Közös PC-s karrier II.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111254 by Abelxavier
Átveszem : )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111256 by Abelxavier
Az első meccsem fenomális lett 5-0 Cheltenham town ellen a vége sok szép góllal.
Innentől mélyrepülés : (
Dagenham 1-1 még ennek is örülök ezek a legerősebbek nekem eddig.
Aztán 2-1-es kínkeserves győzelem Crawley town ellen itthon.
Aztán a gól nélküli mérkőzés végeredménye nulla - nulla a hátralévő meccseimen sajna nem született gól.
De azért gyanús az első hely, bár már csak 3 pont az előny : (
A Featherstone 11 góllal csak a harmadik legeredményesebb.
Ennyi, aki átveszi húzzon bele, sajna én az első meccsemen kilőttem magam...
Sajna kevés a játékosunk, magyarral még nem találkoztam, bár egy román Romeo Surdu, lehet félig igazolható : )
Hajrá Herék!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111261 by dimetrodon
Ne izgasd magad Abel, nincs elvárás! Én is kaptam ki (persze RES-esekkel nem akkora sztárokkal, mint te, tiszta ciki). Szóval nem kell emiatt mentegetőzni! (=nincs mentség) : D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111266 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
ÁTVESZEM! : )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111271 by Abelxavier
Kösz a biztatást dimet :)
Szesz mentsd meg a herék becsületét!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 11 months ago #111273 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
ÁTADOM! 2 here 2 vereség...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 11 months ago #111275 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Én átvettem és egyből mélyvíz. Semmi gyakorlás. Oxford United ellen. Jött egy megnyugtató tizi aztán egy gyors gusztustalan és ezzel le is volt tudva. 2-0.
A Crewe alexandria ellen 1 et sikerült rúgni de elég volt a 3 pöttyhöz. 1-0
Jött a Torquay ahol 0-0 lett de legalább nem kaptam gólt.
Southend ellen is egy halovány 1-0. Ekkor kezdtem el agyalni. Nem kapok soha gólt!
Plymouth . Persze álmodik a nyomor. Kaptam gyors kettőt. Na mondom de veretlen vagyok. 2-2
Aldershot: 2-0 megyez nekem. Nincs ellenfél.
Roteham. Na itt egy szürke 0-0 de maradtam veretlen.
Börtön albion. Itt jött egy rossz érzés és elhittem ki tudok kapni. Sikerült ááááááááááá 0-1
Cardiff city ellen vígasztalódtam ahol ismét volt egy tizi és 2-0 lett. Örültem mert kupa volt.
Bradfors ellen csak annyit értem el hogy nem kaptam de nem is rúgtam. 0-0
Jött egy kis kupa a wimbledonnal. Egy tizi döntött ide. 1-0
Morecambe. Na itt megvolt a fonal. Megcsináltam az amigás trükköt. Középről csavarva előre és a csatár irányított fejes de felsőkapufa. A kipattano meglett. Lefordultam és a rovidbe amigásan bimm. A 4. gól ismát amigás lefelé. Ugyanaz az ívelés mint az irányított fejeses verzióba de ehhez nem kellett a csatár hosszúba potty. 4-0
Acrinton sima 2-0 csak hogy elhiggyem megint rég kaptam goalt.
És jött a tottenham és lekente az arcom anyira mint most hétvégén a Blackburn ellen. Két kapushiba meg persze a védőké is de nem sok esély volt. 0-2
Végül Gillingham. Mondom keretes lesz. Tizivel kezdtem tizivel zárom csak a dolgok szépséghibája hogy ezt kiegyenlítették. 1-1

Összesen 8 győzelem 5 X 2 cumi.
Gólok 18-6

Hajrá Lengő Herék.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111276 by dimetrodon
Ha nem lenne vereség, akkor az azt jelentené, hogy rosszul lőttük be a nehezítéseket. A 8-5-2 pont azt mutatja, hogy jól! Van kihívás, de azért meg lehet oldani : ) Ha feljutunk, az ott nehezebb lesz, és sokat nem founk erősödni. Platt és Gomis fejlődtek?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111277 by ruicosta10fc
Átveszeeeeeeeem!! :D
From tomorrow if possible please... I ll try also to read all your Hungarian codification in the mean time! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111287 by dimetrodon
Seth-tel megbeszéltem, hogy mivel csak este jön, így még én is nyomok egy adagot.

Hereford - Bristol Rovers
Gyors Featherstone gól, de a félidő végén villogósra rúgják a gólvágónkat. Helyére csak főkötős csatár tud beszállni, bajok lehetnek a következő meccsen. A második félidőben nagy nyomást helyeztünk az ellenfél kapujára, közben vigyázva a sérülés lerülésére, 0 sérülés és
1-0

Platt értéke már 120k, végig jól játszik, Gomis 80k-ja kicsit kevéske, de csak növekedjen.

Szesz kérdésére: A LOAN játékosokat nem kell játsztani, sőt, ha lehet ne is, akár magyar, akkor se. Azok maguktól lelépnek hamar. Zsoldosok.

Northampton Town - Hereford
Meddő mezőnyfölény, hiányzik Featherstone. Viszont legalább Kovács P. egészséges és persze gólképtelen, ahogy nálam eddig végig.
0-0

Jött egy próbázó kapus! Na ez jó móka lesz. :D

A bajnokságot 12 ponttal vezetjük, ha vesztünk 4 meccset a próbakapussal, akkor sincs nagy baj. ;)

Hereford - Barnet
Az egész csapat hősiesen védekezik, elől Kovács végre bíztatóan lövöldözik. Mégis az eddig remeklő Platt-Gomis páros hozza össze gólt a 45. percben. A kapusunknak nem sok köze volt hozzá. Végül a már csatárként, balszélsőként, de ezúttal jobbszélsőként vitézkedő 100k-s balbekk, Heath menti meg a csapat becsületét. Ő egy igazi helyi legenda. (Ráadásul a védelem tengelyéből ki lehet vágni egy 5k-st végre : )
1-1

Ráadásul a Swindon is boltott, maradt 12 pont. Következik az 5. Port Vale. A táblázatra berajzolták a feljutást (3 hely) és a rájátszást (+4 hely).

Hereford - Port Vale
Megnyugtató úgy játszani, hogy az x is siker. Talán túlságosan is. Egyedül Kovács J. tanári játékát lehet kiemelni hátul.
0-0

Nagy hír van! Piacra dobták Csizit a Fradi hírtelenszőke 250k-s, lassú RB-jét. Most megpróbálom megvenni.

275-ért a miénk! Hurrá! Egyébként rossz, hogy nincs a piacon több magyar, de mi lenne, ha lenne? Nincs rájuk pénzünk! : D Jelenleg kerek 500k van a bankban, remélem még egy magyar tud jönni a szezonban.

És jön a rangadó, a 10 pontra felzárkózott Swindon ellen. Immár Csizmadiával a védelemben. Jelentem tiszta védelmünk van . Egy RES kapus, cseréje a magyar Somogyi. Előtte Gomis, Platt saját nevelés, Kovács J. eredetileg is itt volt, és Csizmadia.

Mivel az a bajnokság maratoni, 46 meccses! Így még 11 meccsen bármi lehet, jó lenne hozni a rangadót. Featherstone sajnos még mindig kórházban lenne a jelentések szerint. A valóságban azonban meggyógyult, így Kovács P. társa lehet!

Swindon Town - Hereford
Az első félidőben imponálóan játszunk 64%-os birtoklással, de főleg arra figyelve, hogy ne rúgjanak kapura. A másodikban pedig meg kéne nyerni a meccset. Mindneki csodálatosan játszik, Gomis tanárian hozza ki a labdákat, a középpályára visszavont, nálam passzolócsatárt játszó Facey (szintén Other országból ; ) remekel, az egyetlen nehéz labdt védi a ifjú kapusunk, és végül Featherstone megteszi, amiért szeretjük! Gólt rúg, megnyeri a meccset, magabiztossá téve előnyünket.
0-1

2 győzelem, 3 döntetlen, de remek szereplés a tabellán és újabb igazolás!

Sajnos a kapusunk maradt RES, Seth dolgát nehezíteni : D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum