Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98944 by dimetrodon
A stratégiánk: nincs pardon. A Fradi botlott, így csak 3 pont az előnye, van ellenük egy meccsünk. Ha mindent nyerünk, akkor megcsípjük őket.

Csepel
1-0, ennek ellenére sima meccs.

Rájöttem, hogy Dúró tényleg rossz, mégpedig az 1-es V miatt rosszab, mint Preis. vagy Hámori

(Egyébként nem tettem szóvá Jäkl Tóni Jákivá tételét, ezt persze a SWOS készítői rontották el először :)

Debrecen
A 2. percben Egressy által megszerzett vezetés birtokában Zdenk arra kérte a csapatot, hogy az egyes helyzetekben igyekezzenek minden esetben a gyengébb megoldást választani, mert tapasztalata szerint a 2-0-s vagy 3-0-ás eredményt könnyebb megfordítani az elbizakodottság miatt. Így maradt is az 1-0.

Vác (MK)
A kupában lehet lazítani, 1-1 lett a meccs.

Érdekes ajánlat, a BVSC vinné Hajdút és Preisingert, feltornászva 950k-ért. De nem adjuk.

Stadler
Botlás! Mentség alig van, de az ősszes csatárt + Egressyt és Dúrót szétrúgták, Tököli pedig nem tud betalálni. 0-0

Visszautasítottam a válogatott hívását.

Vác (MK)
2-0

Honvéd
A Kispest szép gólt szerzett és mindenkit szétrúgott, aki kapura törne, 1-1, alakul a baj!

A válogatott erősködik.

BVSC
Nagyon összekapta magát a csapat, 2-0.

Leigazoltuk Talapa János, aki az egyik legjobb magyar védő Szűcs után, de még nála és Egérnél is gyorsabb. Meg kéne csinálnia az RW/LW/RB/LB-csapatot?

Vasas (MK)
Talapa elképesztő, a középső védő posztjáról indulva végigviszi a pályán csel nélkül. 1-0 a vége.

Vác
Egy nagyon kemény meccsen 2-1-es győzelem, futunk a remény után...

Vasas (MK)
Csak 1-0, de remek játékkal, alakul, csak késő lesz.

Tóth Igor olyan 15 meccs óta nem értékelhető, pedig minden meccset végigjátszik.

Már csak 3 meccse van a Fradinak, ebből 1 velünk. Ha a másik kettőn nem X-szel, akkor buktuk a bajnoki címet.

Haladás
Gyötrelmes meccsen 2-2. Majdnem 100%, hogy nem leszünk bajnokok.

Mintegy vigaszként leigazoltuk Simon Tibit. Jön a Fradi-meccs, aztán még 2, mert még az MK-ban is leigázhatnak minket.

A Fradi az egész szezonban veretlen egyébként.

Fradi
Hiába 62% a labdabirtokéás, 1-1, ezzel minden eldőlt, bajnok a Fradi :(

Fradi (MK-döntő)
2-1 ide, hatalmas védelmi hiba, Egressy nagy meccse.

Paramalat
1-0, a végig esélytelen tejesek ellen.

MTK
Kicsikart 2-1

Végre el tudtuk küldeni Tóthot.

Érkezett egy szélső CFS-sel. Ha nem 5k, akkor sokat érhet nekünk!

Fradi (MK-döntő)
Elbuktuk! 2-0 oda, összesen 3-2 oda, semmit nem nyerünk a szezonban. Blama a köbön!

Legjobban a góllövőknél álló számok jelzik a szezonunkat... Másfelől ennyi gólt az első szezonban sem kaptunk, 6 meccset vesztettünk az elsőben 4-et.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98945 by dimetrodon
A stratégiáddal egyetértek (még nem olvastam, de én is két ilyet hoztam) két kitétellel:
1. Nem nagyon van normális magyar csatár. De mind1.
2. Nem kell senkit eladni. Rohadás sok pénzünk van. Ezer és ezer sérülés van, jól jön, ha van tartalék. Max. Fehér Csaba mehet.

A köv. szezont majdem 21M fonttal kezdjük.

Bónuszajándékként a szezonkezdetkor hoztam Farkasházyt, és ajánlom figyelmedbe a Talapa helyén termelődött MTK RB-t, Gróf Zsoltot, őt meg lehetne venni esetleg.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98948 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
átveszem

5 meccs
4 győzelem
1 döntetlen
kapott gól nincsen, a góllövés nehezen megy, kivéve az első meccsen...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98952 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Közös PC-s karrier
Átveszem.

MTK - PMSC 0-3
gólszerzők: Vincze, Hámori (2)
Kapuralövések: 0-9

PMSC - Békéscsaba 4-0
gólszerzők: Vincze (3), Lisztes
kapuralövések: 8-0

PMSC - Parmalat 5-0
gólszerzők: Hámori (4), Lisztes
kapuralövések: 9-1

Vllaznia Shkoder - PMSC 0-2
gólszerzők: Hámori (2)
kapuralövések: 0-8
Továbbjutott a PMSC 4-0al.
Következő ellenfél a Sporting Lisbon.

PMSC - Ferencváros 1-0 (rangadó, a tabella első két helyezettje)
gólszerző: Hámori
kapuralövések: 9-0
A Fradi annyival jobb a többi csapatnál, hogy nekik van egy jó kapusuk. :)

Ezúton is gratulálok egyébként Rósa Henriknek (Parmalat), akinek egyedüliként sikerült kapura lőnie ellenünk. :D

Amúgy szerintem nem rossz a csapat, főleg Simon gyorsasága és Lisztes jó passzai számítottak nekem sokat.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98954 by dimetrodon
Még jó, hogy Hawkz nem sokkal tehetségesebb, mint mi, mert akkor már komolyan el lennék keseredve. De az eredmények alapján ez kizárt, pont ugyanúgy vagy még rosszabbul megy neki, mint nekünk! :D :D :D :P :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98959 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
haha :D

lehet hogy még este átveszem, de first come first serve... szal ha valaki tudja addig is vigye!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98967 by dimetrodon
Éljen az FCFS! Én jöttem előbb, enyim.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98972 by dimetrodon
Srácok, látom nem vettétek meg Grófot, kár.

A gyors játékosokkal kezd összeállni a dolog talán.

Honvéd
3-0, könnyed játékkal, Hámori triplájával.

Termelési szándékkal (nem jött be igazán) meg/visszavettem Vezért. Eladó!

ZTE
Csak 1-0, de nagyon könnyeden (10 lövés, 9 kapura).

Sajnos szétrúgták Simont és Farkasházyt, aki nálam Hámori mögött játszik támadót. A nagyobb keretből azért igyekszem őket pótolni.

Az előző két meccs remek játéka most kerül lemérésre: Jön a Sporting elleni meccs!

Gondolom rájöttetek, hogy vásárlásfüggő vagyok: Megvettem Zsivótckyt az MTK-tól. A helyén erős termelődés, egy 550k-s STP. Ő pótolja Egressyt a balszélen, aki előrelép egyet Farkasházy helyére.

Sporting Liszabon
A portugál csatárok kertelés nélkül vágtak be két helyzetnek sem látszó távolabbi lövést, 0-2 oda, de talán reménytelibb volt a szaladgálás.

Vasas
2-0 roppant fölényes játékkal. Itthon asszem nem lesz nagy gond.

Vezért már el is passzoltam az MTK-nak, remélem lesz még nálunk újra. A Hungária krt-on bölcsen padoztatják.

Stadler
Sima 2-0, kár, hogy Talapát bánották.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98978 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
viszem

sporting:
tűrhető játékkal 1-1, kiestünk...

vác:
csak 1-0 de nem volt kérdés ki nyer (csak addig amig 0-0 volt :))

gyor:
bukkszegi duplajaval 2-0

ute:
sima 3-0

haladas:
5-0 bukkszegi ramolgatja a labdat a haloba szorgosan (4et szamoltak neki)
bukkszegi kivaloan fejezi be a 45-os lovesekkel a tamadasokat, nem okozott eddig csalodast!



Transzferek:
eladtuk Durot az UTE vette meg, és egy 450ks játékost ők is nagy bölcsen padoztatnak, jó ez így...
Bukkszegi jott LW 350k-ert, sajnos helyere egy 160ks ostehetseg termelodott....
Boavista viszi Kriskát 225-ért. Pados.


Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98979 by dimetrodon
Kriskát nem kellett volna eladni :(, ő volt az egyetlen gyorsabb védőnk Csehi mellett. OK, a 2-es nem nagy tempó, de szerintem a nagyon lassú embereket kéne inkább eladogatni, akiknek 1-es az S-e:
Vincze, Eszenyi, Fehér. Ha egyáltalán eladunk valakit.

A 2-es sebességűeket majd csak akkor, ha már elég RB/LB kiváltja.

A cstárok közül nem, mert ott nincs választék. Dúró valóban nem volt jó, de pl. 11-es párbajokra igen jó lett volna a 6-os F-jével. Igazából pénzünk nagyon sok van, szóval annyira nem érzem az eladási kényszert. Főleg Kriskát sajnálom mondom, mert a 3 RB mellett Csehivel van meg 4 védő, most nincsen védőcsere.

Bükszegit én azért nem vettem meg, mert a 4-es speed nem akkor nagy tempó, de ettől még használható. De csatárként jobb Simon, Farkasházy és Hajszán is nála, mert azonos V és F mellett (sőt Hajszán F-je még nagyobb is), gyorsabbak és jobb a C-jük.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum