Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. április

More
12 years 11 months ago #100637 by dimetrodon
Koollal nyomtunk pár meccset, és mondta, hogy beszállna valamibe, de hamarosan megy Németbe, így csütörtökön gondoltunk egy barátságos minikupára. Kinek mikor jó? Nekem 6 után bármi, Koolnak még ennél is rugalmasabb. Este? Mikor?
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100647 by dimetrodon
Lám-láma zösszefo lalónak meglet az eredménie, s kaptukn egy béírást a kolegától íde. Kimozgatam inen külöm tópikba, sztem nemkell rávál aszolni.

Amúdj ne mőrültem meg, csakígy nem nadjon fogia nekie a fordítóprog lefordittani, mek tök ficces is sígy irní. De aszért nek ezdjen mindnkiebben a sztáljban! ;)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100691 by FLegby
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100709 by bromberg
MK 1. forduló:
Bromberg - Flegby: 3-2, 5-1 aggr 8-3.

A párharc a második meccs 44. percében dőlt el, amikor 1-1-es állásnál több hatalmas helyzet maradt ki a kapum előtt, és sikerült 1 gólos összesítésbeli előnnyel szünetre menni. Rendeztem a soraim, majd a második félidő elején apró gólokkal megzavartam ellenfelem, aki egyre kétségbeesettebben támadott. Két, a védők mögé beindított kontra végleg eldöntötte a továbbjutás kérdését.


The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100727 by dimetrodon
Ma este leszek, akkor lehetne minitornázni, ha lesz valaki.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #100749 by Hawkz
Sziasztok!

Én ma este leszek, tudok majd játszani bajnokit, kupát.

Ami viszont égetően fontos: nagyon kevés válasz jött a Sensi Days-re való utazással kapcsolatban!
Kérnék mindenkit, hogy a hétvégén gondolja át és írjon választ a külön létrehozott topikba!!!
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21831.0

Köszi.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100844 by dimetrodon
Sziasztok!

Kéne egy pici segítség az új játékosokhoz:
Végig bogarásztam nagyjából a blog.hu sok-sok kommentelőjét és találtam 5 arcot is (eddig, de még folytatom), akik dícsérték itt vagy ott a sensi-t. Írni kéne nekik. Azonban senkinek sincs blog.hu-s belépése. Valaki tegye meg, hogy regisztrál és vagy látni fogja a mailcímüket, vagy a blog.hu-n keresztül tud nekik írni. Segít valaki?

Egyébként van egy új magyar regisztrált az oldalon! (Naponta szoktam nézni ;) írtam is neki hamar. Talán a Hattrickes spamelésem jött be, remélem csatlakozik a társasághoz! :)

Hawkznak hatalmas gratulációm! Elődöntőig ment elsőre a BL-ben, és ott is egy győzelem utáni nagyobb vereséggel esett ki. Majdnem döntő, elsőre. Bravó! Szeszeseknél még bármi lehet...

Amúgy nagyon sokat merítettem a néhány Szeszesek elleni győzelmemből (ritka mint a fehérholló, de már megesett). Kezdem elhinni, hogy bárli verhető. Tegnap kupáztam a lengyeleknél, a csoportban egyik meccsen elkaptam Boruc2-t, Andreaselsner-t és Cineket is! Az tétmeccsen nem rossz tőlem, még ha csak egy alkalmi kupa is volt. A továbbjutásban Misio jött, aki még túl nagy falat volt - és lesz sokáig - de az egyik ott is 3-3 lett. Szóval boldog voltam.

Na, segítsetek a blog.hu-s dologban!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 11 months ago #100894 by szesezsek
Szia Dimet. Estére még átfutom mi ez a blog.hu dolog mert hirtelen nem értem. Amúgy én is próbáltam toborozni. Felmentem az eredmenyek.hu és a fogadoportal.hu-ra . A srác utánna regelt de félek ennyibe ki is merült. Sajna az avast vírust jelez és egy aranyos ezt egyből jelezte. Nekem is az van és jelez :( Na mindegy majd még erőlködök.
Amúgy bent vagyok a fináléba de kemény dió lesz ez a misijó pisijó :)
Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 11 months ago #100895 by szesezsek
Sziasztok. Nem találtam hova kell írni a Hun-Eu meccs eredményét de azért hogy valahol meglegyen ide leírom. Régi eredmény már csak el ne maradjon:
Szeszesek - jonathan 5-1 3-4 bocsi :)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100896 by Abelxavier
Hali skacok.
NB1 ma, vagy holnap este? Ãœdv!
Gratu skacok!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.257 seconds
Powered by Kunena Forum