Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115677 by manfred
Po pierwsze dzięki dla Bobbiego i jego dziewczyny bo gdyby nie oni to pewnie na turniej bym nie dotarł. Również dzięki dla całej reszty bo była naprawdę fajna atmosfera:) Szkoda, że nie udało mi się przyjechać dzień wcześniej to byśmy porządzili :D Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał okazję zjawić sie na jakimś turnieju. Co do samej gry to nie nakręcałem się na wynik, tym bardziej, że długi czas nie grałem, a joya miałem w rękach ostatni raz mając chyba 13 lat, o klawie to już nawet nie mówię :D (Bobbie dzięki też za joya ;) ). Mimo tego kilka meczy udało się wygrać i z Wodim też niezłe były w fazie KO, choć minimalnie przegrane ;) Ogólnie jak dla mnie turniej na plus mimo, że przyjechałem przeziębiony, grałem chory a wróciłem z zatruciem żołądka i rzyganiem w nocy, ale warto było :D
PS. ktoś się jeszcze zatruł tą pizzą czy tylko ja?

PS 2. Jeszcze mi sie przypomniało jedno z lepszych hasełek jak stoimy przed wejściem i podchodzi jakaś babcia i mówi:
BABCIA: Przepraszam, gdzie jest...
ZIENIOR: Do criss crossa? To prosto i w prawo!
BABCIA: Aa, dziękuję.
Po czym babcia oddaliła się żywiołowo wiedząc już dokładnie gdzie ma iść :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115678 by dior
Panowie, dzięki wszystkim za tak liczne stawiennictwo. Naprawdę bardzo się cieszę, że moglismy znowu razem poszaleć. Jeśli chodzi o klimacik, to było naprawdę bardzo fajnie. Przede wszystkim podziękowania dla Foki - Szymek już nawet nie chodzi o organizację, którą jak zwykle ogarnąłeś świetnie, dzięki Ci za pomoc i ratunek w kryzysowej sytuacji. Gdyby kiedyś komuś przyszło do głowy pożyczenie bez pytania tv z hostelu, to odradzam... Szczęście, że się wszystko rozeszło po kościach. Po prostu mam więcej szczęścia niż rozumu - będzie przynajmniej kolejna barwna anegdota.
Foka przyjmij też przeprosiny - wiesz za co. Jak powiedziałem - podobna sytuacja nigdy więcej się nie zdarzy i na tym zakończmy.
Romaneq Tobie też dziękuję za tytaniczny wysiłek przy PCtach, robilismy, co się dało, żeby to konfigurować, ale chyba w dwóch kompach padły game porty i generalnie nic już więcej nie byliśmy w stanie zrobić. Pomysł na turniej stricte amigowy nie wydaje się w tym kontekście taki zły (Olesio ;) )
O samej grze za dużo nie napiszę - zrobiłem swój standardzik - czyli w grupie około środka i baty w KO. xflea na Amidze pokazał mi, jak należy grać, żeby wygrać. Ale przez chwilę był tam cień szansy na korzystny wynik. Fleja, jak przyjadę do Bielska, to się zemszczę!

Dżemik - bardzo Ci dziękuję za miły gift, zajmuje już eksponowane miejsce. Bardzo miła pamiątka z 2007 roku. I wreszcie zagrałeś, jak przystało na Twoje możliwości. W Berlinie na jubileuszowym Days będzie pudło!


Post i ACD zaliczyli udane debiuty. Szczególnie miło wspominam potyczki z ACD na Amidze, mam szczerą nadzieję, że jeszcze sobie kiedyś pogramy. Mam nadzieję, że na Sensi Days.

Błażej - gratulacje kosmito, tak swoją drogą, znalazłeś kurtkę? :P

Specjalne podziękowanie za warszawskiej ekipy za epic trip. ;D

Ech, Ogóry, Ogóry - po prostu bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękuję, świetnie się było z Wami znowu spotkać! Widzimy się w Berlinie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115679 by dzem
Tak od poczatku to jak zwykle dzien przed wyjazdem kryzys decyzyjny byl (tluc sie te kilka godzin) i jak zwykle pozniej jadac na miejsce wiedzialem ze bedzie zajebiscie;) I jak zwykle - bylo;P
Paczek dzieki za ogarniecie radosnej - klimat jak na studiach;) Dior, Foka, Romaneq i pozostali sprzetowcy jak zwykle na wysokosci zadania - thx! Z tymi przejsciowkami dziwna sprawa, ale to chyba we wrocku po prostu kiepski prąd jest. Albo motyle poprzegryzaly kable..

Co do samej gry: Im mniej trenuje tym dalej zachodze:D do Berlina zostalo 9 miesiecy, wiec drżyjcie ;P

Bobbie - mecze na wysokim poziomie adrenaliny - licze, ze w Berlinie rozstrzygniemy to bez karnych, bo ja traktuje nasze mecze jak remis - wiec graty za 3 miejsce na Amidze.
Ponczo - medalowa pomylke zauwazylem śnięty w samochodzie gdzies o 2 i pomyslalem jakas glupote typu: PC? ciekawe czemu Dior nie chcial Amiga napisac :D

Mam nadzieje, ze to nie ostatni tak liczny off - fajnie bylo poznac pare nowych osob, a jeszcze lepiej jakbyscie Panowie zostali na dluzej;)

WAZNE: Nie wiem czy ktos jeszcze dal ciala jak ja, ale jesli tak to Dior - wrzuc tu nr konta!

pozdro ogóry;)

EDIT: no i zapomnialbym o meczach z Yoda na PC w 1/8.. 0:3 w koncowce pierwszego meczu, karny w 89 minucie dla Yody... niewykorzystany;) wtedy albo mnie albo Yoda ktos mlotem walnal, bo drugi mecz to 6:2 dla mnie ;) nie był to oczywiscie powrot pączkowy z 6:0, ale chyba oczywiste juz jest ze dżem i pączek mają wspólne geny powrotów ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115680 by Foka
Dobra czas na mnie.

Po pierwsze żałuje, że w piątek musiałem pracować. Po drugie niepotrzebnie się rano denerwowałem, że wszyscy docierali spóźnieni bo generalnie nie było źle z czasem.

O turnieju i swojej grze pisać dużo nie będę. Po tym, jak zdobyłem MŚ we Wrocławiu powiedziałem, że od tej pory gram tylko dla przyjemności i faktycznie chyba każdy zauważył różnicę, że specjalnie już się nie spinam. Trzeba grać na klawie, gram .... itd. Znów odpadam z turnieju chwile po tym, jak rozgrywam najlepszy dwumecz tego dnia. W Almeo odpadłem po tym, jak rozniosłem Playa, a teraz po zwycięstwie nad Wodiczko ...

Cała reszta no to wypasik. Wprawdzie byłem trochę zmęczony i momentami nie miałem sił, ale ciesze się, że wszyscy byli zadowoleni. Ciesze się, że mimo upływu czasu i lat się spotykamy. Wierze, że tak będzie, co roku. Jeśli chodzi o miejscówkę to ta zawsze będzie gotowa ...

Osobno do każdego pisać nie będę .... bo nie chce o kimś zapomnić, albo kogoś zbyt wyróżnić by potem inni poczuli się urażeni .... Kilka jednak osób, które poznałem dzięki Sensible z pewnością stało się ważnymi osobami w moim życiu ...

Widzimy się w Berlinie i za rok w listopadzie we Wrocławiu!

Ja od grudnia wracam do grania online na trzy miesiące.

PS.

Post czy nie zostawiłeś czasem ładowarki?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115682 by Foka
A właśnie Dior mi przypomniał, a to hit o którym Wam nie opowiadaliśmy.

Pojechałem Go odwieźć z tym telewizorem i mi się pojebało, zamiast pod hotelem wysadziłem Go pod ... komisariatem Marek oczywiście z tym telewizorem się udał na ten komisariat

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115683 by dior
Prawie tam wlazłem... ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115684 by manfred
Dobrze, że się nie wsypałeś sam :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115685 by postlarval
Dzieki panowie organizatorzy za wspaniały turniej !

Było świetnie, mimo paru awarii sprzętowych, niestety nie pokazałem zbyt wiele na PC - dramat :)
Na amigach grało się super, niestety trafiłem ciężką grupę i ugrałem tylko 13 pkt co spowodawało bardzo ciężką drabinkę z bobim :)

Myślę że uczestnictwo w tym turnieju zaprocentuje, podparzyłem parę schematów zdobywania bramek, rozgrywania itp.
Mile wspominam mecze towarzyskie, z paroma osobami mi sie udało zagrać.

Szkoda ze pkp tak słabo dziala bo pociag jest albo o 22.30 albo o 5 rano, gdyby nie to to zostalibyśmy dłużej. Do tego jeszcze awaria trakcji pod trojmiastem i czekalismy w pociagu w szczerym polu 3 godziny. Generalnie 210 minut spóźnienia :)

Zgubione rzeczy - przedłużacz biały wartość około 10zł można pominąć, ładowarka brata, mini usb w sumie też ale pendrive już nie odpuszcze, bo to dobry szybki 8gb patriot, co foka pozyczyl.
Wyślę adres korespondencyjny na PW jak ktoś sie do mnie zgłosi.

Dzieki bobie za wspaniale koszulki, wygladaja kozacko. Nie wiem tylko czy można je prać normalnie czy trzeba ręcznie. Te prasowanki mogą sie chyba zniszczyc ?

To na tyle i do nastepnego.

:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115686 by Foka
O proszę, pendrive też jest w USB w moim komputerze w biurze ... :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115687 by dzem
poszukiwane ogorki do wprowadzania wyników;) ustawilem grupy i rundy - zostalo klepisko;) planuje zaczac dzis wieczorem, chetni?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.252 seconds
Powered by Kunena Forum