Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 1 month ago #99023 by FLegby
remélem nekem is bár én inkább arra használnám, hogy az NB1-es meccseim lemenjenek :)
ez a hónap elég gázos nekem, nagyon random érek rá
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99083 by FLegby
én most is vagyok ha valakinek jó...
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99239 by dimetrodon
I. Magyar Tartalékbajnokság

Mindig újítani és fejleszteni kell a hazai SWOS-életet. (És mi lenne erre jobb alkalom mint a tavasz és Nemzeti ünnep.) Amelett, hogy saját ötlet is van szép számmal, ezúttal próbáltam Bromberg véleményére odafigyelni, aki folyamatosan több meccset igényel. Ez ellen fontos érv volt, hogy csökkentené a meccsek tétjét, ha számolatlan meccs lenne, és az, hogy van, akinek még a jelenlegi terhelés is necces.

Sokat törtem a fejem, hogy hogyan lehetne olyan újítást kitaláltni, amely Bromberg respektálható igényét is kielégíti, és a fenti szemontokat is teljesíteni tudja. Ennek fényében indítjuk újra az első tartalékbajnokságot, ahol olyan játékosok (vagy csapatok, takitikák, stb.) is szerepet kapnak, amelyet élesben nem is vetnétek be. Tehát tekinthetitek plusz játékalkalomnak, plusz gyakorlási lehetőségnek, tesztnek, szórakozásnak stb.

Sazbályok (ahol nem említem ott a szokásos):
  • A szezon mindig 15-étől 15-ig tart.
  • 4 meccs minden ellenfél ellen, de ha éppen kedved és időd úgy tartja, akkor lehet csak 1-2 meccset is egy alkalommal játszani.
  • Nem kötelező lejátszani a meccseket, nincs 100%-os szabály, ha épp nem akarsz játszani, akkor nem kell.
  • A kötetlenség miatt nincs a végén éremosztás, nem törlünk senkit, az nyer, akinak a legtöbb pontja jött össze ilyen paraméterek mellett. Persze a fórumon megemlékezünk a győztesről!
  • Egy fontos szabály! Az NB1, Magyar Kupa, Ligakupa, nemzetközi kupák, ASL szereplés mindig előrébb való, mint a tartalék bajnokság. Ez azt is jelenti, hogy csak akkor játsz tarcsimeccset, ha a többit letudtad, vagy ha se neked, se az ellenfélnek nincs épp tétmeccse, nincs ellenfele stb.
  • Az eredményeket ide a topikba kell postolni.

Aki részt szeretne venni, az itt tud jelentkezni, bármikor a hónap során, akár április 15-ig.
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1532
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99282 by bromberg
Nagyon jó ötlet, végre meccsek. :-)
Lehet gyakorolni, és még tétje is van. A hónap közepére amúgy is kb elfogynak a bajnoki és asl meccseim, plusz mindig kizúgok a kupából :-), az sincs.

(Mindenesetre az döbbenetes volt nekem hétfőn este, hogy rajtam kívül mindenki arra szavazott, hogy minél kevesebbet kelljen játszani. Pedig szerintem mindannyian imádjuk ezt a játékot, nem véletlenül mi alkotjuk jelenleg a magyar online swos közösséget. Tudom, tudom, gyerek, munka, stb, de a játék az, ami összetart bennünket.)

The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 1 month ago #99285 by szesezsek
Szia Bromberg. Nekem jó a több meccs. Épp pókereztem és nyaltam egy kiló stressz adagot. (végül nyertem :) )Nem is voltam ráhangolódva a ligakupára. Egyből nyomtam ligameccset ahol szintén besültem. Mélyrepülés van sajna de legalább a cl be továbbmentem és verhető ellenfelet kaptam. Soksikert mindenkinek. Remélem visszanyerem a régi formám. Hajrá Magyarok.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99286 by dimetrodon

Nagyon jó ötlet, végre meccsek. :-)


Akkor jelentkezz be te is! :)

Ne feledd el, hogy a valódi VB-döntő is csak 1 meccs, a 100m-esek is csak egy döntőt futnak az olimpián, emeli a tétet, ha csak 1. Nem arról van szó, hogy ne szeretnénk, és nem is csak arról, hogy az idő kevés. Bár nekem az is. Persze 3 gyerek mellett könnyű :D
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99399 by FLegby
ja ott meg van már a rutin :D
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99410 by dinnye
Sziasztok!
Elnézést mindenkitől, hogy eltűntem. Iszonyat sok melóm és elintéznivalóm van, sajnos ezt a hónapot kihagyom!
Áprilisban jövök. Sok sikert!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99463 by Hawkz
Sziasztok!

Jó hírem van. :)

Bejutottam az ISSF Cup döntőjébe. :)

Negyeddöntő: Hawkz - Supra 3-2, 4-2

Elődöntő: Hawkz - Assura 2-1, 2-1

Várom, hogy ki lesz az ellenfelem a döntőben. :)

Szeszesek is bent van az elődöntőben a CL-ben!

Hajrá Magyarok! :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99464 by FLegby
Bravó! Szép eredmény, hajrá! Innetől csak az arany :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum