Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #60090 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
@ Christophek

wyniki są wpisane dobrze, tyle że nie zawsze ss.de dobrze podlicza :P
a to jest szczegół ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #60150 by Lord Pablo
Panowie a gdzie FOTKI? Trza by kogoś kto je wszystkie pozbiera i wklepie na jakomś stronkę www. Czekam z utęsknieniem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #60151 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
nom, jakbym dostał to bym wklepał tak jak w tamtym roku :P

Więc kto ma fotki :
1. Niech mi wyślę na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
albo
2. Wrzuci na neta i poda mi link na gadu 7676639 - ja wtedy ściągnę i wgram ;)

Zdjęcia Diora i Lobo : picasaweb.google.pl/sensible2009/WroclawOpen2009

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60257 by Primo
Replied by Primo on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Zanim się ogarnąłem z pracą minął tydzień, napisaliście wszystko co tylko się da i nic nowego nie wymyślę :D zatem: dzięki za wspaniały turniej oraz atmosferę, gratulacje dla zwycięzców oraz organizatorów, wyrazy uznania dla Bumera :P oraz Wodiczko za to, że dożył do końca grupy.

Jedyny minus to czas turnieju, przy grze na dwóch platformach proponuję turniej 2 dniowy, ale to chyba jest bez szans. Pozostaje pomęczyć znów się za rok, ale warto !!!

pozdro dla wszystkich SWOS maniaków :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60275 by paczek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60288 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
www.speedyshare.com/184346529.html

Audycja przygotowana przez Dawida Miązka. Emitowana 23ego lutego w Radiu ESKA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60347 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
sporo czasu juz po Wrocku, ale jakos nie mialem czasu i glowy zeby zebrac mysli.

Offline to jak wizyta z jednej strony w galerii sław, a z drugiej na wystawie indywiduów ;-) Super było Was znowu spotkać i poznać nowych zapaleńców.
Podziękowano już chyba wszystkim, więc ja tylko dorzucę wszystkich pominiętych, bo bez nich ten turniej nie byłby taki sam:)
Sam przebieg turnieju dla mnie nie za dobry - samo to, że dalej doszedłem na PC niż Amidze świadczy o słabym występie (zawsze nastawiam się tylko na Ami)
Turniej prawdziwiej kopaniny - rewelacja. Wizyta w knajpie - super atmosferka. Dorzucić do tego powrót do hostelu o 7 rano, piwko na rynku w kameralnym gronie, przepalone kebabem twarze w Arkadii, piwko integracyjne na sen w hostelu no i te wszystkie moczyswosmordy w lokomotywowni i mamy esencję współczesnego SWOS a;-)

Turniej moim zdaniem udany. Organizacyjnie bardzo dobrze przygotowany, a złośliwości rzeczy martwych nigdy nie wyeliminujemy. A co do usprawnienia przyszłych turniejów:
- Skoro wszyscy wychodzą z grupy to można ograniczyć grupy do jednej kolejki. Właściwie nie widzę złych stron takiego posunięcia.
- Zastrzec możliwość zmiany trybu DIY na Friendly w przypadku problemów technicznych (lub w ogóle ustalić taką formułę - zakładając przerobienie programu do wyników na naszą drabinkę)
- Nie zakładać, że wszyscy wszystko wiedzą. Trzeba pamiętać o większym nacisku na szkolenie z kalibracji sprzętu, saveowania, wpisywania wyników itd.
Turniej się trochę skróci na pewno, ale myślę, że warto skrócić turniej (i tak nie skończy się wcześniej niż północ), ale dzięki temu umożliwić wszystkim zobaczenia radości Romanqa czy też oglądania finału w 40 osób.
Myślę, że dyskusja o tym będzie jeszcze prowadzona w osobnym temacie, więc nie rozpisuję się;-)

Jeszcze raz - dzięki i do;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60378 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Hmmm gdzie są fotki...? :)

w tamtym roku ponad 300, a teraz 33 ? :/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60380 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
ja doślę paredziesiąt, ale aparat odzyskam za parę dni dopiero:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60417 by cinek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.269 seconds
Powered by Kunena Forum