Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 3 months ago #59804 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Dokładnie. Największy minus, to że niewielu mogło zobaczyć radość Romanqa :) Uważam, że to byla najpiękniejsza radość tego wieczoru :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59835 by Ibenolos
...no i moich parę słow...

Podziękowania dla organizatorów, którzy wlożyli wiele wysiłku w sprawy związane z przeprowadzeniem turnieju....po Topless Kraków wiem ile to kosztuje pracy i nerwów :).
Miło było Was wszystkich spotkać i pograć w Sensibelka.
Podziekowania dla Klozego za transport PKP i dla Bumera za Piascika.. ;D i dostawę reszty browarków.
Co do przebiegu turnieju..to jest coś na rzeczy, jeśli chodzi o to, że pozostał jakis niedosyt..u mnie szczególnie jeśli chodzi o winiki sportowe..które poprostu przemilcze (i nie usprawiedliwia mnie rozcięty środkowy paluch prawej ręki..:( )..zniechęciłem sie do grania..ale wiem, że to stan przejściowy...
Turniej generalnie udany.
Poziom rzgrywek - utwierdziło się moje przekonanie, że są posród nas tacy, którzy są jak Brazilia w meczu z Polską..nasze orły wyprują sobie flaki a i tak przegrają z faworytem..patrz - mój pojedynek 1/32 z Lobo..Marty...czy walki grupowe a Aliciq(jak ten chłop gra??tak szybiej gry nie wiedziałem nigdy..masakra!).
Nagrody - Foka...szacun..pucharki wypasione..
Znajomi - fajnie było poznać osoby, kótre znało sie tylko z opowieści (Inbloom, Ruichi..), albo z irca (Gomi) i oczyswiści zobaczyć te mordy, co zwykle..:P..
Gartulacje dla Bumera - jak można się tak napierdolić??? ;D, i dla Zwycięzców oczywiście.

Ale najfajniejsze jak zwykle to emocje towarzyszące rozgrywkom.. widac to było w szczególności w pojedynku Primo vs Wodi.hheheh

Na minus rzeczywiscie przemawia dłuuuuuuuugość rozgrywek, która nawet mnie dała się w kość, a co najgorsze, że nie widziałem meczyków od 1/16..poza tym najbardziej szkoda zawodników, ktorzy rezygnowali z gry oddając walkowery..włożyli emocje i wysiłek w fazę grupową a później musieli odpuscić..Pomimo tego wierzę, że Foka, Romaneq i Lobo wsparci Diorem opracują taki system rozgrywek, który wyeliminuje kłopoty czasowe :)

Co do Qpy - to chłop trwał w rozgrywkach za co nalezy mu się szacunek..wolę takiego gracza niż kogos kto cos ugra, ale oleje reszte meczy i sobie pójdzie..

Pozdro dla wszyskich maniaków SWOS-a

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59859 by Kloze
Replied by Kloze on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Nie wiem, ilu z Was to zauważyło, niemniej QPA przyniósł PSP z działającym SWOSem. Co prawda w wersji dynamicznej (to ta, w którą my gramy) to pokaz slajdów, a w wersji slow (ta w którą my nie gramy, jednak za to są wszystkie klatki :) ) gra się niewiarygodnie wolno, jednak to ciekawostka godna uwagi. Myślę, że w tym tempie rozwoju sprzętu za 2-3 lata będziemy grać turnieje na swoich przenośnych konsolach siedząc naprzeciwko siebie w świetlicy we Wrocławiu :)

Troszkę fantazjuję. Żadna konsola nie odda Amig, żaden mikrosprzęt nie odda PC. Z tego nie zrezygnujemy. Niemniej zagrać sobie kilka meczy w podróży... bezcenne!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59885 by Ibenolos
No właśnie..ale w drodze do Lubina czy Wrocka Cariere w swosa na PSP zagrać se będzie można..heheh

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago - 15 years 3 months ago #59896 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Potrzebuje wyników meczów

Finałowych :

Marty - ALI

bo nie ma na kartce, a reszta wpisana na ss.de...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59937 by Pallister
Wow....seems that it was a fantastic event. Great stuff...

Will watch all the pics if my time allows it.

Congrats to all competitors. You made this event become a big success as it seems. Also it s great to see that there were no big problems during the tourney.

I want to congratulate all the medalists. Really a great effort to play 2 tourneys at the same day. THUMBS UP!!!

WO ROCKS ;D

And see you next year... ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59946 by Ali
Replied by Ali on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
marty won both games.. 2-3 1-3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59960 by paczek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59971 by Playaveli
Pls correct group C:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=833 rid=4179 gid=3

Correct KO Round:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=833 rid=4196

ElmichaJ only played 3 matches vs Marty. Not 5...

^^wrong entered!
After you made it correct then I enter SRN!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 months ago #59975 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Grupa C nie dokończona :P

obok meczy Elmichaj - Marty wpisane były mecze Marty - Sanek i dlatego pomyłka ...

poprawione ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.292 seconds
Powered by Kunena Forum