Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 3 months ago #59609 by gregor666
mi się udało dojść do 1/8(AMIGA),gdzie przegrałem w LOBO.Tak więc jak na debiutanta całkiem nieźle :) 3cie miejsce w grupie.W międzyczasie joy sie spsuł amigowy(ale naprawiłem w międzyczasie :)).PCTowy sie zrypał na samym początku.Dzięki wielkie wszystkim za świetną zabawę! Pozdro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59611 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
O swoich wynikach potem... ale ostrzegam świętych hostelowców, iż jeżeli się nie wytłumaczą na forum zanim wejda na mirca mogą zostać zbanowani!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59620 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Czas na małe podsumowanie :

Dziękuje :

1. Romanqowi - bez Niego grali byśmy tylko na amigach, a turniej zakończylibyśmy chyba ... chyba byśmy go jeszcze nie zakończyli.
2. Lobo - cały czas mi pomagał, od wniesienia i rozłożenia sprzętu po sprzątanie o 7ej rano sali.
3. Dior - nasza sytuacja jeśli chodzi o sprzęt do grania wygląda dzięki niemu już całkiem dobrze, a wierze, że będzie jeszcze lepiej.
4. Dżem - liczenie, wpisywanie, układanie ... pełne wsparcie.
5. Szymsowi - podobnie, jak Lobo ledwo stał, ale pomagał ;)
6. Dziękuje Wam wszystkim za to, że byliście, że mogłe z Wami spędzić zajebisty weekend i tylko pozostaje mi żałować, że wszystko jest w biegu. No i koszulka WIELKIE DZIĘKI, wzrszyłem się mocno, było mi na prawdę miło.

Gratuluje:

1. Romanqowi - Mistrzostwo Polski na PC - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nic dodać nic ująć
2. Lobo - wspaniałe mecze, po raz kolejny 1/2 na WO i znów z pewnością nie raz będziemy te mecze wspominać.
3. Magistrowi, Basto, Christophkowi, Bartowi i Gomiemu wygrania turnieju piłkarskiego.
4. Bumerowi, Wodiczko i Lemanowi rywalizacji w Chlej-off zakonczonej KO ze strony Bumera.
5. Wszystkim, którzy dotarli na turniej
6. Wszystkim, którzy dotrwali do końca.

Nagany :

Lecha, Boruc, Cracovia .... jak się kurwa mówi, że się będzie na turnieju, to się będzie. A jak już się zamawia nocleg, za który ktoś wykłada swoja prywatną kasę. To robi się wszystko by tą kasę oddać. Więc w tej chwili informuje Was, że do czasu aż kasa nie wpłynie na konto macie bana na sensible.pl (co z ligą decyzja należy do Ruichiego, co z ASL do Lobo w obu przypadkach osobiście jestem za całkowitym banem). Nikt za Was nie będzie wyrzucał pieniędzyw błoto (być może nie tyczy się to Craxy, który jako jedyny się kontaktował, ale zobaczymy czy dotrzyma słowa i kasę przeleje).
Rafał z Lubina ... pytałem się przed turniejem ile masz czasu, uprzedzałem, że to będzie trwało bardzo długo, a tu po godzinie koleś idzie do domu. Podobnie Marcin. Również pisałem na gg, żeby się szykował na bardzo długo rozgrywkę.


O sobie.

Jestem bardzo zadowolony, na Amidze przegrałem mecz dopiero w 1/2 chociaż wcześniej grałem ze zwycięzcą turnieju. Mecze z Lobo świetne i emocjonujące, wynik otwarty do końca. Na PC też grałem dobrze. Nie wyszedł mi mecz w KO, Pączek był lepszy.

O turnieju

44 osoby dobrze
6 zagraniczniaków - średnio
4 narodowości - dobrze
3 Polaków doatarło na turniej z wysp - świetnie

Jednak osobiście muszę posypać głowę popiołem. Wydaje mi się, że ni było tak dobrze, jak ostatnio. Sporo było zamieszania, ale uczymy się i myślę, że już w Lubinie te błędy będą częściowo skorygowane.

Myślę, że następny turniej we Wrocławiu będzie najważniejszy w historii. Albo popadniemy w nicość i będzie coraz mniej osób, albo będzie wielkie boom.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59652 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Zaczne od podziekowan:

Foka - organizator i sila napedowa calego turnieju. Ogromny naklad pracy wlozony w organizacje

Romaneq - Mr PC, skompletowal (z prywatnych srodkow) i udostepnil caly sprzet na turniej PC, plus pomoc na miejscu (problemy techniczne spowodowane tylko i wylacznie zlosliwoscia rzeczy martwych)

Dzem - czlowiek kalkulator, nawet w poznych godzinach nocnych

Dior - sprzet do grania i serwis na miejscu

Nepus, Gregor, Bumer - sprzet do turnieju amigowego

Wszyscy ktorzy finansowo wsparli projekt koszulkowy ;)


Najwiekszy zgrzyt turnieju to rzecz jasna wymienieni w poscie Foki panowie. Naraziliscie kogos na wydatki nie raczac napisac o tym ze nie przyjedziecie. Sprawa jest prosta i nie widze dla was miejsca w tej spolecznosci dopoki nie uregulujecie zaciagnietego dlugu. Jednoczesnie podziekowania dla wszystkich, ktorzy dorzucili sie do czapki z ktora chodzil Foka.

Super bylo znow spotkac starych turniejowych wyjadaczy i poznac nowych zawodnikow.


Turniej byl swietny, aczkolwiek nie perfekcyjny. Postaramy sie zeby za rok bylo jeszcze lepiej. Prosba do uczestnikow o komentarze i uwagi krytyczne, na pewno przydadza sie w przyszlym roku.




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59654 by Ibenolos
Panowie..takie małe pytanko...KTO WYGRAŁ ???!?!?!??!!. ;D ..Nie mogłem zostać do końca (PKP)..są gdzieś wyniki??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59655 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009

WROCŁAW OPEN is end (6.30 morining)

PC

1. Marty
2. Ali
3. Romaneq
4. Bobbie

Polish Champion

1. Romaneq
2. Bobbie
3. Sanek


AMIGA:

1. Marty
2. Lobo
3. Ali
4. Foka

Polish Champion

1. Lobo
2. Foka
3. Bobbie


44 players on start..... more info soon. I dont sleep last 27 houres.

THX ALL !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59656 by Boruc2
Replied by Boruc2 on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Przepraszam wszystkich za moją nieobecność lecz w ostatni dzień przed wyjazdem to znaczy w czwartek byłem w pracy na nocce i rano po swojej zmianie w dzień wyjazdu dowiedziałem się że z urlopu nici wiec jeszcze raz wielkie sorki i chciał bym jakoś oddać tą kasę za hostel, mogę ją przelać na to konto co była przelewana kasa na Wrocław open.
Żałuję tylko tego że mnie tam z wami nie było : (

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #59657 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Na wstępie oczywiście podziękowania dla Lobo, Foki i Romaneq a za organizację turnieju.

Nie obyło się bez problemów technicznych na PC, ale jak Lobo już zdążył podkreślić to nie wina Romaneq a.

Myślę, że mój występ mogę uznać za dość dobry - 3 miejsce w grupie i na Amidze (za Alim i Plebanem) i na PC(za Alim i Bobbie) - później amigową wyższość nade mną pokazał Noel, na PC pokonałem Fokę a następnie przegrałem z Alim i ostatecznie odpadłem w ćwierćfinale. Za największy sukces w tym turnieju mogę uznawać remis z Alim na Amidze, zwłaszcza że w ostatnim czasie nawet nie ruszyłem tej wersji :D:D

aaa i Mistrz Polski na PC wrócił w końcu na swoje miejsce :D:D, czyli do Lubina ;)

No i tam właśnie przyjdzie tych Mistrzostw bronić i Lobo i Romankowi - którym należą się gratulację :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #59670 by romaneq
Hey
Ja po turnieju wróciłem do Lubina zawieść sprzet, wypiłem kawę i wróciłem do ...Wrocławia do pracy. Tak więc turniej jeszcze mi huczy w uszach :).

Zacznę od nieprzyjemnych rzeczy ale o tym trzeba mówić żeby eliminować błędy na przyszłość. Jak mówi przysłowie lepsza gorzka prawda jak słodkie kłamstwo.

Więc tak:
Jak ktoś nie ma czasu grać minimum 12 godzin to qrwa proszę wogóle nie stawać do gry tylko ewentualnie przyjść popatrzeć jak to na żywo wygląda. Panowie my przez takich graczy, którzy przyjdą i zagrają 5 meczy i idą do domu mamy później tylko same problemy i w końcu nie wiemy jak się zachować co do Waszych wyników. Marcin20 pewnie komuś urwałeś punkty a komuś innemu później przyznajemy walkowery - jaka w tym sprawiedliwość ? Nie mówiąc o tym, że nie jest przyjemne ustawiać później walkowery i tracić na to głupio i całkiem niepotrzebnie czas.

Druga sprawa (większość się może z nią nie zgadzać) ale zawodnicy, którzy nie mają wogóle pojęcia o grze także nie powinni brać w turnieju udziału. Mam na myśli gracza QPA. Miło mi oczywiście, że przyjechał ale ja np. nie widzę żadnej przyjemności w strzeleniu mu 20 bramek. Raz, że można mu nastrzelać ile wlezie i łatwiej wygrać króla strzelców i dwa jest to dla mnie również strata cennego czasu.
A skąd wiem, że nie ma pojęcia o grze ? Podchodzę do grupy C na PC i patrzę jak Pablo gra z QPA jest minuta chyba 80 i widze, że klawiatura nie jest poprawnie skonfigurowana ale QPA twardo na niej gra a PAblo wali mu siódmą bramkę nie wiedząc, że przeciwnik wogóle nie może sterować ..... Czegoś takiego jeszcze nie widziałem jak żyję ;D

Są dziewczyny, które przyjeżdżają z graczami ale nie grają - poprostu trzeba sobie jakoś ten czas zaplanować.

Na coś takiego możemy pozwolić sobie jak mamy w grupie po 6 graczy i nie liczymy się z czasem ale w takim HARDCORZE jak we Wrocławiu przy takiej ilości zawodników pozwolić sobie nie możemy gdyż psuje to także atmosferę, która także jest istotna.

Najgorsza i chyba najbardziej irytująca sprawa to rozgrywki na PC. My w Lubinie mamy twarde zasady gramy na klawiaturach chyba, że masz swój kontroler gotowy do podłączenia to nie ma problemu ale jak nie masz to nas to nie obchodzi. Uważam, że każdy gracz powinien mieć swój osobisty sprzęt do grania + możliwość podłączenia. Nie jest to przecież rzeczą niemożliwą takie cudo sobie załatwić. Skoro ja mogłem TY także możesz. Takie stawiałem warunki i pisałem o tym przed turniejem ale nikt na poważnie tego nie wziął.
Organizatorzy mają w obowiązku załatwić kompy, ewentualnie nocleg ale kontrolery ?
Gracze z zagranicy są oczywiście z tego obowiązku zwolnieni.


Możecie na mnie psy wieszać, że takie coś mówię ale jak ja mam być nie wqrwiony skoro najważniejszy mecz na turnieju musiałem grać na czeskim padzie nie wygodnym dla mnie skoro mogłem grać na swoim i moze wygrać cały turniej. I gdybym nie pożyczał swojej przejściówki pewnie bym na padzie zagrał a tak przed finałami wszystkie przejściówki padły. To samo może powiedzieć Foka, jego przejściówka także padła i ważny mecz z Pączkiem grał nie wiem na czym i przegrał. Marty był zdecydowanie w moim zasięgu ale grałem na jakiejś chujni.

Dla nas - organizatorów - jest to kolejna lekcja bo znając życie i tak sobie tego nie załatwicie więc za rok musimy kupić z 10 przejściówek. No ale taki już los tych co organizują myśleć o wszystkim.

Tematu boruca, craxy i kogoś jeszcze nie znałem do teraz - zachowanie totalnie dziecinne i niepoważne chyba, że mają naprawdę mocne agrumenty na swoją obronę. A ruichi załatwiał temat hostelu z Wysp !!!

I co mnie uderzyło najbardziej - ten turniej nie był lepszy od poprzedniego. Mimo, że wygrałem a rok temu przegrałem nie podobało mi się tak jak na wcześniejszych edycjach. A myślą przewodnią Wrocław Open jest to, że ZA ROK MA BYĆ JESZCZE LEPIEJ ale nie było. Ciężko mi powiedzieć dlaczego może to tylko moje odczucie. Ale myślę, że Foka też ma podobne odczucia.
Najlepsza zabawa była w dzień poprzedni jak odkopywałem samochód i piłem z Lobo a później doszła reszta do baru. ;D


Oczywiście miło mi, że ponownie spotkałem ogórów: Boskiego Magiego, Basto, Bobbiego, Sanka,Cinka, Szymsa, Bumera, Primo, Lobo, Pablo, Wodiczko, Kloze, poznałem Ruichiego i reszte nie jest łątwo wszystkich zliczyć ;)

Wygrałem Mistrza Polski PC - ale myślę, że zasłużyłem:)
Mimo niezbyt optymistycznego postu już dziś zapraszam wszystkich do Lubina na Amige i PC. Turniej już w czerwcu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #59671 by LeMaN
Replied by LeMaN on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Dzięki panowie za turniej, było git!:)

Gdybym nie musiał wracać na mecz byłoby jeszcze lepiej, ale i tak się cieszę, że udało mi się być we Wrocku:)

Cieszy pierwsza trójka w chlej-off, ale Bumer poza zasięgiem był :D

Jeśli chodzi o grę, to Marty miał szczęście, że nie grałem na kejpadzie, bo by nie było dwa razy po 0:5 hehehe ;))

Przypominam, że turniej W Lubinie 13 czerwca:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum