Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago #115664 by dzem
dotarlem ;)

Andib: seems like tough competition in Denmark;)

In Wroclaw:
PC: 1st: Blazej, 2nd: Bobbe, 3rd: Paczek/Gomi ?
Amiga: 1st: Blazej, 2nd: Gomi, 3rd: Dzem

pozdro ogory;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115665 by Rock and Roll
Blazej Power :).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115666 by paczek

dotarlem ;)

Andib: seems like tough competition in Denmark;)

In Wroclaw:
PC: 1st: Blazej, 2nd: Bobbe, 3rd: Paczek/Gomi ?
Amiga: 1st: Blazej, 2nd: Gomi, 3rd: Dzem

pozdro ogory;)


(Paczek trzecie na PC, Gomi to ogór :P )

PS. Dżem widziałeś, że masz medal za PC? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115667 by andib

dotarlem ;)

Andib: seems like tough competition in Denmark;)

In Wroclaw:
PC: 1st: Blazej, 2nd: Bobbe, 3rd: Paczek/Gomi ?
Amiga: 1st: Blazej, 2nd: Gomi, 3rd: Dzem

pozdro ogory;)


Congratz to especially Blazej :D

Arh I dont know. I won 16 out af 17 games (lost 0-8 against DjowGer in a 7 min match!) But only real competiton was Klaris in 1/4, DjowGer in 1/2 (of course) and Spir in 3rd place match and some swedish guy in group stage.

The other group was tough with (DjowGer), Klaris, ElMichaJ, Spir and a guy from Sweden having some tough fights. DjowGer didnt lose all tournament.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115668 by andib
Hopefullly you wrote down all the results so we can put them online?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115669 by dzem
Just to confirm: Paczek was 3rd on PC ;)

We do have all the results and of course will upload it soon;)

There were 26 people in both tornaments, we started at 1pm and finished before midnight. 4 Amiga and 3 non-seeded PC groups, many good games and at least 2 penalty shootouts;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115670 by Rock and Roll
And congrats to DjowGer. He played amazing in Almelo. Guess he s still playing as good as then :).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115671 by Blazej_Bdg
Spoko turniej, fajnie było Was znowu zobaczyć ;)

Do zobaczenia w Berlinie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115673 by bobbiebobras
Dzieki Panowie za turniej :) turniej z kilkoma nowymi twarzami ktore milo bylo poznac.. Turniej ogolnie na plus choc bywaly lepsze ;) Najwazniejsze to ta atmosferka kapitalnych tekstow i smiechu ;)

Dzem dzieki za najlepsze mecze na turnieju choc mnie wykonczyles na poczatku meczu a w 3 dobiles to ogolnie zasluzyles na awansik w tych karnych :) Obrona mistrzostwo swiata :) Szkoda ze nie wygrales bo Ci kibicowalem zawsze gdzies Ci sie noga podwinie ;) ale moze w Berlinie ;)

Foka dzieki za organizacje od A do Z jak na organiztora przystalo ;)

Romaneq marynara jak sie patrzy :) trzeba jakos te PC ogarnac bo granie na klaw to poprostu czysta obstrakcja jak dla mnie ale final osiagniety hehe do teraz nie wiem jak na tej czarnej desce pokonalem Foke i Paczka :) No i gdzie ten Nasz final ? :)

Filip akcja z 4move po zakonczeniu meczu z Zieniorem pretenduje to zagrania roku ;) Nie ma to jak podziekowanie za mecz :)

Mafred wrocil po dluzszej nieobecnosci i juz na ofie sie pokazal :) Dzieki za wspolna podroz i pielgrzymke po wrocku w poszukiwaniu krasnali haha ;) Bardzo wporzadku player tylko nie mial z kim wodki pic do czasu ;) Patrz Zienior Filip ;)

Filip Winner of the Chlej Off ;) co tu wiecej pisac procz fantastycznej opowiesci o kukurydzy hehe ;)

Dior dobrze sie nie przywital i juz lutownica w dlon poszla ;) ale akcje z Tv powinni puscic w CNN :) hehe zmiazdzyles system tym zagraniem ;) czego sie nie robi dla Swosa ;)

Primo vel pink galken ;) wyczysc wkoncu ta gale bo nie ladnie wyglada z czarnym paskiem :P krol polskiego joka ;) Postaw mopa i wal :)

Blazej Man of the Day ale to juz powoli staje sie nudne ;) z nim jak z niemcami wszyscy graja wygrywa Blazej ;)

Gomi juz myslalem ze wkoncu postawisz kropke nad i w turniejach offlach i zgarniesz cala pule na amidze az do 2 meczu finalowego ;)

Barto od dzis mozesz zaczac robic nabor do bojowki Swosa ;) Lider z Ciebie jak sie patrzy ;) hehe

Sanek mala niespodzianka in minus za szybkie pozegnanie sie z turniejem PC

Paczek przepraszam wiesz za co :) ale moze kiedys :P

Olesio za ogarniecie programu do wynikow i milo ze sie koszulka podobala ;) Czesciej wpadaj na offy..

