Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. április

More
13 years 1 week ago #100217 by Abelxavier
Hali. Sajna el leszek havazva áprilisban, de a kötelezőket lenyomom.
Ebbe minden kupát is beleértek. Ha 16.-a akkor ok, majd megpróbálom úgy intézni.
Üdv Kool! Grat Hawkz, lesz ez még jobb is! :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 week ago #100220 by dimetrodon
Na, a ma esti szervezés úgy látom totál sikeres, jelenleg (is) egyedül vagyok a csatin. :D

Ezúttal bejelenteném, hogy mostanra sikerült leszervezni és ettől a hónaptól SRN jár a kupáért és a ligakupáért!
The topic has been locked.
More
13 years 1 week ago #100243 by bromberg
Dimet, szerintem a szombatokat el kellene felejteni. Kb fél éve játszom aktívan az online közösségben, és úgy vettem észre, hogy szombatonként pangás van. (Kivétel talán a hóvégi utolsó szombat.) Talán még a péntek és a vasárnap is jobb.

16-án nekem korábban nem jó, szülinapi gyerekzsúron leszünk, szerintem 9 előtt nem tudok leülni játszani. Ha a többségnek jó a korábbi időpont, akkor nem nevezek, nyomjátok.

The topic has been locked.
More
13 years 1 week ago #100249 by dimetrodon

Dimet, szerintem a szombatokat el kellene felejteni. Kb fél éve játszom aktívan az online közösségben, és úgy vettem észre, hogy szombatonként pangás van. (Kivétel talán a hóvégi utolsó szombat.) Talán még a péntek és a vasárnap is jobb.

Az EU-s estére gondolsz? Ha igen, akkor megpróbálok legközelebb egy nem szombati napot.

16-án nekem korábban nem jó, szülinapi gyerekzsúron leszünk, szerintem 9 előtt nem tudok leülni játszani. Ha a többségnek jó a korábbi időpont, akkor nem nevezek, nyomjátok.

Szerintem keressünk időpontot, ami neked is jó (ahogy a hokis áthelyezés is megtörtént). A valaki nem tud nevezni opció csak akkor játsszon, ha nem találunk mindenkinek jót!
The topic has been locked.
More
13 years 1 week ago #100257 by bromberg
Bármilyen egyestés eseményre.

Flegby, hogy vagy? Mikor tudjuk lenyomni a kupát?
The topic has been locked.
More
13 years 1 week ago #100258 by dimetrodon
A Liga kupával kapcsolban itt a topikon lehet szólni, ha a szombat nem szokott jó lenni, de ilyen jelzés eddig nem volt, azt meg te is tudod, hogy Hawkznak ez jó. De a többik szóljanak, ha nem szeretik a szombatot!
The topic has been locked.
More
13 years 6 days ago #100267 by dimetrodon
MK! A héten (tehát legkésőbb vas.) le kell játszani az aktuális meccseket!
The topic has been locked.
More
13 years 5 days ago #100308 by FLegby
Szevasztok!

Brom nem tudok időpontot mondani, neked megvan a számom, dobj rám egy SMS-t amikor te ráérsz - visszaírok hogy jó e, ha igen jövök azonnal. (majd írjad alá mert a tiéd a lányom miatt leveszett sok mással együtt...)
Azért nem tudok időpontot mondani, mert kibaszottul sokat dolgozom, tegnap pl 11-kor jöttem haza, a múlt héten volt hogy ennél is később, a játék így nagyon nem is jut eszembe :(
The topic has been locked.
More
13 years 5 days ago #100315 by dimetrodon
Akkor hivatalos - és mivel kb. Bromberg volt aktív időpontmegnezevzésben, ezért kérésének megfelelően - Szombaton 9-től Ligakupa!
SRN és ISSF-kvalifikáció várható (a győztesnek)!

Találkozunk a csatin!
The topic has been locked.
More
13 years 5 days ago #100318 by dimetrodon
Mindig új projekten kell dolgozni a magyar közösség fejlesztése ügyében. (Ha van olyan, aki bármiben segítene, továbbra is várom az önkénteseket...)

Régóta gondolkodok, hogy meg kéne találni a határontúli magyarokat is. Járna némi adminisztratív gubanccal az ISSF-felé, de akár az NB1-hez is csatlakozhatnának! De, ha nem szeretnének honosodni hát kisebb kupákba, fr-ezni biztosan szívesen látnánk őket.

Végigböngésztem alaposan, egyesével a szlovákiai, romániai és szerbiai játékosok névsorát és kevésbé alaposan a horvát, szlovén, ukrán, osztrák listát. Nagy örömömre találtam pár adatlapot, amely egyértelműen felvidéki, erdélyi, vasjdasági magyarokhoz tartozik. Sajnos aktív játékos nincs köztük, így nagy reményeim azért nincsenek, de hátha valakinek lesz közülük kedve csatalkozni hozzánk!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.222 seconds
Powered by Kunena Forum