Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. március

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99620 by dimetrodon
Mi lesz pénteken? Nem tudom, de ti most megtudhatjátok:
[flash=640,480]www.youtube.com/v/9lVuZMXRWUo videoformat=480p[/flash]
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99630 by bromberg
Az idióta nemzeti sport már megint spannolja a népet. Mai cím: Verjük meg őket! Persze, a vb másodikot. :-)

@Dimet: Zombie-t tegnap kétszer elvertem, úgyhogy összejön a feljutás. ;-)

The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99638 by dimetrodon
Tényleg nem értem az NS-t évek óta, a minél rosszabb annál jobb politikát folytatják, bulvárnál rosszabb, de ezt talán nem is boncolgatom, a videó nem elvárást, csak drukkolást fejez ki :)

Nagyon gratulálok a feljutáshoz, talán láttad, hogy igyekeztem besegíteni, extra motiváció volt, hogy a jó eredménnyel segíthetek neked is :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99683 by dimetrodon
MK!

Elődöntők:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1530 rid=6017

FLegby talán hétfőtől!
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99687 by Hawkz
AX!

Nekem ma este jó lenne lejátszani az elődöntőt a kupában,  vasárnap már nem hiszem hogy leszek.

Dimet, mivel mindenképpen játszanom kell majd ugye a 3. vagy az 1. helyért, ezért ha lehet, akkor toljuk ki a végső határidőt a következő hétvégéig (ápr. 1-2.)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99692 by dimetrodon
Tegnap átírtam már :) 2-ig még elfogadják a nevezést az ISSF-be simán, de jövő hónaptól nem fogom hagyni így elcsúszni, mert az NB1-eseken kívüli nevezők csak akkor jöhetnek ha írnak a topikba (azaz sajnos nagyobb eséllyel nem jönnek, de ha igen, akkor legalább itt lesznek valóban).
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99704 by Abelxavier
Hali.

Most is vagyok, meg leszek is max 20:30-ig gyere, várlak.
ÃœDV!

Felgbyvel meg hétfőn vagy kedden ütközünk :)
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99709 by Abelxavier
Abelxavier-Hawkz MK elődöntő 4-2 3-3 ggs
The topic has been locked.
More
13 years 1 month ago #99750 by dimetrodon
Ma felhívta Szeszesek a figyelmemet egy jó kis billentyűkombinációra, amelyet láttam már egyszer a topikon, de szerintem szinte képtelenség megjegyezni, viszont mégis hasznos:

Ctrl-Alt-Insert-Home

Ha ezt megnyomjátok (asszem a hostnak kell) akkor újraindítja a progit. Des vagy nagyon laggos játék esetén értelmes, egy picit gyorsabb, mint simán reconnectálni, de azért persze mindent újra be kell utána lőni, mint egy új kapcsolódásnál.
Gondolkoztam, hogyan lehet megjegyezni, aki ismeri a ciha (ágynemű) szót, az az alapján emlékezhet. :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 1 month ago #99755 by szesezsek
Sziasztok! Marin Panushev zaklatott hogy hányan jönnek tőlünk a sensi dayra. Minden képlékeny,még össze kell szedni. Mondtam szólok tőlünk valakinek aki jobban löki az angolt mint én (mert nekem igen szerény etéren a tudásom :) ) és neki mondjon el mindent. Árak ,időpont ,határidő stb. Ezennel szeretnék valakit felkérni hogy egyeztessen vele hogy mik a feltételek és aztán nálunk kéne összeszedni mennyien és hogyan meddig megyünk. :) Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum