Közös PC-s karrier II.

More
11 years 10 months ago #111391 by dimetrodon
Egy kép a helyzet bemutatására.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #111397 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Sziasztok. Keni most valaki vagy átvehetem?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111399 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Itt a szezonvégi tabella!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111400 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Sziasztok!
Igen izgalmasra sikeredett a szezon végső szakasza.
Ha jól emlékszem 6-8 forduló volt hátra.
Morecamble jött először ahol a csapat magja halott volt. Az első félidőben egy előreívelt labda után egy pattanás (no nem Sharp arcán) a földön és Sharp irányítva fejelt és ott van az 1-0 ami mint utólag kiderült a győztes gól volt.
Jött a walshall: Gyorsan bekaptam egyet mert a kapussal kirúgtam hamar. Nem gondoltam hogy megfogja. Mentünk az eredmény után de jött a másik és ezzel le is lett tudva. Zakó.
Charlton a következő: Mezőnyfölényben voltunk de Csizmadia a 84. percben elkaszálta a cstárt a bíró a tizenhatos vonalár rakatta a labdát így megúsztuk a tizit. Így egy igazságos 0-0 lett.
Brentford a következő: Csak azért érdekes mert ők a 3. ok és nekünk az ő helyük kellett. 7 perc alatt pattintottunk 2 gólt amit megtartva örülhettünk.
Ezután nem tudom kik jöttek de nem volt vereség.
Visszanéztem amit Dimettel chatletem és volt olyan is amikor 1 pont volt a 3. hely.
Szerintem a Brentford után 1-0 ra nyertem a 85. percben szerzett gólal.
Utána jött egy 1-1 ahol én egyenlítettem a 80. percben.
Ezután jött egy 1-0 ide de ekkor 6 pont volt közte.Szerintem amikor 1 volt a külömbség akkor még az Brentford egyel kevesebbet játszott.
Jött az utolsó meccs ahol jobbak voltunk de maradt a 0-0.
Nem gond megvan a rájátszás.
Vagyis az elérhető cél.
Jött egy oda visszavágós csata. Colchesterrel.
Egyből lekaszálták a védőnket majd nemsokkall később rúgtak egy gólt. A kapussal meg voltam elégedve idáig. Oldalról vizelődött a labda és a kapus alibi fekvéssel bekísérte.
Remélem ebből a pénzből futja neki kocsira (amit ezért kapott)
Nem hagytuk anyiba. A csatár nem volt lefizetve és a 44. percben egyenlített.
Ez maradt a vége.
Jöhetett a visszavágó : első félidő nekünk egy kapufa de 0-0
Kovács csatárunkat lerúgták. Közben telefon is
Aztán szöglet ami durva volt üres kapuba fejelek és egy védő berepülve kifejelte
Jött a 78. perc és megcsináltuk. Ez döntött. 1-0
Sharpot zavartam előre hátha elsül a feje ismét.
1 meccs következett Charton ath. –el. Minimális a fölényünk és ekkor ezt írtam Dimetnek.”te jó ég”
[12:14:52] Roszkos Csaba: megcsináltam amit amigán
távoli ívelés irányított fejes de a kapus kiszedte.
Semmi gond. Jött a 2. félidő
Kb 75. perc 11 es ide. A vak majom is kocsira gyűjtött. Kihagyta.
Ez se sportember.
Maradt a hosszabbítás ami nem hozott gólt.
11 esek.
Az első kegyetlenül oda volt téve de az ellen is bevarta.
A második nem volt sima de mindkettőnknek bent.
A harmadik kimaradt de….. neki is jeeeeeeee.
Ezt nem tudom melyik volt de szerintem őt ismegkeresték.
A 4. iszonyt gyengén lőve kimaradt.
Innetől nem volt nagy remény.
Még egyet belőttünk de nem segített.
11 esen úszott el a feljutás.
Sebaj! Vagyis tiszta ideg voltam.

Azért hajrá HERÉK!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111427 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
viszem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111430 by dimetrodon
Hozom :)


A menedzsment azt mondja remek munkát végeztünk, én is azt mondom, hogy ilyen kerettel szép, hogy 11-eseken múlt a feljutás.

Az új szezont 2,8M-val kedzjük, azaz anyagilag egyre stabilabbak vagyunk. Ám a piacon még mindig senki. LOAN nélkül már ki se tudunk állni. Kemény az élet :) A szezononkénti egy értelmes RES-re építhetünk.

2 szezon alatt:
3 RES értékkel
6 magyar vásárolva
1 eredeti magyar

A statisztika alapján azért 3 magyar is jöhet.

A trükkel csábítottam is egy TRIAL-t, így LOAN nélkül tudunk kezdeni az első meccsen.

Jól ment, végig fölényben, tetvek, de ha mindenki van, akkor vállalható. Az ellenfélnek esélye nem volt, viszont gól nem esett. Sajnos 0-0.

Úgy döntöttem, ideje változtatni. Mégpedig taktikát. De végül nem elővettem egy sajátot, vagy írtam egyet, hanem a Total Packhoz csomagolt Mozg félék közül választottam egyet. Az új felállás 3-3-3-1!

Az eredmény döbbenetes, legalábbis az első meccsen. A kiválóan játszó Sharp góljával csak 1-0-ra nyertűnk, de ha így megy a játék, annak jó vége lesz!

Szétrúgják Sharpot, később Kovács J-t, bemákol egy gólt és sajnos csak egyenlíteni tudunk Featherstone szépségdíjas távolijával.

A nemzetközi piacon mindne héten egy új nemzet, jönnie kell magyarnak! Az új tehetség tehetségtelen volt, kirúgva.

Kemény meccs: Szétrúgják több hétre Kovács P.-t, aztán Csizmadiát, majd még egy beszálló LOAN-t is! Kovács esete a legkellemesebb, így végre csatárba megy előre Featherstone, aki nálam mindig penge. Ezúttal is hamar góllal hálálja meg szerencséjét.

Ezúttal a bíró akadályoz bennünket, piros lapot mutat föl (egyébként jogosan, mert a dög lassú védővel nem volt más esélyem, mint 17 méternél felrúgni a kilépő csatárt). Mi viszont nem roppanunk össze, Featherstone betalál. A félidőben visszaállok Defendre, 1-0 nagyon is elég, de azért próbálok kontrázni. Nos, Featherstone egy szép gólt csavar a pipába, és még egy szép távoli kapufával is villan. 2-0, idén a legjobb. 5 meccsen 3 győzelem, 2 döntetlen, vezetjük a tabellát, csak sok a sérült.

Kovács P. meggyógyult, de úgy döntök visszavontan játszik, Featherstone nagy formában. Azért jut Kovácsnak feladat: Feathy büntetőt harcol ki, amit Kovács kihagy. Nálam asszem 1-et rúgott be 4-ből. Nem baj, Featherstone ismét betalál, így szünetben megint jön a Defend. a kontragól ezúttal elmarad, de a győzelem nem! 2 ponttal megyünk a bajnokságban. Jön az első Ligakupameccs.

A kilépős trükk megint hoz egy TRIAL-t. Elsőre nagy az öröm: Zoltán Bond a neve (a 777-es ügynök), de kiderül, hogy az anyukája nagy Gera tisztelő és ezért adta neki 12 éve a Zoltán nevet. Csatár a lelkem, így most ő támad, ez a szabály. :)

Viszont egydül nem hagyhatom az ifistát, így kipróbálom a 3-2-3-2-es felállást.

Első félidő: gyalázatos kapusbaki, a szezonban az első, 1-0 oda. Zoltán sajnos az anyja sebességét örökölte. Heatet és Sharpot szétrúgják... A másodikban újabb kapusbaromság, ezúttal cselezni kedz, de minek! 2-0 oda. Kovács P. szépít, ezzel életben tartva az esélyt. Ráadásul idegenben lett 2-1 nekik (ha számít).

A kupa letörte a csapatot. Egy végigtámadott meccs a Coventry ellen, ahol a kapusunk megint lepkézik. 0-1, 1 pontra az elsőtől, a neves Sheffield Wednesdaytől.

Ha Featherstone (a jövőben Fs) formában, akkor jól megy minden. Betaláll, így a félidőben visszaállunk, nem változik az eredmény. 1 ponttal vezetünk!

Lagymatag meccs, gyors gólváltás, 1-1. Újra 1 ponttal lemaradva :)

Jön a l.kupavisszavágó, és a remek hír, végre kirúghatom Zoltánt! :D Mindneki egészséges, meg kell fogni őket! Az elsőfélidő horrorral indul. Gyenge lövés, Somogyi nem fogja, de kapufa! Arról kijön, az ellenfél simán bepasszolja. A folytatás még rosszabb, Fs 3 ordító helyzetet hagy ki, olyat amiből egy se szokott lenni. Baj lesz. Összeomlik a csapat, méginkább Somogyi, aki még 2-t lepkézik, 3-0 oda! :( :( :( Ennek a ligakupának vége.

Elviszik colbacket, aki használható volt, ez sem segít. Lenyomom még a rangadót a Milwall ellen (1 ponttal mögöttünk) és adom. Az ellenfél nem csak papíron erős (500-600k végig) de valóban is. Kovács J. hősiesen fejel ki mindent, hogy ne kelljen Somogyira támaszkodni, Fs-t szétrúgják, 0-0.

A bajnokságban 10 meccs 5-4-1-es mérleg, a ligakupából sajnos simán kiestem.

Hajrá gyerekek!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111431 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
majd ha Dimet feltöltötte és újra beírom hogy viszem :)
most xbox :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111434 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
szóval vigyétek, jo8

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111435 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Átveszem! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111438 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Leso 17 et át lehet venni :)
Röviden. Vezetünk :)
Hajrá here!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.316 seconds
Powered by Kunena Forum