Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. április

More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #99892 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #99928 by dimetrodon
Mint látjátok még mindig nem kezdték el a hónapot, sajnos akik meg tudnák csinálni nem online-ok. Bajnokit azonban addig is lehet már nyomni, csak az eredményt ide postoljátok!

Holnap sorosolok a kupára legkésőbb. A 7 NB1-esen kívül nem jelezte itt a topikon senki a részvételi szándékát.

UPDATE: Kiírva az áprilisi szezon.
UPDATE2: MK elindult, én már az elődöntőben is vagyok ;)
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1546
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #99986 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #99990 by FLegby
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #99991 by FLegby
srácok ha már ilyen retro játékkal játszunk minst a SWOS, akkor nézzétek meg ezeket is:
pica-pic.com/

The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100011 by dimetrodon
Jók a kvarcjátékok, a ruszki palacsintással szerintem egyszer játszottam annó. De, ami sokkal jobb: Szeszesek és Hawkz, kiemelkedően a legtöbb pontot söpörtük be a nemzetek rangsorában!
2011. márc.
Magyaro. 16,5
Lengyelo. 12,667
Németo. 11,2
Olaszo. 6,75
Portugália 7,25
Eurol. 3,667

Nem találom a szavakat.

Egyébként visszatekintve mind a négy hónapban 10 vagy afölötti pontszámot szereztünk. Ha így folytatódik, akkor a németekkel szoros versenyben fogunk harcolni a 2-3.helyért. Persze sajnos nem olyan rozsás a helyzet, mert eddig Szeszesek, AX és Hawkz, 3 nagyszerű játékosunk gyűjtötte a pontokat. Bromberg remélem jól zárkózik majd hozzájuk, de ha oda jutunk néha, akkor FLegbyvel is megpróbáljuk nem túlságosan rontani az átlagot.

A végére hagytam a legfontosabb dologot, mivel már mindenkivel beszéltünk róla, de a hónap híre, hogy ez a fenti pontszám Hawkz ISSF-kupagyőzelmével jött össze.

Szeszesek még magányos (azaz hű fegyverhordozójával AX-szel oldalán) harcosként, ha nem tévedek az Euroleague-ből, kvalifikálva már megnyerte a szériát egyszer, így az első magyar győztes volt, de Hawkz az első, aki az NB1-ből lett győztes! Most már jöhet a BL-trófea, és persze ha Hawkznak van ideje, akkor egy beszámoló a szezonról.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100019 by dimetrodon
Srácok, egész jó csoportot sikerült mindkettőtöknek csípni a sorosláson a BL-ben és ISSF-ben.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100022 by Abelxavier
Hali skacok!
Jó lett az MK sorsolás :) Szokásos rangadóval indul...
Hajrá nemzetközi porond skacok mindent bele!
Idén én is oda akarok érni! Szóval kell az MK vagy a bajnoki cím.
Egyszer végre nekem is lehetne fegyverhordozóm :D Üdv!
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #100024 by Hawkz
Sziasztok!

Dimetnek már ígértem, hogy írok egy rövid összefoglalót a nemzetközi szereplésemről, most beváltom az ígéretem. :)
A lényeggel kezdeném: MEGNYERTEM, de igazából még csak most realizálom, hogy ez mekkora eredmény is. :)
A csoportban Ulg81, Sasy és Alpino voltak az ellenfelek.
Ulg81 ellen az első meccsen szerencsétlen körülmények között vesztettem 3-2re, amin jól fel is idegesítettem magam, mert tudtam hogy verhető ellenfél. Ezért a második meccsen idegből gurítottam neki egy hatost, 6-1 lett ide.
Sasy ellen már játszottam korábban pár barátságos meccset, így ellene tudtam mire számíthatok. Az első meccsen minden bejött és jól ment a védekezés is, 5-1re vertem meg az olasz srácot. A visszavágó izgalmasra sikeredett, felváltva vezettünk, a végén egyenlítettem, 4-4 lett az eredmény.
Mivel Alpino csak az utolsó meccsnapon jelent meg a chaten (amikor én nem voltam...), így vele nem tudtam lejátszani a meccseimet.
A kettővel kevesebb lejátszott meccs meg is látszott a táblázaton, hiszen így csak harmadik lettem a csoportban, holott ha Alpino ellen csak egy meccset is nyerek, akkor megnyertem volna... No de minegy, utólag nem bánom a dolgot. :)
A negyeddöntőben Supra1 volt az ellenfelem, a portugál sráccal is játszottam már jó pár mérkőzést korábban, tudtam, hogy a papírforma szerint őt le kell tudnom győzni. Szorosan alakultak a meccsek, az első mérkőzésen 2-0ra és 3-1re is vezettem, végül 3-2 lett a végeredmény. A visszavágón félidőben 2-1re vezetett Supra1, így összesítésben döntetlen volt az állás. A második félidőben azonban a rövid passzos játékommal nem tudott mit kezdeni, végül ezt a meccset is megnyertem 4-2re, összesítésben pedig 7-4el jutottam az elődöntőbe.
Az elődöntőbe, ahol Assura következett. Tartottam a lengyel sráctól, mert az eredményei alapján ő tűnt esélyesnek, no meg több mint 2500 tétmeccse is van már. Ennek ellenére talán ellene kellett a legkevésbé megizzadnom, mindkét meccsen fölényben játszottam. Az első meccsen 2-0ra vezettem és a 85. perc környékén szerezte meg a szépítő találatát, 2-1 lett a vége. A második meccs első 10 percében ismét két gólt szereztem, ő valamikor a második félidő közepén tudott szépíteni, de többre nem tellett tőle. Így kettő 2-1es győzelemmel jutottam a döntőbe! :)
A döntő kicsit sokáig húzódott, nem találtunk megfelelő időpontot, amikor jó lett volna, akkor AndYpsilon nete adta meg magát.
A német srác 7győzelemmel, 2 döntetlennel és 1 vereséggel jutott el a döntőig, az elődöntő első meccsén szenvedett vereséget Ulg81 ellen, de magabiztosan jutott el a döntőig.
No a döntő napján nekem még közbejött egy kis magánéleti probléma is, így kellőképpen felspanolva vártam a végső ütközetet. :)
A formaidőzítés egészen elképesztően sikerült, mert 19 perc után 3-0ra vezettem! :) Őszinte leszek: azt kell hogy mondjam, a döntőn szinte nem is izgultam, ami szerintem nagy szerepet játszott abban, hogy sikerült nyernem. A félidőben 4-1re vezettem. A második félidőben AndYpsilon felzárkózott ugyan 4-3ra, de egy percre rá már 5-3ra módosult az eredmény, amit sikerült is megtartanom a végéig. :)
Ezzel megnyertem az ISSF Cup 2011 márciusi kiírását! :)
7 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség volt a mérlegem.
A kieséses szakaszban az összes meccsemet megnyertem. :)
Lehet hogy hülyén hangzik, de tényleg csak most kezdem realizálni, hogy ez mekkora eredmény is valójában. :)
Kaptam is a tornagyőzelemért csomó bonus SRN-t, így most 2162 (!) SRN-em van, elképesztő... :)
Hab a tortán, hogy emellett még első alkalommal sikerült begyűjtenem a Magyar Bajnoki Címet is. :)

Szeszesekkel iszonyatosan sok pontot szereztünk a márciusi sorozatban, így nemsokára 4 magyar játékos is indulhat a nemzetközi kupákban!

Ami a BL-sorsolást illeti, nem igazán lehetett itt könnyűt kapni, elvileg mind a három leendő ellenfelem erősebb nálam, de megpróbálok ismét rácáfolni a papírformára. :)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #100025 by dimetrodon
Kimondhatjuk: Március a te hónapd volt! Nagy gratuláció!

Egyben magasra tetted a lécet mindenki számára, beleértve persze magadat is! :) nekem a mezőny végéről is jelentős pluszmotiváció egyébként.

(És még a Táncsics is kikerült a kiesőzónából a vesztett pontok alapján. Az alsóházban persze nem a vesztett pontokat kell számolni, kivéve ha az utolsó ellen jön majd az elmaradt meccs...)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.206 seconds
Powered by Kunena Forum