Re: Sranie adminom na łeb.

More
19 years 4 months ago #625 by Spooky
Tak być nie może wnosze pozew by Gimlos, Ramzzi i Nowacek zostałi ukarani zakazem udziału w nastepnym jakimkilwiek polskim turnieju !

Co toma być ze graja i nagle mowia ze koncza ? Bo im sie nie chce, albo nie maja czasu albo jeszcze jakeisi nne problemy.
40 Ludzi gra w turnieju nagle goscie socie stroja fochy i cala rozpiska turniejowa szlak trafia.

Potrzebujemy kilkunastu solidnych zawodników, nie potrzebujemy przecietniakow ktorzy przyjda sobie na turneij zagrac 2-3 mecze !!!

Ja mowie stanowczo NIE !

Musimy podjac takie kroki w przeciwnym wypadku beda takie indycenty zdarzac sie czesciej, a jesli nastpnym razem zglosi sie kolo 70 ludzi ?
Nie dajmy sobie nasrać na głowę....


Pozdrawiam i licze na sensowne odpowiedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #626 by Intermario
Zgadzam się w 100% procentach ze Spookym. Dlatego też Gimlos, Nowacek i Ramzzi nie wezmą napewno udziału w 2nd polish cup. Jeżeli deklraruje się grać to gram!! Przynaje ze sam miałem wczoraj momenty niechęci do gry (zmęczenie), ale nawet przez myśl mi nie przeszlo żeby wycofać się z cupa. Takie zachowaie jest po prostu nie w porządku!! szczególnie wobec Spooky iego. Nawet nie wiecie jak takie dywagacja na teamt wycofywania się burzą porządek gry, cały układ i niestety odbierają ochotę do organizacji czegokolwiek. Spróbujcie poprowadzić taki cup, nawet nie wyobrażacie sobie ile to wymaga pracy i samozapracia ;-) Sczególnie zawiódł mnie w tej sytuacji Nowacek, który sam organizuje takie cupy i powienien wiedzieć jak takie wybrzydzanie wpływa na organizację. Gimlos, który jest w końcu doświadczonym playerem też się nie popisał (zresztą w barażach też były z ninm problemy).

Dlatego też proponuje zastanowić się czy tacy gracze są nam potrzebni w lidze?? Zapraszam do dyskusji - wkrótce ze Spookym i Dzemem podejmiemy decyzje w spraiwe Nowacka, Gimlosa i Ramzziego (liga).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #627 by Gimlos
Jezeli turniej szedlby z planem, moglbym grac do konca. Ale skoro organizacja lezala, to czemu macie do nas pretensje? Wg. rozpiski Druga runda miala konczyc sie o 22... O 22 dopiero sie zaczynala... Wiec srry, ale powinniscie sie tez zastanowic nad wlasnymi bledami.
Poza tym to ze nie moglem grac dalej nie zalezalo ode mnie, tylko od sil wyzszych :S

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #630 by Piachu
POPIERAM GIMLOSA POWINNO BYĆ WG USTALONYCH WCZEŚNIEJ ZASAD I TERMINU!

Z drugiej strony ja wziąłem sobie pod uwagę że takie coś może się zdarzyć i dlatego do tej pory nie zagrałem w żadnym turnieju. Nie mogę poprostu obiecać że na 100% będę dlatego wolę nie brać katywnego udziału w takich zabawach.

Ludzie którzy grają w turniejach muszą być pewni że mnikt im zaraz nie karze iść spać (gratulacje dla FCLAN który pomimo młodego :) wieku siedział aż do późnych nocnyach godzin co mogło odbić się na jego przyszłym swos-owym świecie).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #634 by Spooky

Jezeli turniej szedlby z planem, moglbym grac do konca. Ale skoro organizacja lezala, to czemu macie do nas pretensje? Wg. rozpiski Druga runda miala konczyc sie o 22... O 22 dopiero sie zaczynala... Wiec srry, ale powinniscie sie tez zastanowic nad wlasnymi bledami.


Stary co ty mi wciskasz ? Mam zaraz Ci wkleic tutaj log jak przed 21:30 zakoczylem turniej ? Albo punkt 21:30 ?!

Zreszta to nie ma znaczenia. Urzytkownik ktory deklaruje sie grac w takim prucharze powinien dysponowac czasem, czy 30 min to az taka duza rozbieznosc czasowa ?!


A tak pozatym to byl 1 taki wielki turniej wogole NAJWIKESZY jaki kiwdykolwiek byl organizowany na ss.de ! Teraz jzu dokladnie wiem jak go trzeba organizowac i organizatorow musi byc kolo 3 a nawet 4. Wtedy nie bedzie zadncyh problemow. Nastepnym razem bedzie gucior.... Ogolnie puchar podobal mi sie na maxa ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago - 19 years 4 months ago #637 by Nowacek
Co do 2 pierwszych graczy zgadzam sie polecieli w kulki ... I Powinniscie ich ukarac , tak sie nie robi FAKT !!!

awansowali zasluzenie i to oni powinni dalej grac ... a nie chcialo im sie ...
I dziwie sie tylko spokiemu ze pozniej z 4 miejsca mialbym awansowac ja ?????
I za to Spokey mowi mi ze nie chcialo mi sie grac ?? i ze nie moge grac w nastepnych bo nie gram fair ??? to juz jakas przesada !!
W lidze rozegralem wszystkie mecze !!! w pucharze tez i jeszcze nazywa mnie leniem ???

LUDZIE PO RAZ KOLEJNY MOWIE !! GRALEM WSZYSTKIE MECZE !!! WYGRALEM 1 REMIS 1 I DWIE PORAZKI !!!
ODPADLEM BO BYLEM GORSZY ....

nie zasluzylem na awans i dlatego dalej nie gralem ... dlaczego nie ma pretensi do innych graczy ktorzy nie grali ... a tez odpadli co ??? bo dluzej siedzialem na forum ?
no to jest glupie !! SPOKEY ZASTANOW SIE

Pozatym turniej byl beznadziejnie zorganizowany .. do konca nie bylo wiadomo ile druzyn awansuje , kto z kim gra ... niektorzy nie mieli grup na poczatku ...
i do ktorej godziny sa rozgrywane grupy ... no nic nie bylo napisane ... jak tak maja wygladac te puchary to sram na nie ...

I uwazam ze zostalem obrazony przez Spokiego , czekam wiec na przeprosiny albo faktycznie nie zagram juz wiecej w zadnym pucharze ... zrezygnuje samemu ...
Zawsze gralem fair play a tu nagle ktos oskarza mnie o cos. .. to bez sensu .. i nie chce by Intermario jeszcze go popierali , no tez bez sensu ..

Czekam na przeprosiny od SPOKIEGO
NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #638 by Spooky
BAUHAHAHHHHHSADHSDSHDGJSGLSJKDHASHDHAAHAHHHDASHDHASHDHAHAHAHHAAHDASHDAHHH

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :o :o :o :o :o :o

iHaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Napisze Ci w punktach zebys skumał:

1. Stary najpierw meczysz mnei na prv zeby z grup3 wychodzilo bo byles 3 w tabeli( na koncu dodalem walkowery i sie okazal oze jestes 4...).
2. Ramzi nagle spierdala, wienc autoamtycznie przekazłem Ci jego pałeczeke.
3. Cieszysz sie jak glupi z bateryjki ze bedziesz grac
4. Piszesz ze grasz (przynajmniej tak wynika z tekstu pisanego przez Ciebie)
5. Podaje CI grupy
6. Rezygnujesz bo twierdzisz iz nie masz czasu, i ze jednak powinenes odpasc w grupie.

Kazdy widzial moment kiedy otrzymales grupy i zrezygnowales z dalszej gry ? Boisz sie grac z lepszymi czy co ?
Przed turniejem tylko dabe zglosil mi ze moze wyniknac sytuacja ze bedzie musial sie wczesniej zmyc - efekt tego ? Nawet nei zagral i go nie posadzam, to samo pele. Nie zagrali nawet 1 meczu wienc nie nabrudzili w systemie.

Jak masz jeszcze jakies problemy wal śmiało - odpowiem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #639 by Nowacek
mistrzu nie boje sie innych ani lepszych ani gorszych ...
wczoraj mialem duzo roboty , i faktycznie zgodzilem sie przez chwile ale po dluzszym zastanowieniu stwierdzilem ze to nie fair wobec innych graczy ktorzy nie mogli grac a ja gralem ..
powinni grac ci co mieli lepszy stosunek bramek a nie ci co byli pod reka

Dales dupe w organizacji
Tonacy chwyta sie brzytwy jest takie powiedzenie i tak wczoraj zrobiles
a teraz mnie glupio oskarzasz ...
glupie

Nowacek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #640 by Spooky


nie zasluzylem na awans i dlatego dalej nie gralem ... dlaczego nie ma pretensi do innych graczy ktorzy nie grali ... a tez odpadli co ??? bo dluzej siedzialem na forum ?
no to jest glupie !! SPOKEY ZASTANOW SIE


Kto to Spokey ? A po 2 meczyels mnie na priv i dlatego dostales szanse chcesz to zaraz ujebie na www walkowera mlodego z simabartem i bedziesz 3 jesli masz o to pretensje !!!

Pozatym turniej byl beznadziejnie zorganizowany .. do konca nie bylo wiadomo ile druzyn awansuje , kto z kim gra ... niektorzy nie mieli grup na poczatku ...
i do ktorej godziny sa rozgrywane grupy ... no nic nie bylo napisane ... jak tak maja wygladac te puchary to sram na nie ...


Pytania po kolei.
1. Kto nei mai lgrupy na poczatku ? mowisz za innych czy za siebie ? Uwazam ze przydzielenie grup przebiegl odosc szybko jedynie pominelem jarka_1983 ktorego po 2 minutach wrzucilem do jakiejs grupy. Pisales w liczbie mnogiej- podaj mi wiecej przykladów.
2. Rozpiska jak bedzie wygladac pcuhar było na www na dodatek informowalem graczu na gg... KAZDEGO Z OSOBNA ktorego tylko mialem na liscie. 1 runda przedluzyla sie dokladnie o 25 min. Jeszcze jakeis pytania ?
3. Mialo wysjc 3 druzyny ale z racji ze bylo wiecej TAKICH JAK TY musialem z tego zrezygonowac z ostatniej chwili i ustalic ze 2 wychodza.
4. Cos jeszcze bylo naprawde tak beznadziejnego w organizacji ?

I uwazam ze zostalem obrazony przez Spokiego , czekam wiec na przeprosiny albo faktycznie nie zagram juz wiecej w zadnym pucharze ... zrezygnuje samemu ...


Możesz wkleic mi linijke w ktorej Cie obrazilem ?



Wal smialo odpowiem z checia.
Słuze takze logami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #641 by Gimlos

Jezeli turniej szedlby z planem, moglbym grac do konca. Ale skoro organizacja lezala, to czemu macie do nas pretensje? Wg. rozpiski Druga runda miala konczyc sie o 22... O 22 dopiero sie zaczynala... Wiec srry, ale powinniscie sie tez zastanowic nad wlasnymi bledami.


Stary co ty mi wciskasz ? Mam zaraz Ci wkleic tutaj log jak przed 21:30 zakoczylem turniej ? Albo punkt 21:30 ?!

Zreszta to nie ma znaczenia. Urzytkownik ktory deklaruje sie grac w takim prucharze powinien dysponowac czasem, czy 30 min to az taka duza rozbieznosc czasowa ?!


A tak pozatym to byl 1 taki wielki turniej wogole NAJWIKESZY jaki kiwdykolwiek byl organizowany na ss.de ! Teraz jzu dokladnie wiem jak go trzeba organizowac i organizatorow musi byc kolo 3 a nawet 4. Wtedy nie bedzie zadncyh problemow. Nastepnym razem bedzie gucior.... Ogolnie puchar podobal mi sie na maxa ;D

Klopot w tym ze na rozpisce na stronie bylo ze pierwsza runda konczy sie o 21. O 22 dowiedzialem sie z kim gram w 2 rundzie... Godzina, przy zaplanowanym 3 czy 4 godzinnym turnieju to juz spore przesuniecie, prawda?
awansowali zasluzenie i to oni powinni dalej grac ... a nie chcialo im sie ... Srry, ja chcialem, ale nie moglem. Nie mialem zadnego racjonalnego powodu zeby nie grac dalej, prawda? Zreszta napisalem juz to wyzej
Jezeli chcesz mnie ukarac, to ukarz przy okazji siebie za nieprzestrzeganie godzin jakie ustaliles w turnieju. Moja dalsza gra w turnieju byla niemozliwa, o czym ci nawet napisalem na prv. Jezeli chcecie to nas karzcie, tyle ze nie wiem czy to bedzie zasluzona kara... Skoro organizatorzy sa niekompetentni, to czemu wymagaja od grajacych zeby tacy byli?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.228 seconds
Powered by Kunena Forum