Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98686 by dimetrodon
Nekem is van egy szabálymódosítási javaslatom. Egyébként a döntő 2 meccs, vagy 1? Úgy alakult, hogy a kieséses szakaszból egy meccset senyomtam, most már jó lenne! Mondjuk az egyik döntőt, ha kettő van :D

Egyébként egy fontos: az utolsó meccs után, de mielőtt még piaci vagy állásdolgokat csinálna az aktuális irányító mentsen egyet és beszéljük meg a helyzetet!

Kb. 3-4 körül tudom majd átvenni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98687 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
BL döntő 1 meccs, szóval akkor a tiéd 3-4től, ha sikerrel járnál, akkor sztem hozzuk be a Pécsnek a jó embereket aztán lépjünk tovább!
Ehhez persze nyerned kell, nincs más lehetőség!

Hatalmas a nyomás!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98688 by dimetrodon
Na megnéztem a mentést, 1 meccs a BL-döntő. Nekem most nincs időm nyomni. Hawkz, ha ráérsz a tiéd! Nekem meg hagyd meg a szezonz utolsó 2 vagy 3 meccsét, legalább intézem az adminisztratív dolgokat, te pedig velem ellentétben nem veszted el a döntőt ;)

Ha nem érsz már rá, akkor így jártunk: én vezetem a döntőn a csapatot! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98696 by dimetrodon
Na, akkor átvettem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98700 by dimetrodon
Debrecen (MK-elődöntő)
A tudatosan tartalékos csapat könnyedén győzött 2-0-ra.

A meccs után bevárásoltunk a piacon. Hajdú Attila érkezett a kupba, aki 500k-s értékével (600k-ért vettük meg), egyetlen egységgel jobb, mint Vezér, és a legjobb magyar kapus. Ráadásul, hogy a csapatot rendezetten hagyjuk itt, kell a padra cserekapus (Vezér). Egyébként Vezér értéke 600k-ra nőtt időközben. A bankban pedig így is több, mint 11M van.

Haladás
Nem túl koncentrált meccsen nem sikerült Földesnek sérülést okozni, és sajnos 1-1 lett a vége. 9 pont az előnyünk a Fardi előtt, a hátáralévő meccsen, ha egyet nyerünk vagy 3 x meglesz, akkor bajnokok vagyunk!

Ismét érdekeset húztam a piacon. A Győr bejelentkezett Vezértért és az 550k-s ajánlatot elfogadttam. Lehet, hogy oda megyünk? Állati pech, hogy a Fradi új kapusa az 500k-s Kulcsár Róbert román állampolgár! A Győr viszont nagyon okos: padoztatja Vezért!

Debrecen (MK-elődöntő)
Tartalékosan is 3-0, Presisinger hármat vágott majd megtartott egy matek és egy környezetismeret órát az ellenfél nézőinek.

Parma(lat)
Hihetetlen csalás! A Parma meccs előtt az azonos tulajdonban lévő Parmalattal találkozunk. Nyilvánvaló, hogy a sérülések okozása lesz a fő céljuk.

Szűcs az áldozat, no meg az eredmény. A Kis-Párma 1-0-ra nyer! Nagyon rossz előjel.

A BL-döntőt nem tudom most azonnal játszani, ne üljetek feszülten a képernyő előtt!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98702 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
ahogy érzed, de csak a győzelmet fogadjuk el!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98706 by dimetrodon
BL-döntő
A kezdő csapatok (Szűcs eltiltva, Lisztes sérült, komoly érvágás mindkettő!) A Párma nem gyenge.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98707 by dimetrodon
Nem feszítem a húrokat, nincs mit rejtegetni: kikaptunk.
3-1 a Pármának, Zola és Chiesa lövései ellen nem volt orvosság, a csatárok sebessége (pontosabban annak hiánya) végzetes lett. Nem lesz könnyebb dolgunk az új szezonban sem, de kicsit még lehet erősíteni a csapatot. :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98708 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Zdenk: sztem ez is kiváló teljesítmény, szépen csillog az ezüst, de legközelebb valami értékesebbet hozunk!

A tömeg a vereség ellenére királyként fogadta a játékosokat és az edzőt a 3. közös szezon után!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98709 by dimetrodon
Stadler
A fiúkban nagyon benne volt az ütés még, 1-0-ra ezért így is nyertünk. Gyakrolatilag bajnokok vagyunk, mert a Fradi pontszámban még matematikalag egalizálhat, de a mi gólarányunk +47, az övéké +21, ezt elég nehéz két meccs alatt megfordíani. Persz ki örül most a bajnoki címnek?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum