Közös PC-s karrier II.

More
11 years 11 months ago #111571 by dimetrodon
Ipswich
Kovács P. fejkötős, jobb, ha nem kockáztatom a súlyos sérülést, ezért csatár nélkül álltunk föl. Gondoltam, a 0-0 jó lenne. Az a fele teljesült is, hogy az ellenfél nem szerzett gólt. Nem úgy Platt, aki saját kapunkba fejelt egy mentés helyett. Bravó. :S :O Young értéke 150k

Kovács ugyan meggyógyult, de helyette Sharp kórházba vonult.

Portsmouth
Nem fejeltem öngólt, mindjárt meg is volt a 0-0 egy erősebb csapat ellen. 16. helyen állunk, de pontban nem sokkal a kieső zóna előtt, csak x-ekkel bent maradunk, de azért kéne néhány győzelem is, hátha veszítünk is.

Sheffield Utd
Sajnos teljes szétesés, 0-3. Young 160k

Jön a kupa, itt kéne bizonyítani. No meg a bajnokságban...

Barnet
Túrós bukta. 0-1, vége a dalnak a kupában. Basszus.

És ekkor, amikor már minden sötét. Fénysugár! A közismert 11-eshibázó csatár, Hercegfalvi Zoltán piacon!!! 350k, de 400-at rákínálok, egyből adják. CFS, na ez valami! Lesz magyar feltámadás!

Sheffield Wednesday
Nem érzem az átütő változást a játékban, de a pszichológiai erősödés is sokat ér. A 84.ben Kovács P. egy szép szabadrúgás kombinációból eredményes. 1-0! 14. hely. 6 pont a kieséstől. Young 170k

És a jó hírek csak folytatódnak! Újabb magyar a piacon. Szerintetek kapus? Igen. De legalább jó! Fülöp Marci 700k! 850-ért adják, de kit érdekel. Babos így soha nem fog bemutatkozni :D

Egyébként ne adjátok el a padios kapusainkat!!! Kirúgni végülis lehet, de ha eladjátok, akkor kisebb eséllyel jön új magyar. Nem sokat, de számít. Tökön szúrom magam, ha mondjuk Gróf lesz a piacon az új magyar. :)

Barnsley
Bár gól nincs, de sikerül jól játszani, ez is valami, én örülök neki. :) 0-0 180k

Cardiff City
Egyértelműen jobbak. Szétrúgják Kovács P-t. De hősiesen védekezek, sikerül is a 0-0.

Norwich City
Most jó játékkal 0-0. Ez is 1 pontot ér. :) 190k

Átadom!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111591 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
átveszem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111592 by dimetrodon
király :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #111594 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Sziasztok!

Reading: Ezen a meccsen semmi különös nem történt a 33. percben jogosan megítélt büntetőt Hercegfalvi magabiztosan bebombázta és ezzel a gólall meg is lett a 3 pötty. 1-0.
Young 200K

Westborom : Igen agressziven jöttek és úgy jutottak előnyhöz hogy a védőd kivégezték. A bíró úgy gondolta semmi nem volt. A gyilkos felállt és kis sprint után be is verte. Sok helyzetünk nem is volt így az egyenlítés elmaradt. 0-1.

Huddersfield: Kis külömbséggel mindenki fehérben. Két gól született a mérkőzésen. Az elsőt ők szerezték a 70. percben oldalrol betört a csatár és a kapus csak kiütni tudta. Jött Lee és bevágta. A másodikat is ők lőtték de mégis X lett. :). Jött a szöglet. Egyből csúszott a csatár és a kavarodásban a védő elemi erővel a kapuba csukázott. Köszi.Puszi. 1-1. Fel is vettem mert ritka az öngól . Kovács 2 meccsre kidőlt Young 225 K-ra ugrott.

Preston: Pressingelt is rendesen. Oldalról jövő lövést a kapus eszi. Volt egy jelenet 1 percen belül 3 szor rúgtak fel a 16–oson belül de egyiket se fújták le.(ezt is felvettem) Persze kéne 11 esen és öngólon kívül másfajta gólt is lőni. Ennekek reményében kezdtük a következő meccset és el kellett kezdeni tekingetni hátra mert jöttek a riválisok és közeledett a kiesés veszélye. (3pont.) Young 250K. B Taylor trial.

Leeds: Gomist tönkrerúgva gólt lőttek. Az idegesség újabb gólt hozott nekik. Ekkor ébredtünk de csak kapufáig jutottunk. Szégyen. Nincs gól. Nincs magyar a listán se.

