Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. április

More
13 years 3 days ago #100482 by dimetrodon
Sajnos Hawkz nem tud lenni az este. Előre szólok, hogy a Ligakupát megtartjuk, akkor is, ha kevesen leszünk. Az időpontegyeztetésben mindig és a következő hónapban is rugalmas a dolog, de végsó soron, amit eldöntünk az meglesz, akkor is ha egyedül leszek és így végre nyerhetek. ;)
The topic has been locked.
More
13 years 3 days ago #100484 by dimetrodon
Végetért az I. Tartalékbajnokság. A győztes Szeszesek, második Hawkz, harmadik Bromberg lett, míg magamnak különdíjat tudhatnék adi, mint aki a legtöbb meccset játszotta. :)

Az új szezon:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1553
The topic has been locked.
More
13 years 3 days ago #100488 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
13 years 3 days ago #100500 by Abelxavier
MK Szeszesek - Abelxavier (talán) 6-5, az biztos, hogy egy góllal vert :) Grat!
The topic has been locked.
More
13 years 2 days ago #100525 by dimetrodon
Hívott Dinnye, és sajnos ebben a hónapban még nem volt hétvége, amelyet otthon töltött volna, miközben általában neki a hétköznap esték se jók. Így sajnos visszalépett az MK-tól és az NB1-től is a hónapra.
The topic has been locked.
More
13 years 1 day ago #100543 by dimetrodon
Sorsoltam az MK-ban!

www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1546

Most már gyorsan le kell nyomni a két fordulót, mert itt a hónap vége.

---

Az NB1 tragikusan áll, elvileg Bromberg és jómagam kívételével mindenkit ki kéne zárni a meccsszám miatt...
The topic has been locked.
More
13 years 1 day ago #100559 by bromberg
Flegbyvel ma este 22.15-kor nyomjuk az mk első fordulót. Úgyhogy még ne írjunk engem elődöntősnek. :-)



The topic has been locked.
More
13 years 1 day ago #100560 by dimetrodon
Tegnap volt a határidő és nem szóltatok. De semmi rossznak nem vagyok az elrontója, akkor az Elődöntőben Bromberg helyére képzeljetek Bromberg/FLegby-t.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 8 hours ago #100617 by szesezsek
Na hello mindenki! Tényleg jó lenne ha kicsit több lenne a meccsszám. Én a héten de-ös vagyok így du és este vagyok. Hawkznak meg gratula. Remélem megtaláltad a bobbinak az ellenszerét :)
Viszont más. Játszottam ezzel az infiltrate gyerekkel ooo -t
Első meccs: nagy gólokat rúgott és így a végén a ziccerem kihagyva nyomtunk 5-5
Második meccs: Mákot evett és kikaptam 2-3 ra.
Be is írta hogy ennyi köszi mert nehéz.
Mondom jaaaa de ha én nyertem volna akkor még jönnél mi? Mondtam szerintem nem fair mert nem kottáztuk le de mind 1 legyen, írjuk be.
Azt mondja ok még egyet. Félidő 4-1 ide és elkezdett össze-vissza játszani. Végül 11-1 lett ide .
Erre ő még egyet. Mondom ok.
Vezet de megfordítottam 2-1 -re aztán három és jöttek az öngólok 12 -2 és a 88. percbe escape és még az se hogy dögöljek meg.
Persze az első két eredmény jó lett volna.
Be se írtuk mert nem is válaszolt.
Szóval vele nem kell semmilyen szinten játszani pedig kár érte.
Ha jól emlékszem régen már kente és igen jó player de ilyen komolytalanul értékét veszti és mehet a 3,14csába.

Egyébként meg Hajrá Magyarok!

Koolal beszéltem. Németbe lesz de szervezi a haverját. Egymás közt fr aztán beköszön. Remélem mindketten megragadnak.

Sziasztok.
The topic has been locked.
More
13 years 6 hours ago #100622 by dimetrodon
SWOS bulvárhírek
Valóban történt két érdekes dolog, amelyről (nem) érdemes tudni.

Egyrészt a supra nevű portugál srácról, a tencor nevű másik portugálról valamint a brit raikage-ről és két újabb spanyolról kiderült, hogy egy és ugyanaz az ember. Voltak izgalmas és vicces részletek amelett, hogy inkább szánalmas az egész. A lényeg itt megtalálható:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21877

Másrészt nemrég visszatért egy régi játékos Infitriate. Először hozzászólt némileg sértetten pár több éves topikhoz, majd benevezett az asl3-ba. Ott hamar gond lett, mert elkezdett Bobrix és Raikage (figyeld a nevet!) ellen öngólokat termelni, amikor szarul állt. Ennek kapcsán nem csak kirakták, de ő is kérte a kirakását, mondván, hogy nem szereti, ha valaki csak az eredményért játszik sablonos játékot. (Persze ezt lehet nem szeretni - én se szeretem - de amit ő csinált az sokkal kevésbé elegáns.) Azt mondta, hogy mostantól nem akar ligázni, majd csak ooo és fr.

A supra-üggyel a kapcsolata annyi lehet, hogy mivel supra az egyik legsablonosabb játékos volt, így különösen örült/örjöngött, amikor az lebukott, az IRC-en gúnyolodott ezerrel.

Ezek után kb. egy nappal a supra-ügy után megjelent néhány vadi új nick. Ebből volt, amely úgy tűnt, hogy supra újabb kreálmánya, de egy másik, nagyobb csapat mindenféle országból, elekezdett egymással, és csak is egymással ooozni. Benne 18-0 meg ilyen eredmények. Egy korábbi játékos volt a pakkban, ez pedig az előbbi barátunk, a kissé szeles Ifiltrate.

Közben amit Szeszesekkel megcsinált, azt mással is. Szóval most ez van. A második ügy részletei itt:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21884

Ki-ki habitusa szerint másként és másként ragált az ügyekre. Tudni kell, hogy pusztán technikai úton nagyon nehéz az őrülteket kiszűrni, de összeségében mégis jelentéktelen a hatásuk. A jó erkölcsű ember egyben fel is háborodik, ha erkölcstelenséget lát, erre épül az összes kereskedelmi tévé és búlvárlap, de valójában nem kell annál komolyabban venni a két dúvadat, mint amennyit érdemelnek.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum