Re: Sranie adminom na łeb.

More
19 years 4 months ago #642 by Nowacek
nie potrzebujemy przecietniakow ktorzy przyjda sobie na turneij zagrac 2-3 mecze !!!
cytat !!!

bo ja rozegralem 4 mecze
i pomimo wielkeij porazki z toba gralem dalej ...
a niektorzy dali sobie spokoj zupelnie
JAk MLODYBE o ktorym nic nie mowisz i nie iwem czemu ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #643 by Spooky

Jezeli chcesz mnie ukarac, to ukarz przy okazji siebie za nieprzestrzeganie godzin jakie ustaliles w turnieju. Moja dalsza gra w turnieju byla niemozliwa, o czym ci nawet napisalem na prv. Jezeli chcecie to nas karzcie, tyle ze nie wiem czy to bedzie zasluzona kara... Skoro organizatorzy sa niekompetentni, to czemu wymagaja od grajacych zeby tacy byli?


Dobra ja nie zagram na kolejnym turnieju i wy też :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #644 by Nowacek
spokey (21:27)
no to spierdalaja
spokey (21:28)
i nie gadaj do mnie

Oto podsumowanie calej rozmowy ze SPokey ...
wiecie co az wstyd ze taki czlowiek ma 1/3 glosu w tym calym prowadzeniu tego turnieju ...
i ze taki koles ma jakis wplyw ...

Tu powinni byc ludzie ktorzy kochaja ta gre i glosza o niej , szukaja innych graczy i sie umieja bawic
a nie tacy co karza , nie pozwalaja grac i uwazaja sie za geniuszy oraz mistrzow w tej grze !

POZDRAWIAM I PRZEMYSL SPOKEY
NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #645 by Spooky

nie potrzebujemy przecietniakow ktorzy przyjda sobie na turneij zagrac 2-3 mecze !!!
cytat !!!

bo ja rozegralem 4 mecze
i pomimo wielkeij porazki z toba gralem dalej ...
a niektorzy dali sobie spokoj zupelnie
JAk MLODYBE o ktorym nic nie mowisz i nie iwem czemu ???


Młodybe nie trul mi dupy by wychodzily 3 zespoly
Mlodybe Nie potwierdzil ze gra za czyjes miejsce
Mlodybe w ten sposob nie zrobil mi zamieszania
Mlodybe nie jest tak arogancki i wyrośniety jak ty

I co najwazniejsze

MLODYBE Nie zesrałby sie w gacie tak jak NOWACEK gdyby mial grac w grupie z FCLANEM, DZEMEM i CGT_PL

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #646 by Spooky



Tu powinni byc ludzie ktorzy kochaja ta gre i glosza o niej , szukaja innych graczy i sie umieja bawic
a nie tacy co karza , nie pozwalaja grac i uwazaja sie za geniuszy oraz mistrzow w tej grze !

POZDRAWIAM I PRZEMYSL SPOKEY
NOWACEK


Tak ciekawosci, spytaj lduzi ktorzy sa na #sensible.pl kto ich wprowadzi lw ten system moge Ci wymienic zawodnikow ktorych wprowadzilem do ligi, byla to prawie cala poprzednia 3 liga ! TAK ! Wiem co mowie, z nowych 4 lig tez jest peln ozawodnikow sprowadzonych przezemnie, nikt chyba na gg nie moze sie pochwalic taka lista userow jak ja mam na gg, Server do grania tez stawiam dla wszystkich by mogli ciupac w swosa, To ja umiescilem mirca na swojej www skofigurowanego by sie automatycznie laczyl tak jak nalezy. I jeszcze mi powiedz ze CI nie POMAGALEM kiedy ty na irca nie mogles wejsc .... Co ty na to ?


Tak to byla nasza koncowa faza gadki na gg po ktorej zaraz zostales zablokowany przezemnie, szkoda tylk oze nei wkleiles wcesniejszej fazy ale powiewa mi to.


Wcale nei uwazam sie za miszcza, aktualnym miszczem z poprzedniego sezonu jest nadal INTERMARIO :-D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #647 by Gimlos
Jedyne czego nadal nie rozumiem to to jaka byla w tym moja wina? To co ja zrobilem, bylo efektem bledu Spookyego, ktory nie podal prawidlowego terminarzu na stronie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #648 by Spooky
Terminarz na stornie byl przyblizony gdybys nei zauwazyl. Czekaj jzu skorobie posta dla Ciebie !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #649 by Spooky


Klopot w tym ze na rozpisce na stronie bylo ze pierwsza runda konczy sie o 21. O 22 dowiedzialem sie z kim gram w 2 rundzie... Godzina, przy zaplanowanym 3 czy 4 godzinnym turnieju to juz spore przesuniecie, prawda?
awansowali zasluzenie i to oni powinni dalej grac ... a nie chcialo im sie ... Srry, ja chcialem, ale nie moglem. Nie mialem zadnego racjonalnego powodu zeby nie grac dalej, prawda? Zreszta napisalem juz to wyzej
Jezeli chcesz mnie ukarac, to ukarz przy okazji siebie za nieprzestrzeganie godzin jakie ustaliles w turnieju. Moja dalsza gra w turnieju byla niemozliwa, o czym ci nawet napisalem na prv. Jezeli chcecie to nas karzcie, tyle ze nie wiem czy to bedzie zasluzona kara... Skoro organizatorzy sa niekompetentni, to czemu wymagaja od grajacych zeby tacy byli?



Hum oto moj argument:

Planowane godziny:
Zakonczenie 1 rundy - nie pozniej jak 21 !!!
Zakonczenie 2 rundy - okolo godz. 22
Zakonczenie 3 rundy - 22:30
Zakonczenie 4 rundy - 23:00
Zakonczenie turnieju - 23:30 ?


Tekst skopiowany z swos.elmichaj.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=42

a na końcu wszystkich informacji dodane:
P.S; zawsze cos moze sie przedluzyc :P

Nigdzie nie jest napisane ze sie skonczy tylko ze jest planowane skonczenie o tej godzinie.

Nie pisz w liczbie mnogiej ze organizatorzy byli niekompetentni bo byl jeden organizator - JA.
I wcale nie uwazam sie za niekompetentnego, zapierdalalem jak wol co moga potwierdzic userzy bo bylem juz tak zakrecony ze nie wiedzialem co do mnie mowia.
Staralem sie by turniej wypadl jak najlepiej a wy jeszcze macie pretensje ? Boze stary zmiluj sie! Odpadlem o 23 powinenem isc spac, a musialem siedziec az skoncza grac wszystko !

[21:26] Gimlos|PES no dobra spooky ale rozlosuj juz bo mecz she nic nie zmieni ---- tu jeszcze miales ochcote grac !? Moze iz nie znalesc grup ? nie wiem.

A teraz dalszy ciag skoro juz zmusiles mnei do szperania w logach
[21:31] Spooky` Koniec !
[21:31] Spooky` W tym momecie!
Tak wienc mecze skoncyly sie o 21:30 - pol godzinen opoznienie....

Ogloszenie grup:
[21:37] Spooky` gr 1 : Intermario , Gimlos|PES , nowacek i [899]jarek_1983
[21:37] wirus2 ok
[21:37] Gimlos|PES dobra intermario chodz
zaraz wynikl problem .... i dalsza czesc
[21:38] Spooky` z pwoodu zbyd duzo brakujacych zawodnikow do next rudny awnasuje tylko 2 !!!!!!
........
......
[21:40] Spooky` Grupa 1 : Intermario, Gimlos|PES , majkel, Absolut--
[21:40] Intermario Gimlos
[21:41] Intermario Spooky s serw :)
[21:41] Gimlos|PES lol
[21:41] Gimlos|PES czemu nie tamta grupa?
[21:41] Gimlos|PES tamta byla latwiejsza :S
.......
.......
[21:42] Spooky` Wszystko wiadomo ?
[21:42] Gimlos|PES czemu mam najtrudniejsza grupe?
[21:42] Fclan ilu awansuje?
[21:42] Spooky` do next rundy wychodzi 2
.......
.........
[21:44] Spooky` 4 Grupa 1 : Intermario, Gimlos|PES , majkel, Absolut--
[21:44] Spooky` 4 Grupa 2 : Spooky, wirus2, Franzu, RedHiney
[21:45] Spooky` 4grupa 3 : fclan, nowacek, dzem, cgt_pl
[21:45] Gimlos|PES e nie mam co grac
[21:45] RedHiney wirus mial nie grac juz?
[21:45] Spooky` 4grupa 4 : Riven, EmCi03, Bachu, i Zalek
[21:45] Gimlos|PES nie gram
[21:47] nowacek cudew awansowalem
[21:45] nowacek !
[21:45] nowacek Cuda sie zdazaja !
[21:45] Intermario cooo?/
[21:45] Intermario 3
[21:45] Piachu nowacek odpadnie pierwszy :)
......
.......
[21:46] nowacek dokladnie
[21:46] nowacek juz odpadlem
[21:46] RedHiney wirus2: grasz jednak dalej?
[21:46] wirus2 znowu :)
[21:46] Fclan kurde duzo sie wycofuje
[21:46] nowacek dziekuje za pozwolenie
[21:46] Fclan nowacek grasz???
[21:46] nowacek ale dzisija jestem nie w formie

Przy okazji wyjasnila sie sprawa nowacka....


Turniej zostal przedluzony nie prze ZEMNie tylko przez samych zawodnikow chcialem dac kazdemu szanse sprawdzic sie w turnieju. Bylo nas 36 a serverow mala wienc logiczne jest ze trzeba bedzie dac troche wiecej czasu.

I na koniec cytat TYGODNIA :
[21:47] nowacek Nowacek - odpadlem juz wiec dlaczego mialbym grac dalej , to by bylo nie fair

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #650 by Gimlos
Chodzi mi o to co napisalem na prv. Poza tym nie wiem czemu wklejasz to ze mowie ze czemu nie tamta grupa , to przeciez nie ma znaczenia w calej tej sprawie. Zrezygnowalem nie z tego powodu, bo przeciez juz wlaczylismy z Intermario gre, ale z tego ze do pokoju wparowala matka, i stwierdzila ze mam wylaczac komputer. Probowalem z nia negocjowac, ale na kolejna godzine gry mi nie pozwolila. W tej sytuacji, wydawalo mi sie ze lepiej sie wycofac, bo jezelibym zajal miejsce premiowane awansem to i tak nie moglbym z niego skorzystac, a tak dalem szanse komus kto mogl to zrobic.

Zakonczenie 2 rundy - okolo godz. 22 - o tej sie zaczynala. Jak dla mnie to spore przedluzenie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #651 by Spooky
Na inncyh turniejach mozesz spodziewac sie zdecydowanie dluzszych opoznien, i OGOLNIE BRAk ROZPISKI GODZINNEJ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum