Élő bajnokság 2011

More
12 years 5 months ago #107954 by bromberg
Szombaton én is csatlakoznék valamelyik autós brigádhoz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107955 by dinnye
Ok, felveszem AX-t a Keletinél és utána téged a Blahánál, ha az jó. A pontos időpontot megírom.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107963 by dimetrodon
Na srácok, rakom össze a technikai hátteret a hétvégére. Nem panaszkodni akarok, mert meglátjátok, jó lesz a vége, de annyit szívtam mint Császár Előd a rendőrrel való találkozás előtt. És persze még sehogy sem állok.

Ott kezdődött, hogy az erre a célra használt gép először meghalt, de ezen túlküzdöttem magam.
A PC-s verziót vettem először. Bill. vs. bill. megy, de ezt ugyebár nem szeretjük, mert a második játékos hülye gombokon van. Eddig OK, de ez nem volt kérdés. Nézzük a gameportos cuccokat: Kotroller vs. billentyű nem megy, a bill. csak picit mozog. Basszus. Kontroller vs. kontroller? Az sem.
Nagy kínlódás árán elértem, hogy az egyik kontroller és a másikon 2 irány menjen. Mondhatnánk, hogy ez is valami, de tudjuk, hogy a gyakorlat szempontjából pont semmi.

Végül csak rám mosolygott a szerence. Az Gameport - USB átalakítóban nem bíztam, ezért szereztem két régi hangkártyát, amin van Gameport. FLegby is hoztt egyet és kollégám is. Azért is szereztem 2-t, mert mindketten mondták, hogy régi, nem tuti, hogy működik. Flegbyié volt az újabb (csak 9 éves) ezért azzal ment a küzdés, de mindhiába. A kontrollerek külön jók voltak, Win alatt együtt is, de a DOSBoxban nem. Aztán megjött az ötlet! Beszereltem mind2 kártyát. És megy! (Mivel a gépben van alaplapi hangkártya, így most 3 van benne, összesen 13 jack dugót lehetne csatlakoztatni :D

Végül a bill. vs. kontrollert is kibogoztam, de az eredmény, hogy lehet, hogy csak PS/2-es bill. fog menni kontroller ellen.

Holnap jönnek az USB-s cuccok (joy, pad) a maiaik és egymás ellen, és az Amiga emu.

Reméljük a legjobbakat!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #107966 by dimetrodon
Szesz, mit kell a gampeadhoz beállítani az Amigás verzóban? Bromberg joy? Elég annyi, hogy PC joytick 0-ra állítom vagy kell más is?

Ha ezt gamepad nélkül be tudjátok állítani akkor csak annyi hogy a profile editorban a button 1 re jobb katt report as left1
aztán a left 1 nél ugyan ez csak itt button1.


Ezt a Kaillerán belül állítod, vagy a Saitek progijában?

Ha akarjátok használni, akkor írjátok már le lécci!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #107967 by dimetrodon
Az Amigás verzónál azt szoktuk, hogy 800x600-ra rakjuk a monitort, és úgy majdnem teljes képernyő magasságot foglal és szélességben sem torzít túl sokat. Ha valaki tud jobbat, akkor most szóljon.

PC-n én a full screen híve vagyok, igaz, hogy úgy torzít, de nagyobb. FLegby? Más?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107970 by dimetrodon
Csapatok:
Szesz - Szeszesek (kiből írjam?)
AX - SWOS Heroes (kiből?)
Hawkz - Majsi TSE (kiből?)
Bromberg - ? (Realból?)
Dinnye - Dinnye Honvéd (ahogy a tavalyi volt?)
FLegby - 1994?
Davkas - Tabán (ahogy a tavalyi volt?)
Dimet - szokásos, de ezúttal nem Barcából ;)

Kérek válaszokat hamar!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107971 by Abelxavier
Hali Dimet!
Swos Heroes asszem Italy vagy Milan, nekem mindegy :)
Amúgy én hozzak billentyűzetet, vagy van ott elég?
Köszi.
Ui: Holnap pár meccs 21:00 körül?
Ãœdv!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107972 by dimetrodon
Lesz bill., ha nem ragaszkodsz a sajátodhoz. Ha ragaszkodsz, akkor sem biztos, hogy meg tudjuk oldani, mert a bill.ek problémásak, de tuti lesz bill, vagy ilyen:
lh5.googleusercontent.com/-rwHigUM9VbA/S...RA/s640/IMG_2322.jpg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107974 by bromberg
Szia Dimet!

Nekem amiga joyom van plusz egy usb-s átalakító. Állítani csak annyit kell, hogy pc 0 joystick és már megy is.

Csapatnév: Lazio, brazilból kérem, a neveket ne írd át, leigazoltuk a brazil válogatottat. :-)
Köszi,
bromberg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107978 by dimetrodon
OK, köszi az infókat, az átalakítóval szerintem nem lesz gond. (Csak hozd el!)

Egyébként is mindenki mindent, ami kellehet azt ne hagyjon otthon. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.214 seconds
Powered by Kunena Forum