Crystal palace: Kiesési rangadó.És ott a 10. percben amigás módra Hercegfalvi betekeri a pipába. Ez megtetszett Sharpnak is és megcsinálta ugyan ezt csak távolról a 27. percben. Nagy fölény. Magabiztos játék. 2-0. Végre. Magyar a láthatáron. MTK ból Könyves Márton RW. Gyere hozzánk! 200Kért. Jeeeeeee. Young 275K.

N forest: A kapusunk Young nem tudom mitől fejlődik.300K. A távoli lövést végignézte hogy becsorog. 0-1 ez volt a félidő. Jött Sharp a balszélről és megmentette a becsületünket. Fontos 1 pont ez. 1-1.


Coventry City: Jobbak voltunk és Könyves elkönyvelhette első gólját is.Távolról elereszette a 49. percben ami 3 pontot ért. 1-0.

Swansea: Szürke 0-0. Young 350K A kiesés 8 pont de egyel kevesebbet nyomtunk.
Az osztályzó 16 pont :)

Watfor: Igen agresszívan jöttek. Félidő 0-0. A másodikba kaptunk egyet. Sose sikerült még fordítanom. Egyenlítünk de jött a következő cumi. Szerencsére ismét egyenlítettünk és így a Watford nincs ott az osztályzós helyen. Lehet ezért mentek ennyire…
Young 400K

Hull: Gyorsan kaptunk egy gólt. De jó. Még ugye sose fordítottam. Erre középkezdés után messziről Könyves akkora pipát lőtt hogy a póknak el kellett költöznie a sarokból. Ezután Könyves és Kovács parádéja jött. Nagyon érezték egymást és Kovács 3 at vágott. 4-1. A reserves ember 5K val mehetett világgá..
Burnley: Szoros meccsen Könyves távoli bombája döntött. A többiek innentől Mr.Bombasticnak hívják. 1-0. Young 450K

Southampton: Ez is izgalmasra sikerült. Ki ha nem ő maga! Mr bomastic a 90. percben. Amigás módra berakta oldalról a ficakba. 1-0. Young 500K

Blackpool: Ezt már én se hiszem el. Könyves oldalról betette. Nem fikó de bennt van.
Ekkor megvillant az amigás véna és meg tudtam csinálni. Távolról ívelés srégan és irányított fejes. Góóól. Én se hittem el. 2-0 (felvettem)

Leicester: 8. perc a csatár irányított csúszással passzolt. Ez mindenkit becsapott és Kovács az üres kapuba bombázott.Sharpnak Könyves megmutatta edzésen a techinikát és ezt Sharp már a következő meccsen alkalmazta is. 2-0. Félidő végén bekaptunk 1 et, de nem gond. Könyves hogy a padavan nehogy azt gondolja nagyon ott van maga is berakja távolról. A végén ismét kapunk egyet.A 3-2 szorosnak tűnik de sima volt. Gulácsi Pétert hagytam a Sothendbe védeni. Nem vettem meg.

Ha az utolsó meccset hozzuk 2 pontra lesz az osztályzó!!!!!
Könyves érkezése óta szárnyaltunk.

Visszaadom.

Hajrá Herék!

Csináltam egy highlights könytárat--- ott vannak az érdekes szituk...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111648 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
behúznám!

van valami amit tudnom kell?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111649 by dimetrodon
Young véd, ha kb 5 meccsig nem nő az értéke, akkor piacra, és eladásig még véd.

Gomis, Platt, Sharp játszik. Senkit ne adj el.

Ne vegyél magyar kapust, kivéve, ha jobb, mint 750k (Király talán? vagy ő se), mert betelik az éves keret!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111659 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Young 500k, nem változik első 5 meccsen remek teljesítmény ellnére sem.
5 találkozó 4 győzelem!!!

Aztán megjön Young helyére a TRIAL Mulumbu, és kezdődnek a gondok, majd egyetlen valamirevaló csatárunk is megésrül... végeredményben egy közepesen szar állással tudom átadni sajnos.

LESO25 fent

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111660 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
átveszem ha esetleg vki olyan kell aki régen kente akkor odaadom
de este szerintem kenem
:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111661 by dimetrodon
Rakjátok Youngot piacre, vihető. Amíg Mulumbu nem lesz kirúgva nem kell védenie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111668 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
én már kitettem de nem jelentkezett érte még senki amióta kint van...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.234 seconds
Powered by Kunena Forum