Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98755 by dimetrodon
OK, akkor átveszem, és visszapasszolom majd, hogy Dinnye átvehesse.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98757 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
király :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98761 by dimetrodon
Debrecen
Nagyon tartalékos csapattal 1-0. Taktikát váltottam, mert nem működik, ahogy elképzeltem. Meglátjuk, hogy a FLegby által preferált felállás mire vezet.

Stadler
Ulrich az 1. percben kapusfás gólt lőtt 40-ről. A rutinosabb szurkolók a meccs e korai pontján hazaindultak, akik maradtak, még egy gólt láthattak. 2-0

Levski Sofia
A csapat a BL-döntő óta adós maradt a jó játékkal. Most a játékkal a 2 RES ellenére nem is volt gond, de az eredmény, a gól nem jött. Egész a 90. percig, amikor a már 0-0 miatt csalódott védők elvesztették a fonalat, és a bolgár csatár bevágta a labdát! 0-1

Na, közben kaptam Szeszesektől 2 meccsen 13 gólt, ez gondolom jó motiváció a továbbiakra.

Kispest
0-1. Szégyen. Ez így nem mehet tovább!

BVSC
Zdenk a meccs előtt minden játékossal külön elbeszélgetett, érezhető volt, hogy a fejekben kell rendet tenni. Ennek ellenére az ellenfél hamar bevágta a Hajdúról kipattanó lövést. 0-1 oda. Mi lesz most?!? A fiúk összekapták magukat, és Dúró triplájával 3-1-re hozták a meccset! Talán elindultunk felfelé a gödörből!

Vác
Lendületben a csapat, igaz Dúró csak duplázott. 2-0

sajnos a Rapid ellen maradt a RES-es csatár, de azért megmutatjuk!

600k-ért megvettük Vincze Istvánt, aki rossz csatár, de jó középpályás.

Rapid Bécs
A meccs előtt mind a négy csapatnak egyformán egy győzelme, egy döntetlene és egy veresége van. Ideje ezen változtatni!

A csapat nagyon nagy akarattal, 2-0-ra győzött! Ebben segíthetett a meccs előtt fogyaszott gyanús eredetű feketekagyló szósz is, mely után a mester csak annyit mondott: ha doppingkontroll van, semmi körülmények közt ne pisiljetek!

Zdenk fejében is érlelődik a győztes taktika. 4-3-3-kell de mivel lassúak a csatárok, így az éken kívül két W tör majd kapura. Sajnos most még nem így játszottunk, de ezt kell csinálni!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98880 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
átvettem


a szereplés botrányos, a BL csoportból való újabb kijutás lehetősége láttán a játékosok az utóbbi 48 órában csupán 3 órát aludtak és több alkalommal részegedtek le. látszik a teljesítményen...
Jáki Antal el is hagyta a csapatot 40k kompenzációért cserébe, hogy ki vette meg arra a vezetőség nem figyelt...

az eredményeke le sem merem írni, bár a PArmalat ellen akár győzni is lehetett volna, ha nem érkezik fantsztikus képességű TRIAL Kapusunk Bordás Zoltán, aki most már tartalék státuszban van.

Az MTK ellen már focira emlékeztető jeleket mutatott a csapat, és az MTK-nak a mezőnyjátékhoz semmi köze sem volt, nekünk pedig a góllövéshez, így egy nem unalmas, de mégis gól nélküli találkozó után mehetnek hosszú hétvégére a csapatok.

Jön a Levski elleni sorsdöntő BL meccs, ahol reméljük egy megújult csapatot láthatunk majd, szükség lesz a kijutásra, ugyanis a sok gyenge tlejesítmény miatt az FTC 1 ponttal már előttünk van
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98886 by dimetrodon
Ettől rettegtünk mind: tudtuk, hogy egyszercsak jön egy próbázó kapus, és az nagyon sokba kerül majd nekünk!

Én edzegetek PC-n, kezdem élvezni, nem rossz az amigás-váltás: most olyanokat csinálok PC-n, amit azelőtt soha, és ugyanígy amigán is, hatnak egymásra. Igaz a játékom ettől nem fetlétlen javult (sőt) :) Főleg az időzítések nagyon mások.

Este talán átveszem, de még szabad!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98895 by dimetrodon
Átveszem!
[A gyerek műtétje rendben volt.]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98898 by dimetrodon
Levski
Elment a vizsgált kapus! Sok ima szállt a Baranyai éjszakában ezért. Sérült Lisztes és Dúró. És érkezett egy védőtehetség, de azért nyerni kellene.

A meccsen mindenki jól játszott, de ki kell emelni az - ellenség megtvéesztése végett - 1-es mezben játszó Egressy-t, aki hatalmas gólt akasztott 40-ről. 1-0 ide, nyertük a csoportot, és elkerültük a Real Madridot, cserébe megkaptuk a Pármát, lehet visszavágni!

Győr 0-0
ZTE 0-1
B csaba 1-2
Példátlan vereségsorozat! 2 gusztustalan gól, és 1 kifelé csavart amigás , 5 pont a Fradi előnye. Ami sokkal nagyobb baj, az a sosem látott sérülséhullám, villogóra rúgták:
Egressy, Hámori, Dienes, Preisinger!

És jön a Parma.

A támadók helytállnak , de a védelem kettőt hibázik, a kapu előtti szerencsétlenkedés eredménye 2-0-ás pármai sikert.

:(
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98902 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Na, király! - a műtétre mondom -

mellesleg átveszem


nincsen kedvem leírni hogy kiestünk, idegenben 1-1 (végig vezettünk a második gól nem jött össze, a védelem kinyílt Zola a 89. percben eldöntötte...)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98935 by dimetrodon
Átveszem, nyomjuk le ezt a bajnokságot, lehetőleg nyerjünk, és építkezzünk!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98937 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Dimet, sztem alapvetően nagy probléma hogy a csapatunk lassú!
Én a jelenlegi töménytelen csatárt eladnám a picsába és 2 szám alapján vennék újakat (S2 és V2 vagy nagyobb...)
Ebből próbálnék 3 nagyon max 4 csatárt tartani (következő szempontom a C lenne és nem az F, az úgyis lesz bennük legalább 1 vagy 2)


Minden egyéb pozira LB-RB és LW-RW játékosokat tennék!
A P többnyire a wingerekben benne van, tudom hogy szereted ha a középpályán ilyenek vannak...


Remélem egyetértesz, sztem a gyorsaságunk és a befejezőképességünk az ami hiányzik, ezekkel ez meglenne!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.328 seconds
Powered by Kunena Forum