Re: Sranie adminom na łeb.

More
19 years 4 months ago #652 by Franzu
kilka slow ode mnie...

opoznienia sa nieuniknione - to nie liga mistrzow na tvp2 o 20:45 - wszystko dzieje sie niejako na zywca , sa problemy z serwerami do grania itd.
a jak jeszcze dojdzie problem ze ktos co chwile zmienia zdanie to juz wogole robi sie syf, przez co wcale nie dziwie sie Spookiemu ze sie wkurzyl - w koncu podjal sie organizacji pucharu i chwala mu za to - a ludzie zamiast pomagac to narzekaja ze godzina nie ta, ze grupa nie ta, ze nie w formie ktos tam jest... imho puchar jest swietna rozrywka, nawet duzo ciekawsza niz sama liga, wiec nie psujmy tego tylko grajmy. BEZ NARZEKANIA NA WSZYSTKO NA CO SIE DA.

jak ktos nie chce grac albo nie lubi pucharow niech p prostu nie gra i da sie innym pobawic....
sam tez bije sie w piersi, nie zagralem ostatniego meczu ze Spookym w 2 rundzie, ale 3-letnie dzieci nie znaja slowa za chwile i wolalem nie narazac sie na rozwod ;)

mam wielki sentyment do swosa (jeszcze z dawnych czasow studenckich) i z wielka przyjenoscia biore udzial w grze, mimo ze statystycznie nie mam wielkich szans na sukces....

czekam na kolejne puchary, mam nadzieje ze Spooky sie nie zrazi i bedzie dalej robil duzo dobrego dla nas wszystkich


pozdrawiam Was wszystkich, fanow swosa (za jakiego tez sie uwazam)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago - 19 years 4 months ago #653 by Nowacek
wiesz co szkoda mi ciebie Spokey ...
Sznuje cie za wszystkie osiagi do ktorych sie przyczyniles itd ....
za to co zrobiles na scenie swosa itp ...

Jednak dla mnie swos jest na 2 miejscu po studiach ..
i nie zesralem sie jak mowisz w gacie i prosze nie obrazaj mnie juz wiecej , bo tylko siebie kompromitujesz ... pozatym wczoraj mialem duzo nauki i tyle ... nie wiedzialem ze bedziecie grali do ranka .. myslalem z ekrocej ... i odpadajac cieszylem sie nawet ze to juz koniec dla mnie ...

Masz racje , dobrze odszedlem ... ktos musi ustapic ... mow co chcesz ale ani nie spenialem ani nie slusznie obrzucasz mnie jakimis glupimi przezwiskami ...

Wcale nie musze grac ani w nastepnym ani zadnym turnieju ... oraganizowanym przez ciebie ...

Uwazam ze ta klotnia nie ma sensu ...
Pozdrawiam Nowacek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #654 by Nowacek
I uwazam ze ten post jest bez sensu ..
nalezy go juz usunac bo problemu nie ma .....
Nikt nie zlewa adminow ... nikt nie sra im na leb ...
Spokey sam stworzyles problem i co sie stalo to sie nie odstanie ...

pozdrawienia Nowacek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #663 by Spooky
Post jest po to by było na stałe jasno napisan. Że takie zachowanie jak wasze nie bedzie tolerowane. Koniec kropa.

Nowacek tak pozatym sie zdecyduj bo jestes chyba bardziej zakrecony niż ja. Najpierw mowisz ze nic nei zrobilem dla polskiego swosa, teraz mowisz ze mnie szanujesz za to co zrobilem. Wiec wkoncu cos zrobilem cholera czy nie ? Bo sam juz nie wiem ! :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #664 by Spooky
Franzu spoko, jak tylko bede meic neta to pomysle nad jakims turniejem na koniec roku :) A jak nie to zaraz na poczatek kolejnego ;-)


Tymczasem macie 18stego Puchar polski i walke o Lige mistrzów ;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #671 by Gimlos

Na inncyh turniejach mozesz spodziewac sie zdecydowanie dluzszych opoznien, i OGOLNIE BRAk ROZPISKI GODZINNEJ.

Ale my mowimy o konkretnym turnieju. Jezeli wiedziales ze beda opoznienia to po co pisales rozpiske?
Skoro my mamy zrozumiec to ze mogly byc opoznienia z niezaleznych od Ciebie powodow, to czemu nie zrozumiesz tego ze musielismy sie wycofac z niezaleznych od nas powodow?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #676 by Riven
Panowie - nie ma sensu się kłÃ³cić. Zaprzestańcie!

Spooky zorganizował turniej najlepiej jak tylko mógł, bezwątpienia włożył w to mnóstwo pracy i serca. Widzę to ja, i mam nadzieję, że pozostali gracze również to dostrzegają. Problem jest tylko taki, iż Spooky ma jedną parę rąk i oczu. Wyobraźcie sobie - siedzicie na IRC u i nagle otrzymujecie 15 prywatnych message ów - 5 dotyczących poprawy wyniku na stronie, 5 z pytaniem ile osób wyjdzie z grupy, i parę o to czy gramy mecz/rewanż. A przecież Spooky jeszcze na bieżąco pisał i podawał teksty dot. koszyków/wylosowanych grup, grał, administrował serwer, użerał się z kandydatami na uciekinierów, itd. Nie wspominam już o poczuciu olbrzymiej odpowiedzialności za zadanie, jakiego się podjął. Istne szaleństwo dla Niego! Każdy kto choć raz organizował jakikolwiek większy turniej online, w jakiejkolwiek grze wie o czym mówię. Jeśli ktoś myśli, że jest to prosta i przyjemna robota - jest w dużym błędzie. W natłoku takich obowiązków, jakie miał Spooky - jego umysł był w stanie, jakby on sam wypił conajmniej pół flaszki - dosłownie! Wiem z autopsji ;). Spooky nie miał wytchnienia ani na moment, bynajmniej w dwóch pierwszych, ale najstraszniejszych z jego punktu widzenia rundach. Mniej więcej, dopiero od trzeciej rundy mógł jako tako odetchnąć. A zatem, to był ten błąd, iż turniej ponad 30 osobowy prowadziła jedna osoba. Na przyszłość, warto to zabezpieczyć i wziąć do pomocy jednego/dwóch osobników - wówczas byłoby znacznie wydajniej. Zresztą, Spooky napisał na stronie, że turniej może się przeciągnąć. Nie wińcie go za nic, bo on akurat wypełnił swoją rolę w 100% należycie. Robił co mógł, dwoił się i troił, abyście byli zadowoleni. Proszę, doceńcie to...

Trudno - Ci co poszli, ich strata. Wiadomo, że są różne sytuacje w życiu - jednego przegoni matka, drugi ma małe dziecko, trzeci nagle sobie przypomni o nieodrobionych lekcjach - powinniśmy być dla siebie wyrozumiali, ale to nie oznacza, że nie powinniśmy karać dezerterów. Powinniśmy, aby zachować swego rodzaju dyscyplinę.Myślę, że -100 (ew. -150) pkt. w rankingu OOO byłoby adekwatne do czynu opuszczenia tournamentu, bez względu na okoliczności. Szanuję nowacka i Gimlosa - sprawiają wrażenie osób, które uwielbiają Sensible a, nie jest im obcy los rodzimej sceny, po prostu chcą dobrze dla tego całego światka. Tak czy owak, jakaś kara dla zasady powinna zostać zastosowana i poszkodowani wcale nie powinni się obrażać, tylko przyjąć to z godnością i dalej z podniesionym czołem walczyć o różne trofea z innymi graczami. Nie chciałbym natomiast, aby zostali wykluczeni z przyszłych turniejów.

A tak przy okazji, dziękuje wszystkim uczestnikom MiniCup u za przybycie, moim przeciwnikom za emocjonujące mecze i gratuluje Dżemowi ostatecznego zwycięstwa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #678 by Spooky
Gimlos opozenia wzlegdem rozpiski nie bylo moja wina tylko samych zawodnikow ze tyle grali !

Riven i shreshard dzieki za opinie o turnieju.


Co do minusowych pkt (myśle o 150-200) spytam elmichaja czy jest to mozliwe i dam znac na dniach.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago - 19 years 4 months ago #679 by Gimlos
To trzeba bylo byc stanowczym i te mecze ktore nie zostaly zagrane ustalic jako remisy. Mowiles juz ze zgadzasz sie na taka sama kare jak my ( wykluczenie z nastepnego turnieju ) , mam nadzieje ze -200 punktow w ooo cie nie zmartwi?
Doceniam to ze Spooky zrobil ten turniej, ale nadal nie odpowiedzial mi na pytanie : Skoro my mamy zrozumiec to ze mogly byc opoznienia z niezaleznych od Ciebie powodow, to czemu nie zrozumiesz tego ze musielismy sie wycofac z niezaleznych od nas powodow?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #680 by Franzu
Riven - lepej tego nie mogles napisac - zgadzam sie w 100% :)

dzieki Sheshard za zrozumienie ;]

a te 100-150 pts w ooo zawsze mozna odrobic :)


pozdr.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.259 seconds
Powered by Kunena Forum