Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98366 by dimetrodon
Folytatás innen:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21020.0

Az MK döntője hátra van még, szombat a végső határidő. Hawkz, Szeszesek beszéljétek meg!

Nem volt rossz hónap a február, lássuk az eredményeket:
  • A legnagyobb eredmény Szeszesek nevéhez fűződik, aki bronzérmet szerzett az ASL Superben és a világranglistán is a 4. helyig tört előre. (Azon túl, hogy menetrendszerűen begyűjtötte az Magyar Bajnok címet.)
  • Más szempontból siker az első ligakupa megrendezése, kellemes este volt. Ebben a hónapban is lesz!
  • Remekül szerpeltek fiaink a nemzetközi kupákban, ezúttal a második legtöbb pontot gyűjtöttük, a lengyelek mögött! Ennek ellenére feltehetően áprilisban sem lesz meg a 3. indulási lehetőség, de májusban biztosan. ezt továbbra is a ligakupa győztese szerezheti meg.
  • Az NB I megint csaknem 100%-os lett, bravó! Elég hamar az egyik legstabilabb bajnokság lettünk. Köszönet mindenkinek aki rászánta az idejét!
  • Flegby sajnos nem tudott helytállni az ASL2-ben, nagyon kevés ideje volt a hónapban játszani, de Bromberg remekül vitézkedett a nála erősebb mezőnyben. A licenszbizottság döntésén is múlhat, hogy bent tud maradni vagy sem, mindenesetre egészen bizonyosoan sokat jelentett ilyen erős játékosok ellen meccselni! Én az ASL4-ben 14-ből 8. lettem, ami nem rossz, különösen, hogy most nagyon nem koncentráltam erre. A következő hónapban szeretnék az első 5-ben végezni (ezt majd AX is nehezíti) utána pedig illene feljutnom a harmadikvonalba.
  • Ki kell emelni egyébként Bromberg teljesítményét, mert szinte minden versenysorozatban eredményt tudott elérni. (Itthon, ha jól rémlik tripla bronz) és lehet, hogy FLegby után most is hazánkba kerül az ASL Future Champion cím az ő révén.

Márciusra az NB1, MK és LK, Szeszesek a BL-ben, Hawkz az ISSF-ben harcol a piros-fehér-zöld színekért. Nagyon szépen össze állt az Európaliga, így megpróbálom ebben a hónapban összehozni az EU-Hun meccset.

Egy jelentős újítással is készültünk a hónapra. Valami, az eddigiektől gyökeresen eltérővel, hogy senki se unjon bele a megszokott dolgokba:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21283.0

Továbbra is kérem, hogy segítsetek a magyar játékosok megtalálásában. Aki vállalja, hogy picit segít, az írja itt meg a topikon a szándékát, és kap egy apró feladatot ezzel kapcsolatban. Köszi!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #98369 by dimetrodon
Nem kertelek, van EU-Magyar meccs, itt a párosítás, lehet (le)nyomni (őket).
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21297
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98432 by dimetrodon
Az ASL-ben nagy selejtezés volt! Egyértelmüen szankcionálták azokat, akik nem játszottak 100%-ot, mindet visszarakták az ASL4-be. Ennek köszönhetően feljutottam az ASL3-ba, még a 8. helyemmel is! :o Ott fogok Bromberggel küzdeni. Cél a bentmaradás mindenáron!

AX jelezted, hogy beszállnál az ASL4-be, de rossz topikba, és nem is raktak be! Jelentkezz a megfelelő helyen!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #98563 by bromberg
Dimet, ne viccelj már, a mostani ASL3 elég gyengének tűnik, neked nem a bent maradás a cél. :-)

Jó hír: sikerült lejátszani a future champ finalt, és Flegby után újra magyar kézben a kupa, 4-1re nyertem. ;-)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98572 by dimetrodon
Így van bravúros eredmény! Két egymás utáni hónapban hazánkba jött a kupa. Ebben a hónapban az én feladatom megnyerni, mert FLegbynek egyéb kötelezettségei miatt vissza kellett lépi a hónapra az ASL-ből, Bromberg meg átlépte az 1500 SRN-t. De egyébként is én vagyok a soros :)

Az ASL3-ban mondjuk azt, hogy a minimumcél a bentmaradás :)

Szeszesek pedig elérte a 2600 SRN-t!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #98588 by Abelxavier
Gratu skacok csak így tovább!
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #98600 by Hawkz
Javaslatom a márciusi ligakupa időpontjára:
márc. 12., márc. 13., márc. 14. (szombat, vasárnap, hétfő) hosszú hétvége miatt.
márc. 19. (szombat)
márc. 26. (szombat)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98619 by Hawkz
A megkésett februári Magyar Kupa-döntő:

Szeszesek - Hawkz 4-3 (hosszabbítás után)

Grat Szesz, nagy meccs volt! :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98643 by dimetrodon
Megvan az ehavi MK sorsolása, tessék minél hamarabb lenyomni a meccseket! Hawkz vár a selejtező győztesére.
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1530
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98670 by FLegby

Javaslatom a márciusi ligakupa időpontjára:
márc. 12., márc. 13., márc. 14. (szombat, vasárnap, hétfő) hosszú hétvége miatt.
márc. 19. (szombat)
márc. 26. (szombat)


nekem az első kettő hétvége lehet jó, de azt sem tudom ígérni most... :(

illetve mivel marhára nem tudom mikor lesz időm szívesen veszem ha javasoltok időpontokat (bajnokira és mk-ra) és ha tudok leszek... persze itt vissza tudok jelezni fórumban hogy jó e! Thanks.

Ma este pédául nyomhatnék meccseket, hogy ne legyek nagyon elmaradva! (jövő hét nagyrészt off)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum