Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99079 by dimetrodon
Elhoztam a kis Stefanovot a Vidiből (akit mi termeltünk), hexaeditorral belenéztem a fájlba: kicsit lasabb, mint a többi szélső védőnk (S=3), de tartaléknak jó lesz. A helyén 600k-s STP, ez az! Én őt fogom játszani az NB1-ben, Szűcs és Talapa így pihenhet. Ahogy Oroszt is padoztatom idehaza Simonnal, Lisztessel együtt.

A kilépős trükk eredménye Jessy Antal, akit magyar anya szült, de a kameruni állampolgárságot választotta tévedésből.

ZTE
1-0 után csak arra mentem rá, hogy Jessy-t szétrúgják, sajnos nem lett baja, így csak 2-0.

Jött egy TFP LB, hogy súlyosbítsa a gondjainkat...

BVSC
Nehéz úgy játszani, hogy két játékos sérülése a cél. Végül 2-0 azért összejött, és a fiatalok helyett a sérülés miatt beszálló Simon sérült meg. Jessy viszont 5k-val távozott legalább.

Anderlecht
Már biztosan csoportelsők vagyunk, de a rangadót meg kellene nyerni.
Bár mindkét kezdő csatárunkat szétrúgták, de így is hoztuk 1-0-ra! Oda-vissza vertük a begerjedt belgákat.
A próbázó LB-ben látok egy kis tehetséget, mert TFP létére nem csiga.

Győr
Nagyon tartalékos csapattal álltunk ki, hogy a BL-re maradjon minden erő. Így is hoztuk 2-0-ra.

Termelési célból és a mezeladások végett megvettem Albert Flóriánt (sajnos egy klónja termett). 1-es S-je miatt piacra is dobtam egyből.

MTK
A 12 lövésből csak 4 ment be (+2 kapufa), így a teljesen tartalékos csapattal csak a fele lett a tavalyinak: 4-0.

A próbázó LB elküldésre került.

Nem akartam a Prágát én elkapni... :)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99110 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
vittem


Slavia:
Oda vissza veri Zdenk a mumust! 1-0 Farkasházy szépségdíjas találatával a 70. percben!
Nem volt kérdéses hogy melyik a jobb csapat, annak ellenére sem, hogy csak 1 villanás döntött a végén.

Ellenfelünk az FC PORTO lesz! További párosítások:
MANU - Ajax
BOR. D - AC M
Real - Anderlecht


Hazai meccsek:
Debrecen 4-1
Haladás 4-0
Parmalat 3-0


FC PORTO:
Első találkozó, hazai gyepen!
Midenki aki számít ép és egészséges, egyszerűen gólt kell lőni, és nem szabad kapni, hiszen az sokat ér.
Zdenk nyilatkozata a találkozó előtt: Természetesen nem nézzük le a Portot, bár ők ezzel a felállással még nem játszottak BL döntőt, mi viszont igen! Sőt mi a Prágát is oda vissza vertük. Tudjuk hogy kaphattunk volna erősebb ellenfelet is, de a Porto nagy ereje a gyorsaságban és a lövőerőben rejlik, ezt fogjuk kikapcsolni!

Lássuk:
Sikerül a taktika, a Porto játéksoai lassan mozognak a pályán, Zdenk tud valamit. A lassúságukat durvasággal kompenzálják de a bíró nem torolja meg a szabálysértéseket...
30-40 perc között egyértelmű PMSC fölény 2 helyzet is kialakul de sem Simon, sem Orosz nem tudja gólra váltani a lehetőséget.
A védelem kiválóan zár, a Porto zavarodottan passzolgat a PMSC térfelén és lövésig sem jutnak az első félidőben!

Második félidő:
68. perc csodás Egressy szóló után Orosz marad a 16 vonalán szabadon, kapásból lő, de Aloiso kifejeli a gólba tartó labdát, szöglet!
Jó beívelés ismét Orosz lábához tapad a labda, de jön Aloiso megint, és az 5ösön belül veszi el Orosztól a labdát, de a tisztázás lecsúszik és tiszta erőből talál saját kapujába! Vezetünk 1-0!
57% ladbabirtoklás, és csupán 1 portói lövés - az sem talált kapu - egyértelmű PMSC fölény, egy gól előny a visszavágóra!

A többi BL találkozó egytől egyik 0-0 lett.

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99126 by dimetrodon
Ideje átvennem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99132 by dimetrodon
B csaba (MK)
Extrém tartalékosan kívánja lejásztani Zdenk a magyarországi meccseket, pl. Vincze és Albert a védelem tengelyében kap szerepet, és minden jó játékos pihen. Azért így is 3-0

UTE
A jelentős fölény csak két kapufát és 1-0-át eredményezett.

Csepel
A 3-0 az ellenfélnek volt hízelgő.

A Parmalat elvitte Albertet. Termelési célból és nosztalgiából megvettem Preisingert. Albert padozik, Sanyi utódja nem nagyon jó.

B csaba (MK)
A tartalékolást jellemzi, hogy a két eredeti szélsőnk játszik a védelemben (25k és 45k a jelenlegi értékük :D) Elől Kenő támad. Majd miután társát, Hajszánt szétrúgják, újra összeáll a Preisinger-Kenesi páros. Hátul Vincze lesz a viharsarkiak martaléka. Presisinger rögtön megsérül, a társak mégis mindent rá játszanak, az eredmény nem is marad el: 0-0, de biztos továbbjutás (az ellenfélnek nem volt lövése, a csigaként tántorgó Preisingernek bezzeg több csukafejese is.) Kenőnek rosszat tett a 3 év kihagyás.

Korábbi pocsék játékosounk Eszenyi érkezett és megérte! A helyén a Fradiban egy 850k-s HFC csatár keletkezett a padra, Molnár Gábor!

Porto (BL-negyeddöntő)
Orosz triplájára csak egy késői Jardel válasz érkezett, a végén a portugál közönség felállva tapsolt, Lipcsei pedig jelezte, hogy szívesen hazajönne. 3-1, összesítésben 4-1. Sima ügy. Jön a Real.

Javaslom, hogy odahaza továbbra is a teljesen B csapatot játszassuk!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99139 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
lopom

update:
mégsem mert NB1, de sztem a feltöltött nem jó, de majd letöltöm újra...

update:
lopom, a PC-men is trükközni kell az exe++-al

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99185 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Békéscsaba:
A lehető legtartalékosabb felállás. 2-0

Vác:
tartalékolunk a Real elleni meccsre továbbra is. 4-0
Újpest vinné Preisinger-t de csak 250k-t ajánlanak érte, és amikor többet kérek, besértődnek...
Stefanov és Nagy enyhén sérültek, reméljük 1 hét elég a felépüléshez!

Stadler MK:
Sima 3-0

Real hazai gyep:
A taktika a szokásos, lőjjünk de ne kapjunk, sokszor mentette meg már a csapatot ez a megközelítés, nézzük most mi lesz.
Meglepően lassú a Real, mintha a hosszú buszozás kimerítette volna az ellenfelet. De miért jöttek busszal? Erre a választ nem kaptuk meg.
18. perc egy Orosz lövés után az üresen maradt Simon elé pattan a ladba, aki besétál vele az üres kapuda, szerencsés gól, 1-0
35. perc Orosz már sokag próbált 45-ből, most szemből teszteli a Real védelmét, és sikerrel jár 2-0!
A félidőben elképesztő agymosás a Real öltözőjében, és változik is sajnos a játék képe. Elképesztő tüzijáték kezdődik és óriási nyomás alá kerül a védelem, de állják a sarat!
Sőt a 78. percben Orosz csodásan ráz le 3 - azaz három - Real védőt akik a labdától már teljesel el is szoktak, mert csak az első félidőben találkoztak vele, és Orosz most sem adja, sőt lő megint szemből és gól! 3-0
Óriási hazai siker, még a helyi lapok is cikkeztek róla!

Kis levezetés a Kispest ellen 5-0

Magyar Bajnokság:
Egy csapat érhet be bennünket, a BVSC. Amennyiben szerzünk akár 1 pontot is bajnokok vagyunk. 7 forduló van hátra...
Külön öröm, hogy megérkezik az első nemzetközi felkérés, méghozzá a MLSZ részéről.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99187 by dimetrodon
Einstand! (azaz átveszem)

Óriási!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99193 by dimetrodon
Stadler (MK)
Pocsék játékkal, Preisinger két tizenegyesével 1-2-es vereség! Korán reggel nem megy. Azért persze továbbjutottunk.

Stadler
Maradt a pocsék játék, de 1-0-lal visszavágtunk , Preisingert nem szerepeltettük az előző gyalázat miatt, Kenő talált be nosztalgikus érzéseket kiváltva.

Real
Nem megy igazán a csapatnak, az ellenfélnek nem sok lehetősége volt, egy lövése bekadt, nekünk 8-ból egy se. 1-0 oda, azaz sima továbbjutás.

Eladtam Kenőt, vétek padoztatni egy akkora spílert.

A döntőben a Manchester vár ránk...

Fradi
A fiúk megatartalékosan is parádéztak: 4-0 (A 25. fordulóban 25 ponttal vezetjük a bajnokságot...)

Debrecen (MK)
A tartalékosság mértékét jellemzi, hogy a meccset a sértül Eszenyi irányításával kezdtük (tempója elképzelhető). Persze félidőre szét is rúgták (4 hét), de a közönség skandálással megerősítette Zdenk döntését: Eszenyiért nem kár, Eszenyiért nem kár,... Azért 2-0-ra így is nyerünk.

Mivel már 4 ajánlat áll a sorbna, minden fordulóban visszautasítom a legtöbbet/legerősebb csapatot ígérőt (Fradi és MTK eddig), hogy hátha gyengül az ajánlatok színvonala.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99199 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
mindjárt tolom

update, midkét gépemen a stadler ellen kupa visszavágó következik :(


ellenőrizd le pls hogy tuti jó e

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99205 by dimetrodon
Asszem most rosszat nyomtam föl. Bocs.

A döntő után majd még paszold át nekem, hogy megcsináljam a szokásos szezonvégi scrnshootokat.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.288 seconds
Powered by Kunena Forum