Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98986 by dimetrodon
Átveszem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98991 by dimetrodon
Debrecen
Sima 1-0.

Eladtam Eszenyit a Fradinak. Lisztes értéke elérte az 1M-t. Orosz Ferit megvettem. Nem rossz csatár, ha a 0-s C-t nem tekintjük. Eszenyi sajnos padozik (pedig kutyaütő) és Orosz helyére egész jó játékos született.

Csepel
0-0 semmi sem történ egész meccsen, csak néhány sérülés-

ZTE (MK)
2-0

BVSC
1-0, végig szenvedek egy próbázó csatárral :)

Egyszerre jelentkezett be az Újpest és a Parmalat Tököliért, továbbá az MTK Szűcsért. Az előbbit el is engedtem. Az MTK 1,2M-t is adna egyébként Szűcs Misiért cserébe! De ő kell.

Kipróbálom Talapát a középpályán, Lisztes mögött.

MTK
2-2, Talapa nem vált be: rengeteg labdához hozzáért, de mindet el is vesztette, a jóval lassabb Lisztes passzai sokkal többet érnek. Mindkét gólt az ő hibája előzte meg.

Új tesztjátékos: Mátyus Flórián érkezett.

ZTE (MK)
Orosz triplájával 3-0, Stefanov vált be Lisztes mögött, miközben Szűcs és Talapa a középső védő psoztjáról indulva törnek előre.

Sajnos újabb ifjú csatár érkezett, pedig az előző is itt van még! 10 meccsel a bajnokság vége előtt 12 pont az előnyünk a Fradi előtt.

B csaba
A próbázó csatár kapta meg a büntetőt és nem is hibázott, majd Stefanov lőtt szép szabadrúgás gólt a sorfal mellett elcsavarva. 2-0

Még egy csatár jött!!! Babos Jenő FSV, ami bíztató. Egy csatárt elküldtünk, de így is két kezdővel kell felállni.

Parmalat
A felállás: 3 RB, 1 Rw, 4 LW, 1 RES A és 1 TRIAL A. :) (Lisztes sérült egy ideje.)
A két gyerektől egy szép kapufás kombináció volt a maximum, a második hullámban érkező Stefanovnak kellett a győztes gólt megrúgnia. 1-0

Preisingert 250k-ért elengedtem a BVSC-hez, ezer éve nem játszott és van néhány nála azért jobb gólfelelősünk.

Honvéd (MK)
Az ifjú Babos Jenő két góljával 2-1 ide.
A vezetőség még egy próbázót hozott, ezúttal a középpályára, nem tudom, a csapat elbírja-e a rangadón.

Fradi
Nem bírta. A gagyicsatárok csak felső kapufáig jutottak, de sok volt a két A és egy M a csapatban, aki nem tud focizni, ráadásul a Fradi 11-est kapott - alaptalanul. A középpályáról gyakran futották le a csatárainkat a sajátjaink, a középpályásunkat pedig a védők. Így nem lehet. 0-2

Az előnyünk 13 pontra olvadt .

Honvéd (MK)
Babos ismét betalált (dropiból egyenes gusztustalan), és így egyedűl végezte ki a kispestieket a két meccsen.

Utódom velük folytathatja a bajnokságban.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98992 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
vittem, az eladásokat nem pénzhiány miatt tettem, hanem nagyobb értékű játékost nem foglaltuk tovább és ha visszavásároljuk nagyobb eséllyel lesz jobb newborn helyette.

egyébkétn én csak B és W játékosokat játszatok, a sebesség miatt, de hosszútávon a T is szempont kell legyen azt érzem...


Kispest 3-0 két res csatárral

ZTE 2-0

MTK kupameccs, egyik res megsérült másik 5k-s lett (Babos Jeno) de hagytam játszani. Jó döntés volt, mert jól tömte labdákkal Orosz Ferit, aki 8 gólt vert a körnek

Vasas 2-0

MTK visszavágó 3-2 ide




Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98997 by dimetrodon
A Boavistából nem igen fogjuk visszavenni, és ha mégis, akkor nem terem helyette magyar.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98998 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
onnan nem, de ő túl jó volt az NB1-hez :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99001 by dimetrodon
Beépült.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99002 by dimetrodon

MTK kupameccs, egyik res megsérült másik 5k-s lett (Babos Jeno) de hagytam játszani. Jó döntés volt, mert jól tömte labdákkal Orosz Ferit, aki 8 gólt vert a körnek


Kör?

Amúgy átvettem, hogy lezárjam a szezont.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99004 by dimetrodon
Stadler
0-0-ás félidő után 4-0 a vége.

Vác
Rengeteg kapufával kicsikart 2-1.

Matematikailag is rég bajnokok vagyunk egyébként.

Győr (MK-döntő)
Majdnem baj lett, de a 90. percben egy elképesztően szép megoldással kicsikartuk a győzelmet.
2-1

Győr
Hajdú hibái a harmadik meccsen is nehéz helyzetbe hoztak minket. Végül Hajszán csikarta ki a győzelmet egy gurítással.
2-1

UTE
Egy sima meccsen 3-1

Győr (MK-döntő)
A végigdominált meccsen a 8 lövésből egy se ment be, így 0-0-lal zártuk a szezont, de bajonki és kaupcsgyőztes címmel újra. És az utsó meccs után végre elküldhettük Pálingot a kerékkötőt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #99005 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Kör -- Magyar Testgyakorlók Köre

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #99006 by dimetrodon
Az eddigi legtöbb gólt rúgtuk, a legkevesebb (2) meccset vesztettünk. Jó szezont volt, csak a nemzetközi szereplés nem stimmelt. Az új szezonre 26 486 697 fonttal indulunk.

A köv. szezonra egy szabályváltoztatás esetleg? RES/TRIAL játékost csak itthon kötelező játszatni. (Nem igaz má , hogy eddig 1 azaz 1 értelmes fejlődött ki.)

Európa kulturális fővárosába hoztam Varga Ernőt, aki egy nem hatalmas spíler, de elég gyors és jól szerelő védő. Más értelmes eladó játékos nem volt. El küldjök Babos Jenőt és Nagy Jónást? Szerintem Ulveczki és Ulrich is piacra dobható, de legalább Ulrich.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.365 seconds
Powered by Kunena Forum