UDZIAŁ WĘGRA W PUCHARZE POLSKI....

More
15 years 6 months ago #53197 by Root
Do Mirosa: troszkę ,,sinusoidalny ten post ale dzięki za wystawienie opinii. Wydaje mi się że odnosisz się do ludzi takich jak Cagonto czy teraz także Lionel (Hiszpania), Mikeul czy Taklekid (Francja), Rusty (Holandia) czy Anton (Norwegia)...jestem jak najbardziej na ,,tak ale tutaj podjąłem temat Szeszeska bo z nim spośród tych graczy polscy gracze mają największy kontakt i nikt chyba nie powie o nim złego słowa...poza tym myślę że Węgier bardziej ,,czuje klimat PP niż Skandynawowie czy Hiszpanie a o klimat również mi chodzi podejmując temat Szeszeska. Dzięki za (chyba hehe) pozytywny głos, a czy PP Open od listopada to z Ruichim porozmawiaj :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53198 by stellozza

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53205 by noel
jestem za, ale niech nie pisze po węgiersku

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53211 by PIOOTREK86
definytywnie przeciw czy to za pp czy za liga. Nie tak dawno taka wojna byla ze w polskiej lidze maja byc polskie flagi to i w pucharze POLSKI powinni grac polacy :P nie mam nic do goscia, ale ta sytuacja znowu daje mi powod ze dla niektorych cokolwiek by to nie bylo to sie da wszystko zrobic :P ::P a dla polakow co chcieli miec inna flaga (juz nie mowie o innym panstwie tylko o tej pirackiej) to odrazu glosowanie za nie i albo zmienisz albo wylot z ligi ;d no smieszne;d

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago - 15 years 6 months ago #53212 by ruichi
no o lidze nawet nie ma co mowic, bez szans zeby ktokolwiek inny startowal

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53224 by damic`uene
Dam przykład... Np w Mistrzostwach Polski w Skokach Narciarskich rokrocznie startuja Czesi, Słoweńcy, Kazachowie etc... Wiec skoro z regulaminu PP wynika, ze ten turniej nie jest zamkniety tylko i wylacznie dla Polakow - moze inaczej - jest otwarty, to dlaczego niemógłby się zgłosić jakis obcokrajowiec? Osobiscie nie widze zadnych przeciwskazan... Przeciez to zawsze jakies urozmaicenie rozgrywek. Natomiast jezeli podobny pomysl padlby w przypadku LIGI polskiej to jestem zdecydowanie na NIE.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53230 by cinek
A gdzie wypowiedź samego zainteresowanego? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53233 by Root
Do Cinka: Jestem jego mecenasem ;) a tak na poważnie to jest bardzo przejęty tym pucharem i bardzo wdzięczny za danie mu możliwości startu...ubolewa nawet nad tym że nie może więcej grać żeby się lepiej zaprezentować na PP ze względu na małe dziecko...

Do Piootrka86: Jeśli chodzi o flagi to naprawdę było to dla mnie dziwne że komuś to w ogóle przeszkadza że 4-5 osób ma piracką flagę...
Jesteś pierwszą osobą na ,,nie ale dziękuję za twój głos i uzasadnienie...

Pamiętajmy że gra w sensible to ZABAWA która przynosi nam wiele satysfakcji i zdrowych emocji (niezdrowych również ale one szybciej ulatują hehe)...dlaczego z czynników niezależnych od osób jak Szeszesek (bez własnej ligi) ograniczać im taką możliwość?? Moim zdaniem fajnie się stało że prawie 30 osób poparło mój wniosek/prośbę i z czystym sercem nasz ,,bratanek może z nami jutro pograć i poprzeżywać nieco wydarzenie jakim jest Puchar Polski (dla mnie to najlepsze rozgrywki choć nigdy nie udało mi się ich wygrać)...

Nie podejmuję nawet tematu gry w lidze tzw ,,gości choć niektórzy dostrzegają taką możliwość...ten post odnosi się tylko i wyłącznie do Pucharu Polski choć z czasem można pomyśleć nad dyskusją w tej kwestii.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53272 by PIOOTREK86

Dam przykład... Np w Mistrzostwach Polski w Skokach Narciarskich rokrocznie startuja Czesi, Słoweńcy, Kazachowie etc... Wiec skoro z regulaminu PP wynika, ze ten turniej nie jest zamkniety tylko i wylacznie dla Polakow - moze inaczej - jest otwarty, to dlaczego niemógłby się zgłosić jakis obcokrajowiec? Osobiscie nie widze zadnych przeciwskazan... Przeciez to zawsze jakies urozmaicenie rozgrywek. Natomiast jezeli podobny pomysl padlby w przypadku LIGI polskiej to jestem zdecydowanie na NIE.

to nie skoki tylko pilka nozna ;p a w pucharze polski graja polskie kluby wiec uwazam ze nie powinien on grac. no ale skoro wiekszosc chce to spoko. chociaz zaproponowalbym stworzenie cos na zasadzie PP - IPC (International Polish Cup) albo sami wymyslcie nazwe :) raz w mieisacu. wtedy mogliby sie zglaszac wszyscy co by chcieli :):):)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53281 by ruichi
znaczy PP i IPC? ;) nie za duzo by bylo wtedy? oczywiscie ja tam moglbym grac i co tydzien :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.256 seconds
Powered by Kunena Forum