Zienior minimalnie przegral chlej offa ale za to jak szybko wrocil do formy pilkarskiej jak zaczely sie k.o. ;) hehe Zienior Soplica Wisniowa i wszystko jasne ;)

Soja to bardziej myslal o imprezie i dziewczynach niz o graniu ;) ale on mlody to mu wybaczamy hehe

Tragbier koniecznie bierz swoj PC na nastepny turniej sprawdzimy te Twoje przejsciowki :) napisz mi PW jaki rozmiar koszulki chcesz i numer..

Gregor666 bardzo zywa postac ;) chcial romanqa wziasc na i tak ze mna wygrasz i do pewnego momentu bylo blisko ;) Moze kiedys bedzie potrzebna Twoja wizytowka :)

Postlarval prawie udalo sie Nam rozegrac mecz towarzyski ;) no i awans w k.o na amidze nie przyszedl latwo :)

Ibenolos slyszalem Cie tylko jak okazywales zadowolenie po zdobyciu gola i wyeliminowaniu Sanka :)

Yoda jakos tak byla okazja na przywitanie i pozegnanie :) a chcialem zagrac z kolega zza granicy ;)

Kloze jakos tam wyszedl nie wiadomo nawet kiedy :) wrzuc foty bo cos tam pstrykales ;)

Wodi zalamka po meczach z Foka na dlugo bedzie zapamietana :) hehe

Xflea jak zawsze twardo stawia warunki ale znow zabraklo wykonczenia w tych akcjach :)

Jak kogos pominalem to pisac ;)

Dzieki jeszcze raz panowie i do nastepnego

tak czy siak GRAMY NA ZACIETYCH ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115674 by olesio
Panowie wróciłem spory czas temu, ale dopiero teraz piszę. Jak ktoś chce przepisać fazę grupową, to o ile faktycznie nie ma błedów to zaadaptowałem w całej swojej amatorskości do htmla jak potrafiłem wyniki z fazy grupowej Amigi oraz PC i wszystko macie na stronie olesio.eu/woj2012 - fazy KO to musi zapodać Dźem w zjadliwej postaci. Co do tych wyników to poprawiłem tylko swój wynik z barto, bo z tego co pamiętam to nie mogłem pokonać go wcześniej 3:1 ponieważ inaczej do ostatniego meczu nie zajmował bym raczej ostatniego miejsca i nie stoczylibyśmy walki o wszystko, hehe ;) Co do turnieju to było super. Dziękuję wszystkim, że mogłem się z Wami spotkać, napić i pograć. Przede wszystkim ogromne dzięki dla pączka za Gościne. Dla Soji za obiad w dniu przybycia ;) Dla Foki że ogarnąl organizacje i pomógł nam wrócić at Ponczo House ;) Diorowi za pomoc techniczną i walkę o lepzzy odbiór tv ;) Gregorowi666 i Dźemowi za pomoc przy wpisywaniu wyników. Romanqowi, że ogarnął na ile mógł temat PC, ale jak wiemy ta wersja nadaje się tylko dla Czechów i ja się będę przy tym upierał, jeśli w przyszłości chcemy sobie pograć bez większych stresów w Polsce to proponował bym tylko Amigi, ewentualnie XBoxy, jeżeli ktoś dowiezie. Bobbiemu dzięki wielkie za super koszulki. Tragbierowi ze rozegranie wielu friendly po fazie KO oraz miłe rozmowy. Również świetnie gadało się z Kloze i Manfredem, których miałem przyjemnośc spotkać po raz pierwszy. Dziękuje wszystkim, którzy musieli znosić moje towarzystwo w Ponczo House na ulicy Pijackiej ;) Ale moje chrapanie vs Sankowe albo Bartowe to na pewno nic. A dzięki Xflea a.k.a. człowiek oaza spokoju (jak dla mnie, ale to może z braku snu i nadmiaru %%%) za podwiezienie na dworzec, bo pewnie zamotany pojechał bym nie w tę stronę albo dotarł tam później tramwajem. Dzięki dla barto że dał mi dojśc tak daleko po KO, pokazując że jeśłi się ktoś napije i potrzebuje wygrać czterema brakami ostatni mecz, teoretycznie dla kogoś o mało ważne przedostatnie miejsce na Amidze to da radę :) Rozpisałem się, a wiem że romanquowi ciężko się to później czyta po pijaku to już kończę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, jeśli kogoś pominałem w wyszczególnieniu to sorry, ale już ledwie widzę na oczy. I pora iśc trochę pospać. Wiem też, że jeżeli w przyszłości trzeba będzie znowu liczyć na lamerski wytwór mojego autorstwa do wprowadzania wyników to trzeba go będzie jeszcze bardziej dopracować. A i jeżeli ktoś by sobie przypomniał, że jednak jakiś wynik nie gra to dajcie znać, chociaż pozostali którzy wprowadzali wyniki twierdzą, że wszystko powinno być ok. I nie wiem czy dam radę wybrać się poza granice na turniej, ale do Wrocławia, jeżeli tylko termin pozwoli zawsze chętnie wpadnę zebrać baty od większości :) Jeśli w powyższym postcie są jakieś literówki, błedy itp czy brak ładu (całkiem możliwe) to wybaczcie mi proszę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.253 seconds
Powered by Kunena Forum