Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115615 by sanek
mogę wziąć sb audigy ls z gameportem, mam tez chyba ze 4 dyskietki które przed chwilą znalazłem
ale odpowiadać mi szybko, bo o 5 wyjeżdzam ...
będzie tam net aby sterowniki znaleźć ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115616 by dior
Bierz, damy radę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115619 by xflea
wezmę dyskietki za swosem z SLSS - chyba 3 albo 4 komplety będą - trzeba tylko savediski nagrać

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115620 by olesio
@Dior: ja zaraz spróbuje zrobić jeszcze jeden komplet dyskietek SWOSa, właśnie siadam do Amigi. Jednak jeżeli masz możliwość to na ten dodatkowy dysk co chcesz zamontować w innej Amidze z rozszerzeniem pamięci, to jeśli możesz go podłaczyć do PC pod Windowsem, spróbuj przerzucić ten system ode mnie (pewnie taki sam wgrałeś ode mnie z zipa też na swoją Amigę), do tego SWOSa i pliki przesłane Tobie później, jak adfy, TSGuid, mój skrypt Disk Checker oraz JoyTest - żeby można było z tego też korzystać poza Twoją Amiga. Mam nadzieję, że jeszcze nie poszedłeś spać i zdążysz przeczytać ten Post. Ja się kładę o północy, a przynajmniej tak planuje, do tej pory będę tutaj zaglądał. A i we Wrocławiu jestem planowo według PKP o 15:23 i od razu kieruje się do DW Piast. Mam namiary telefoniczne na Błażeje, Dżema, Manfreda i Sanka, a Barto spróbuje złapać przez Gomiego, Gomi bo nie odpisał mi na smsa z bramki, być może nie doszedł. I numery do Pączka oraz Foki też oczywiście mam to Jak coś będziemy w kontakcie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115621 by olesio

wezmę dyskietki za swosem z SLSS - chyba 3 albo 4 komplety będą - trzeba tylko savediski nagrać

A masz wersję porządniejszą dwudyskietkową, czy tę wymagającą old disku? Bo pamiętam z MŚ we Wrocku, że wspominałeś, że dysponujesz własnie taką wersją, która przy ładowaniu wyświetla readme z poniższym tekstem. Co do savedisków to jeżeli się na jednej Amidze takowy przygotuje, będzie można zgrać go na przykład na Amidze Diora do adfa i później wgrać na pozostałe dyskietki. Chociaż graczy będzie więcej albo niemal równo tyle co miejsc na custom teams. Są też nowi gracze na offlineach, dlatego pewnie trzeba będzie dokonać stosownych modyfikacji.

HELLFIRE PRESENTS SENSIBLE SOCCER 97 FROM TIME WARNER
THIS VERSION DOSENT NEED THE OLD DISK 1 TO RUN!
SUPPLIED BY HFUK AND CRACKED BY HEAT!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115622 by xflea
na 2 dyskietkach

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115624 by Foka
Panowie, panowie ..... ale Wy chyba zapominacie o mnie ... wiem, że tu jakby uprzedzałem, że nie będę się angażował z całej siły w organizacje, jak kiedyś, ale przedłużacz ... dyskietki ze SWOSem ... no ja Was proszę. Tego pierwszego mam cały worek, który kupiłem kiedyś za nasza wspólną kasę (no chyba, że ktoś z piwnicy ukradł), a na nagrywanie SWOSa na dyskietki przed MŚ we Wrocławiu poświęciłem dobę (bo działała jedna na 10), ale w efekcie mam z 10 kopii jeszcze. Miałbym więcej, ale co turniej, ktoś sobie bierze (oczywiście za zgodą).


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115625 by olesio
No to ok, daruje sobie nagrywanie, idę spać. A co do tego co Foka piszesz, dziwne że musiałeś się męczyć, bo na MŚ we Wrocku przywiozłem pięć kopii wersji dwudyskietkowej, to ciekawe gdzie to się podziało, pewnie zostało zabrane przez różne osoby. Nie mam tego nikomu za złe, ale tak to właśnie bywa, że później jak człowiek siądzie to się okazuje, że trzymane wcześniej dobre dyskietki okazują się uszkodzone. Nagrywając kopie dla Sanka i grę dla Romanqa musiałem kilka sztuk wyrzucić, bo nawet przy jednym bad sectorze nie ma co liczyć na taką dyskietkę. Swoją drogą szkoda, że na turnieju nie da rady dysponowac na każdej Amidze dyskiem twardym i chociaż 4 MB dodatkowje pamięci. Wtedy grało by się super, gra ładuje się kilka sekund, a nie ponad trzy minuty. No coż, może w przyszłości się tego doczekamy. Ja swojej Amigi nie mam jak transportować, fajnie że udało się ogarnąc chociaż te 4 sztuki włączając jak rozumiem 2 dopalone .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115626 by andib
Have a nice tournament, mates 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115632 by romaneq
2 PC w pełni sprawne, dwa nie ogarniają - cienko to widzę
Lipa

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.238 seconds
Powered by Kunena Forum