Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 1 month ago #99466 by dimetrodon
Óriási!

Innentől kezdve csak arany vagy ezüst elfogadható!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99476 by Hawkz
Köszi, megpróbálok mindent a döntőben is. :)

Dimetnek plusz infó: Majs - Harkány 2-0 :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99498 by dimetrodon
Rá is akartam kérdezni! Győzelem minden fronton.

Sajnos R R ellen csak 0,5 pontot tudtam hozni az EU-s meccsen, pedig jól játszottam, végig rengeteg helyzetem volt (az eredmény is mutatja :)

AX felélesztette a dolgot, a többiek aktivizálják magukat! Íme a lista:

EU - HUN 2011 March
1. PORCUPINE1 - SZESZESEK
2. ALPINO - HAWKZ
3. WONIT5TIMES - BROMBERG 1-4, 3-3
4. GULIHAN - FLEGBY
5. JONATHANT - ABELXAVIER
6. R R - D RODON 3-3, 3-2
7. INSOMNIACRO - DINNYE

Egyelőre döntetlen az állás, Szeszesek és FLegby, a ti ellenfeletek is sokszor online, kapjátok el és kapjátok el! :)
Ide lehet írni az eredményeket www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21297
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99505 by FLegby
én nem leszek 1 hétig :(

aztán remélem tudom majd utána nyomni
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 1 month ago #99550 by szesezsek
Sziasztok. Gratulálok Hawkznak! Királyság. Nekem kéne egy kisebb csoda bobbie ellen de nem adom könnyen magam. Utána edgar és schulle is verhető , tehát ha begyürném bobbie-t akkor nagy esély lenne itt is egy aranyra.
Ja! a tartalék bajnokságon szeszesek - bromberg ha jól emlékszem 4-1 7-2.
Ahogy rohan az idő nemsoká itt a sensiday. Ott most mizu? Megyünk? Ha igen hogy és mennyiből lenne? :)
Továbbra is hará Magyarok!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99557 by dimetrodon
Írtam egy összefoglalót a futó versenysorozatokról főleg azoknak, akik nem vesznek részt, de szerintem mindenkinek hasznos lehet áttekintetni:

Élő és működő online SWOS-életünk van, de talán itt az ideje, hogy áttekintsük, hogy milyen szervezett események, sorozatok állnak rendelkezésre a rendszeres online versenyzésre. Egyúttal néhány újdonsággal is megismerkedhettek.

Mindegyik versenysorozat közös eleme, hogy egy szezon egy hónap, általában egy naptári hónap.

Nemzeti Bajnokság (NB I, később talán majd NBI és NB II? :)
A legfontosabb verseny, a legfőbb dicsőség. A bajnokságokban megismert rendszerben oda-vissza játszanak egymással a résztvevők, mindenki mindenkivel. A részvétel kötelező feltétele, hogy aki nevez az minden meccsét le kell, hogy játssza az adott szezonban. Ide csak akkor nevezz, ha ezt tudod vállalni! Az NB I. győztese képviselheti hazánkat a Bajnokok Ligája következő szezonjában (amennyiben később több indulási jogosultságot szerzünk az ISSF-től, akkor ez a további helyezettek számára is lehetőség lehet, várhatóan májustól lesz meg a megfelelő koefficiens.)
Eddig 5-szörös győztes Szeszesek, de márciusban Hawkz személyében új magyar bajnokot avatunk.)

Magyar Kupa (MK)
A második számú versenysorozat, ahol az egyenes kieséses rendszer miatt nagyobb szerepet kap a szerencse. A kupában nagyjából hetente kerül sor egy fordulóra, azaz csak olyan vállalja a részvételt, aki ezt a 1-4 alkalmat meg tudja oldani a hónapban. Egyenes kieséssel két meccsen (a döntőben és a bronzmeccs esetében egy meccsen) derül ki a továbbjutó/győztes személye. A kupagyőztes jogosult az ISSF-kupában való indulásra, a második nemzetközi versenysorozatban ő képviselheti hazánkat. (Amennyiben a győztes már BL-induló, akkor a második nem kap lehetőséget, helyette a bajnoki ezüstérmes indulhat.) Mind a bajnokság, mind a kupa esetében a nevezéshez az aktuális, havi topikba kell írni időben legkésőbb az előző hónap végén.
Eddigi győztesek: AbelXavier és Szeszesek

Ligakupa (Lk)
A ligakupa a közösségépítést szolgálja. Más formában kerül megrendezésre, mint a többi verseny, ugyanis egyetlen este, 1-2 óra alatt zajlik le, amikor összejön erre az időre a közösség. Általában egy a hónap második felében lévő szombat este 8-kor találkozunk a magyar csatornán. A nevezésnek nincs feltétele, csak annyi, hogy ott kell lenni a csatin a megbeszélt időben. A lebonyolítás egy gyors csoportkör és egymeccses kieséses rendszer, helyosztókkal. Aki csak ritkán ér rá, annak jó lehetőség ezen az estén bekapcsolódni anélkül, hogy egész hónapra elköteleződne. Ráadásul ha megkapjuk a harmadik nemzetközi helyet, akkor azt a Ligakupagyőztese kapja, így tétje is van. De itt az első a hangulat.
Eddigi győztesek: Szeszesek és AbelXavier, de 5-en szerezték meg eddig a két alkalommal kiosztott 6 érmet.

Tartalékbajnokság (Tb)
A tartalékbajnokság célja, hogy több meccset lehessen játszani, de kötetlenebb formában. A szezont itt kivételesen 15-étől következő hónap 15-éig tart. Mindenki mindenkivel 4 meccset játszhat, de itt nem vesszük rossz néven, ha valaki nem játszik 100%-ot le. A rutinosabb játékosok kipróbálhatnak új taktikákat egy barátságos meccsnél komolyabb, de mégis nagy tét nélküli környezetben, a kezdők pedig kötetlenül nevezhetnek.

Európaliga - Magyarország válogatott mérkőzés (EU vs. Hun)
(Az Euroleague egy speciális nemzeti liga azoknak, akik egy nemzetből csak kevesen játszanak.) Elvileg minden hónapban megpróbáljuk megrendezni az összecsapást, amelynek lényege, hogy a (bajnoki helyezések alapján) legjobb európai összecsap a legjobb magyarral, a második a másodikkal stb. Ide külön nevezni nem kell. Sajnos az EL elégé szanaszét van (jellegénél fogva), ezért nem mindig lebonyolítható a dolog. Eddig 1-1 az állás két hónap alapján, és márciusi meccs is döntetlenre áll.

Bajnokok Ligája és ISSF-kupa (CL, ISSF-cup)
Ezeket nem mi szervezzük, a Nemzeti Bajnokság győztese (CL), az MK győztese (ISSF) kvalifikálhat. A további helyeket is elnyerhetünk a jövőben a jó szereplés alapján.

Közös PC-s karrier
Ez mindenben eltér az eddigiektől. Nem verseny semmilyen értelemben, nem egymás ellen, hanem együtt csináljuk. Nem Amiga emulátoron, hanem a PC-s verzión játszunk. Nem online, hanem mindenki saját maga otthon egyedül, azaz offline. Nem erős csapatokkal, hanem pl. a korabeli magyar bajnokságban. A dolog lényeg, hogy a mentéseket feltöltve viszünk tovább egy karriert azt építgetjük sajátos szabályok szerint. Igazi közösségi szórakozás. Aktívan rajtam kívül FLegbyvel visszük, de Hawkz is be tud szállni néha, ha van ideje. AX, Szeszesek és Dinnye is várható, hogy bekapcsolódik. A közös karrierépítés (jelenleg a Győrt irányítjuk) mindenkinek nyitva áll, játékerőtől függetlenül.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99559 by dimetrodon
Kicsit még odébb van, de elkészítettem a javaslatot, hogy hogyan osszuk ki a CL és ISSF indulási jogot, ha 1-1-nél többet kapunk. Arra gondoltam, hogy bonyolultan megfogalmazott elvek helyett azokat táblázatba foglalom, és akkor egyértelmű lesz (bár minden esetet nem írtam le) Íme, várom a kommenteket.

Jelmagyarázat:
1.= az NB I. győztese, 2. az NB I. ezüstérmese stb.
MK = MK-győztes, Lk = a Ligakupa győztese
MK/2. = az Mk-győztes, de ha már jogot szerzett balra akkor a 2.
és így tovább
A táblázat fejlécében van, hogy hány helyet kapunk, azaz pl. az utolsó, hetedik blokk a 3 CL és 3 ISSF hely.
(Rákkattintva nagyítható)
Attachments:
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99577 by dimetrodon
Szép volt Szeszesek! Így is nagyon sok pontot hoztál haza, és a 3-3 is szép a másodikon. Leszel még előrébb!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99578 by dimetrodon
Egyébként nem voltam teljesen korrekt, mert matematikailag még lehet AbelXavier is bajnok, ehhez a FLegby elleni két meccsen győznie kell +14-es gólaránnyal, vagy +13-mas gólaránnyal úgy, hogy legalább 17 gólt rúg. Szóval nem voltam teljesen pontos az összefoglalóban, de talán nem veszi senki zokon. ::)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99598 by Abelxavier
Hehe nem veszem zokon, már gratuláltam Hawkz-nak, a +14 kicsit sok még nekem Flegby ellen.
Ha esetleg lábbal játszana, talán akkor lenne esélyem :D
Gratu Dimet, szépen összeszedted.
Gratu a világverő srácoknak is!

Ãœdv!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.287 seconds
Powered by Kunena Forum