Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 2 weeks ago #99877 by Abelxavier
Hali Fleg! Jaja tudom, hívtalak is kétszer, de hiába...
Egyébként mi a baj?
Ha tudsz gyere és nyomjuk le, legalább egy meccset, mert így 3. leszek csak :(

Üdv, jobbulást!
The topic has been locked.
More
13 years 2 weeks ago #99879 by dimetrodon
Srácok, bár még gondolatnyi esély van még rá, de erősen valószínű, hogy az AX-FL meccs nem lesz lejátszva. Annyiban érdekes a dolog, hogy AX 1 ponttal van Szeszesek mögött, tehát 2 szerzett ponttal már ezüstérmes. (+14-es gólkülönbséggel akár bajnok)

Gondolkoztam sokat mi legyen (mint egyetlen további nem érintett, Bromberggel is tanácskoztam) és ez alapján azt mondom, hogy nem lehet törölni FLegby-t, azaz marad az eredmény, ahogy van, holnap lezárul.

Az indoklás az, hogy egyáltalán nem állpítható meg, hogy AX vagy FL hiábja volt a le nem játszás. Tehát tkp. a kérdés úgy merül fel, hogy kit törölnék, hiszen mindketten próbálták a meccset lenyomni, de nem sikerült. (Ebből a szempontból tkp indiferens, hogy kinek fontosabb most a pont).

Egyébként szerencsére (és sajnos) a 2. hely nem ér ISSF indulási helyet, ezért most csak egy érem színe múlik rajta.

Azt hiszem máskor is, ha nem álapítható egyik fél felelősége, ez a helyes döntés, még akkor is, ha nemzetközi hely vagy aranyérem múlik rajta. De várom a véleményeteket, inkább általában, mint a konkrét ügyben.

(Megj. mivel FL jelenleg ülni sem tud, így valahol az is igazságtalan lenne, hogy AX térdelve játszhat vele. .)
The topic has been locked.
More
Time to create page: 0.209 seconds
Powered by Kunena Forum