Közös PC-s karrier II.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111025 by dimetrodon
Írom a szabályjavaslatot. A saját ötleteim szerint írom, de döntsük el együtt, hogy pontosan hogyan legyen! (Átírtam a döntések szerint.)

A dolog úgy folyik, hogy feltöltök egy karriert. Valaki beírja, hogy Átveszem! onnantól maximum két napig övé a karrier, amelyet a lenti szabályok szigorú megtartásával kell lejátszani, és minél hamarabb (legkésőbb 2 nap múlva) visszatölteni.

Cél
- Magyarok a PL és a BL tetején.

Szabályok

Karrier
- Csak PC-n szabad vinni a karriert, Amiga emuláció tilos!
- Egy alkalommal 5-15 meccset lehet lenyomni. Erre maximum két nap van, ha nem tudsz játszani, akkor inkább adjad vissza a köznek a játékot, azzal, hogy feltöltöd.
- A szezon utolsó menetét pedig mind évben másnak kell lejátszania, kivéve, ha már minden érdeklődő sorra került, akkor újra rotáljuk.
- A leggyengébb angol negyedes csapattal indulunk. (Az eredeti adatbázis szerint ez a nagynevű Hereford Utd). - Nem váltunk csapatot, amíg meg nem nyerjük a PL-t és a BL-t FA-kupát és Ligakupát egyazon évben.

- Other nemzetiségűként kezdünk, válogatotthoz nem megyünk.
- Ha megnyerünk mindent, akkor majd kitaláljuk, hogyan tovább.

- Az állásajánlatokra Consider -t kell nyomni, hogy lássák a többiek.

Meccselés
- Természetesen See Result vagy Coach Match tilos.
- Saját taktika engedélyezett.
- Visszatölteni bármilyen okból tilos. (Vásárlás, eladás, állásajánlat miatt is tilos, nem csak meccsekre vonatkoztatva.)

Vásárlás/eladás
- Minden külföldit, akit a csapatnál kapunk fel kell kínálni eladásra és el kell adni az első ajánlatra, alku nélkül. Ha több, mint 5 van, akkor először a legértékesebbeket, aztán sorban a többit.
- Tilos nem magyar játékost venni.
Csak a piacon felkínált játékosok közül lehet vásárolni.
- Minden TRIAL és RES playert mindig a kezdőbe kell tenni (kivéve, ha sérült). Akkor is, ha kapus, vagy csatár. Addig kell, amíg értéke nem lesz.
- Az 5k-s játékosoknak azonnal Free Transfer. A többit megtárgyaljuk.
- Egy játékalkalommal csak 1 játékost lehet venni a megadott szabályokkal.
- Egy játékalkalommal csak 1 magyar játékost lehet eladni a külföldieken kívül, de tilos olyat, akit abban a szezonban vásároltunk és magyart csak Angliába szabad eladni (titkos távlati cél a teljes négy liga elmagyarosítása).

Egyéb
- Nincs elvárás az eredményekre! Azaz, ha valaki betlizik, elveszíti a BL-döntőt, akkor sincs harag, bátran szálljon be bárki!
- Egy-egy menet után nem kötelező, de ajánlott élménybeszámolót tartani a fontos meccsekről, eseményekről!

Arra gondoltam, hogy elhívok pár jó arcot a külföldiek közül. Nem több, mint 2-3 emberre gondoltam, hogy ők is nyomják velünk.
Arra gondoltam, hogy használjuk ki, hogy van 2011-12-es frissített adatbázis és nyomjuk azzal! Tök jó, hogy még az angol IV. vonal is frissítve van. Más játékosok, más magyarok, mint akiket megszoktunk. És azért mégis más lesz Messit lenyomni Bödével, mint Weaht Pálinggal. Ráadásul tök jó mókda összevadászni innen-onnan a magyarokat. Ha ezt választjuk, akkor mindenkinek a Dropboxban is megtalálható verziót kell használnia. (Szerencsére a Hereford maradt a ligában.)
Nincs posztra megszorítás.
Írjátok, hogy mi legyen a kérdések ügyében és akár még ma kezdhetjük.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111028 by dimetrodon
Gyerekek, behalok!

Gondoltam, csinálok egy kedvcsináló screenshotot a csapatról, erre kit látok meg? Tudtam, hogy ismerős a Hereford név, de azt hittem, hogy csak onnan, hogy egy Transit kasztrált még pár éve, de nem!

Egyértelmű, hogy Kovács János lesz a vezérünk!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111029 by ozant
Replied by ozant on topic Re: Közös PC-s karrier II.
+

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111030 by dimetrodon
Sikerült egy képet szerezni az ifjú Kovácsról. Nagy kár, hogy nem futotta be a tehetségéhez méltó karriert. A túledzés következtében 50-55 éves kora körül sikerült csak a topra érnie, pedig többet láttak benne.

Ezen a képen fiatalon látható, amikor még az Atletico Madrid hívta próbajátékra, de ő úgy volt vele, hogy a tornaórán is az atéltatrikósokkal szemben a félmezteleneket erősítette, így nem reagált a megkeresésre, amely azért volt különösen visszás, mert a spanyolok elnöke különgéppel érkezett a 12 éves zsenihez, aki közölte, hogy idegenekkel tilos szóbaállnia.


Ma már realizálta hibáját, és kicsit megkésve elindította karrierjét az alsóbb osztályokból. Az orvosi vizsgálat volt a legkomolyabb buktató ugyanis a csapatorvos több, még a XX. sz. közepén kiiktatott betegség hordozójaként azonosította, így azóta is minden mérközés előtt a teljes ellenfél csapat és a nézők is védőoltásokban részesülnek. A kép az öltözőbe lépése után készült, amikor rögtönzött lelkesítő beszédet és anitoxidáns termékbemutatót tartott a döbbent csapattársaknak:


A döbbenet oka részben az angol nyelvtudás teljes hiányára vezethető vissza. A magyar nyelvű lelkesítő beszédet többen a 40. perc tájékán kezdték unni, de igazán csak a 3 órában lettek gyakoriak a közbeszólások. A gyanutlan csapattársak ekkor még nem sejtették, hogy jobban tennék, ha inkább a magyar ragozási táblázatokat bújnák, mert hamarosan ez lesz az öltözői nyelv a Heregázlónál.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111035 by Abelxavier
Hali!

Dimet, alaposságod nem ismer határokat...
Nekem ok, de legyünk már magyar edző és menjünk, ha felkérnek. Én azt szerettem a legjobban a karrierben.
Összevadászni, meghívni a válogatottba hihetetlen élmény. (pl. kihagyni egy két nem szimpi jó játékost mer csak :) )
Amőgy meg oké. No para ha nem nyerünk meg mindent amikor lehetne, ez benne van. Nyilván hétvégén jobban nyomnánk, lehet akkor 1 napra adjuk egymásnak mert szinte csak akkor van időnk. (Most 4 napos lesz)
Hirtelen ennyi az észrevételem. Hajrá Herék a kocsiban!!! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111037 by dimetrodon
Ha magyarok vagyunk azzal az a baj, hogy elég hamar meg fogjuk kapni a válogatott felkérést és onnantól csak oda mehetünk, kirúgatni magunkat meg nehéz.

De csináljuk. Annyi legyen akkor, hogy csak akkor megyünk el a válogatotthoz, ha megvan cél. Akkor pedig EB+VB egymás után az új cél.

Aztán, ha az is megvan, akkor majd kezdünk egy újat, amiben magyarítjuk a teljes Bundesligát :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 11 months ago #111038 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Királyság! Mehet!!!
Nagy vagy dimet de nem ígérem hogy brillírozok bár ez tudom nem követelmény. Hajrá!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111039 by Abelxavier
Dimet, ha elértünk mindent csak akkor fogadjuk el a felkérést ahogy mondod :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111040 by dimetrodon
Szesszel közben megszavaztuk az Othert, mert szerintünk uncsi a válogatott : ( :: ) de még nem kezdtem, addig lehet meggyőzni. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111042 by dimetrodon
Na, nem kezdem el ma, hagyom kibontakozni a kérdésekben az érdeklődőket.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.263 seconds
Powered by Kunena Forum