Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98710 by dimetrodon
Fradi (MK-döntő első meccs)
Zdenk és a csapat gondolatai még mindig Limasolban járnak, az elveszített döntő körül, azért rutinból 1-0-ra hozták a fiúk.

A magyar piac megmozgatása végett megvettem Kriskát a Váctól, aki egyébként nem rossz M (T=6, P=5, S=2) 300k volt. Megint pocsék játékos keletkezett helyette. Egyébként eszembe jutott az a trükk, hogy 300k helyett, 1,3M-ért veszem meg mondjuk, és így juttatok a Vácnak egy kis cash-t, megismételve a többi csapatnál. Sajnos megint pocsék utódja lett Vácott.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98711 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Szerintem nincsen ilyenfajta képessége az AI-nak :)
De a kísérletet díjazom!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98712 by dimetrodon
Majd esetleg kipróbáhatjuk, idén nem engedélyeztek több játékosvásárlást a csaló vezetők.

Vác
Érdekes állatfaj a szurkoló, a Vác ellen 1-0-ra megnyert meccsen, amely matematikailag is bebiztosította a bajnoki címet (Kenő leheletfinom megoldással szerzett gólt) kifütyülték a csapatot. 5-6 gól az itthoni és BL-trófea a nemzetközi elvárás!

Pont a Fradi ellen zátjuk a bajnokságot, és az ellenük játszott MK-döntő van még hátra. Újabb próbázó érkzett RW posztra, így most ketten törnek a csapatbakerülésre, mert Földes, aki folyamatosan játszik, még mindig nem lett kellően fölbecsülve Zdenk szerint.

FTC
Egressy 1. perces gólja után csak a nagy fölény maradt, és újra 1-0. Néhány szakértő szerint Zdenk legnagyobb tévedése Dúró, a szűrőből lett ék. A mester szerint csak rá kell nézni, nem ék? A bajnokságot így 9 ponttal nyertük, ennél többet vártak otthon!

Földest végre elküldhettük: 5K fontot fizettünk a C.D. Malacof-nak, hogy vigyék El Slavadorba!

FTC (MK-döntő, visszavágó
Most nem jött össze az 1-0, mert 2-0-ra nyertünk. Ezzel vége is a szezonnak.

Dienest vinné az Előre 225k-ért szerintem nem éri meg odaadni. Különösen, hogy a szezont 12 244 375 fonttal a kasszában zárjuk.






Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98713 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Egyetértek, Dienes a kezdetektől fontos alakja a hátsó formációnak és akár mind a 4 pozícióban használható, megtartanám!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98714 by dimetrodon
Az új szezonnak 18 124 322 fonttal vághatunk neki, azt hiszem lesz mit a tejba aprítani! A BL-ben megint nem túl erős csoportba raktak:
Rapid Vienna
Club Bruges
Levski Sofia

Elvárás a BL-győzelem!

Továbbra is aktívnak kell lenni a magyar piacon, mert nem oldották föl a korlátozásokat a nemzetközi importra, se a reimportra, de esélyt kell adni más csapatok fiataljainak. Ennek jegyében igazoltam Hámori Ferit a Győrből. Sajnos a helyén ismét pocsék újonc jelentkezett! :( Hámori, adatait tekintve, egy feljavított Preisingernek feleltethető meg.

Aktualizált roaster mellékelve.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98722 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
nyomom mert a héten nem nagyon leszek, szal dimet javaslom hogy 15-t tolj majd szép nyugiba, hacsak valaki nem jelentkezik be :)
kedden talán tudok még egy 5-ös kört nyomni de utána hét végéig sztem nem...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98725 by dimetrodon
Hawkz, Abel, bárki más? Nyomjátok a héten?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98727 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Elkezdődött a szezon.
Nyertünk néhány meccset.
Sajnos már kaptunk két gólt.
Sajnos annyian vagyunk mint az oroszok, és közel annyi pénzünk is van, és mi sem tudjuk mire költeni.
Szerencsére nem nagyon számít ha valaki lesérül, de most nincsen ilyen helyzet.
Vezetünk mindenhol ahol kell, annak ellenére hogy a Brűzs ellen csak döntetlenre futotta.


Átadom!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98728 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Dinnye meg Davkas nyomhatnák, ők amúgy is nagy PC-s playerek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98753 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Közös PC-s karrier
Na, most jutottam hozzá a géphez. Nem vagytok normálisak :) A fényképek feldobták a délutánomat! Lassan majd átveszem én is.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum