogos wyrzucaja z ligi za przekrety to czemu ma byc jeszcze forowany ??

czy wszyscy uwazaja ze to jest fair ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #54885 by buszu
Chodzi o to ze jak ja chcialem wrocic to powiedziano mi ze moge zaczac od samego dolu (nikt nie powiedzial mi ze jestem dalej w 1 lidze, wiec zrezygnowalem nie mialem ochoty grac w 2 okazalo sie ze ktos zajal moje miejce w 1 lidze za mnie, a niby spadlem do 2) To jest przykre, ze jednych sie faworyzuje a innych nie z calym szacunkiem do umiejetnosci lobo, ale pisanie na forum ze lecha dobrze zaplacil to dostal pkt nie pasuje do Lobo nawet jak to jest zart a w to wierze. Jemu nie przystoi. jeszcze watek z moim awansem do 1 ligi wygralem go po barazach i nie musialem w ogole grac meczow z davero i tak gralbym w barazach wiec te pkt nie byly mi potrzebne. Chodzi mi o konsekwencje dzialan, a nie zapisow z lukami przy ktorych sa rowni i rowniejsi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.233 seconds
Powered by Kunena Forum