Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 1 month ago #99769 by Abelxavier
Üdv. Bocsi skackok bénáztam EU meccsen JonathanT ellen csak 2 X-et hoztam, buktam.
Volt nézőm is, ez az egyetlen mentségem :)
Sensi days-re szeretnék menni, egyelőre oks, ha változik szólok.
Angolban én sem vagyok túl jó, másra vár az egyeztetés.
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99771 by dimetrodon
Én is láttam, hogy kérnek választ. Írja le mindenki magyarul, hogy ki-mit akar, én meg megírom angolul a summáját. De az utazást nem fogom én szervezni, abban nem vagyok jó, és ne mindent én szervezzek egyébként is :) ráadául nem 100%, hogy tudok menni.

Magam részéről várok egy vizsgálat eredményére kb. április végéig, attól függ sokminden, de szeretnék menni, otthon elengedtek .

Részletek itt: www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19992.0

Szummázva:
Az utazást magunk szervezzük. Péntektől hétfőig szállás, kaja, nevezés 85 Euró. Fizetni máj. 15-ig kell, de van egy márc. 31-es határidő, ami nem tudom, mire vonatkozik, talán ekkora kell tudniuk, hogy hány résztvevő lesz.
Az utazásra két megoldás van szerintem (csak becslés!)
- Repülő: 50-70e Ft oda-vissza.
- Autó: szerintem kb. 70e oda-vissza/autó, de ez csak durva becslés.
Ezt így összevetve az autó jelentősen olcsóbb, már két főre is, de 4-re pláne.

Az út Bp-ről 15 óra körüli, persze a megállsáoktól is függ, azt azért még ki lehet talán egyben bírni.
Én úgy sejtem, hogy 8-an leszünk, akik akarunk menni (a 7 NB1-es + Davkas) és a józan számolás szerint, ebből jó, ha összejön 6 fő, az 2 autó 3-3 fővel. Az fejenként kb. 20-25e Ft az útra.

Szóval az út, nevezés, szállás ezek szerint szumma kijön 40-50e körül, ehhez jön a költőpénz. Ez csak az én durva becslésem, és sok bekavaró tényező lehet, minden irányba. Pl. csak 5-en megyünk két autóval, vagy 8-an, mennyi lesz az euró, mennyit mulatunk el az úton.

Még két saját vélemény: valamivel hosszabb a Románián keresztül menő útvonal, de szerintem megér max 1 óra (vicmicehlin szerint 45 perc) kerülőt Szerbiával szemben. Egyébként én akár egy megállást/megalvást is támogatok, ha másnak is tetszik az ötlet. A másik, hogy én abban gondolkozok, hogy pár nappal menjünk korábban, vagy jöjjünk később. Ha már leautózunk oda-vissza 30 órát a tengerpartra, akkor nyaraljunk is picit. Persze ez plusz pár nap szállás, nyilván nem mindenki akarja, de majd mindenki megírja neki mik a preferenciák.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99773 by apetour
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99802 by FLegby
Hali!

Autós megoldás érdekel engem, de nem tudok mit mondani arra vonatkozóan hogy mennyi százalék... :(
Túl korai nekem, sajnos folyamatosan változnak melóban a dolgok és sosem kevesebb, mindig csak több munkám lett, ASL-ből is többek között ezért léptem ki.


FLeg
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99803 by bromberg
Én megyek, plusz napra nem maradok, utazásban alkalmazkodok.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99813 by dimetrodon
Dinnye hívta föl a figyelmet arra, hogy ha 16 óra autózás után beesünk, akkor (még másnap is) esélytelenek leszünk, még a jók is. Ebben van valami.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99821 by FLegby
Ez így van, ezt éreztük mi is amikor kint voltunk Fuldában. Érkezés másnapján játszani, még ha váltva is vezetünk nem jó... 1 nap ráhagyást érdemes hagyni.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99832 by Abelxavier
Hali Flegby mikor nyomjuk? Ma valami optikai kábelszakadás miatt csak most tudok írni.
Holnap 20:00-21:00 körül lenne a legjobb.

Szerintem is autó lenne a legjobb. Akkor legyen előtte egy nap? Mondjuk nem hülyeség...
Minél olcsóbb megoldás érdekelne :)

Ãœdv!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99865 by FLegby
Mivel az ülés a műtét után még nem okoz túl nagy örömet nekem, inkább kihagynám a maradék meccseimet. Elsősorban ez a kupára vonatkozik.

Úgy tudom, ha AX esetleg 2x is agyonverne akkor ő lenne a bajnok ezért neki erre szeretném megadni a lehetőséget ma este. Online nem leszek, de ha mondjuk 6:30-7:30 között neked jó akkor csörgess meg és majd térdelve lenyomom valahogy. Számomat tudod, elküldtem PM-be korábban.
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99869 by Hawkz
Bocsi, hogy csak most válaszolok.

Nekem munkahelytől is függ a dolog, de mindenképpen szeretnék jönni. Mehetnénk pár nappal a verseny előtt, én támogatom. :)

Autó szerintem célszerűbb, rugalmasabb és olcsóbb is. :D
The topic has been locked.
Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum