KSZTAŁT LIGI W SIERPNIU !!!

More
15 years 9 months ago #46654 by slonic

ja dam pewien przykład - grałem wczoraj z Romankiem LIGĘ i pierwsze dwa mecze przegrałem - kolejne dwa mecze wygrałem. Gdybyśmy grali X2 on zgarnął by komplecik punktów a ja ZERO.

Uważam że w X4 walka jest ciekawsza i bardziej zacięta niż tylko mecz i rewanż...

Dziękuje za uwagę :)


to nie jest zaden argument bo jakbys zagral kolejne 2 , 4, 8 itp to rozklad moglby byc calkiem inny. uwazam ze 60 meczy to sporo za duzo, zwlaszcza ze duzo osob gra jeszcze w PL i ASL doilczajac w skrajnych przypadkach jeszcze baraze liczba meczy robi sie masakrujaca.

4x to stanowczo za duzo !!! moze warto sie zastanowic nad x3 albo niestety ale ograniczyc lige.
Popatrzcie na ilosc meczy rozegranych na dzien dzisiejszy 13. ja to slabo widze ze wszyscy rozegraja max-a. a przeciez o to chodzi zeby komplet meczykow byl.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46655 by OLIUSTKA
wg mnie tak jak jest teraz jest ok i nic nie zmieniajmy ;D;D:D
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46659 by ruichi

4x to stanowczo za duzo !!! moze warto sie zastanowic nad x3 albo niestety ale ograniczyc lige.


mozliwe sa tylko opcje x2 albo x4

poza tym sprawa dotyczy bardziej ilosci graczy w lidze a nie tego czy bedzie x2 czy x4.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46664 by Root
Powrócę do spraw głosowania za ,,1 czy ,,3 ...zobaczcie TERAZ jak wygląda tabela Sensible Ekstraklasy...rozumiem że wiele osób chciałoby zagrać w SE ale niech to się nie dzieje za pomocą reformy ligi tylko niech osoby zainteresowane SAME do tego dojdą...naprawdę to nie jest AŻ tak trudne...tylko trzeba CHCIEĆ się uczyć...po co więcej osób w SE skoro już teraz jest straszna przepaść pomiędzy czubem a końcem tabeli...
Zobaczcie kto głosował za ,,1 a kto za ,,3 ...na ,,3 głosowały osoby z niższych lig...rozumiem że one chciałyby zagrać w SE ale naprawdę to nie takie mission impossibile i mozna tego dokonać bez POMOCY Ruichiego (reforma).

Jeśli chodzi o 2 ligę to chyba ta wielkość jest ok...nie dramatyzujmy z ilością meczyków...zakładam że każdy z graczy lubi sensible i to nie problem...ja grywam czasami po 30 meczyków dziennie także ta liczba (60 ligowych + minimum 6 PL) nie jest taka straszna...mamy komunikatory, maile także przeciwników można łapać...rozumiem że dużo osób pracuje i ma inne zajęcia ale nikt nie jest zajęty 24/7...można w ostateczności wymienić się na gg nr tel. i się ustawić...sms to nie majątek...ale takie sytuacje to byłoby pewnie mniej niż 1% wszystkich porzypadków...

To tyle ode mnie...
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46692 by slonic


Jeśli chodzi o 2 ligę to chyba ta wielkość jest ok...nie dramatyzujmy z ilością meczyków...zakładam że każdy z graczy lubi sensible i to nie problem...ja grywam czasami po 30 meczyków dziennie także ta liczba (60 ligowych + minimum 6 PL) nie jest taka straszna...mamy komunikatory, maile także przeciwników można łapać...rozumiem że dużo osób pracuje i ma inne zajęcia ale nikt nie jest zajęty 24/7...można w ostateczności wymienić się na gg nr tel. i się ustawić...sms to nie majątek...ale takie sytuacje to byłoby pewnie mniej niż 1% wszystkich porzypadków...

To tyle ode mnie...


tylko dlaczego jeden ma grac 60 meczow (2 liga) a inny 44 ( 1 i 3 liga) zero logiki w tym.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46694 by Foka
Uważam, że podstawa to by wszystkie ligi miały tyle samo graczy (ewentualnie poza najniższą). Chociaż patrząc na polską piłkę ligową to tam wszędzie inaczej ....
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46695 by PIOOTREK86
a co to da ze bedzie po tyle samo? moim zdaniem powinny byc roznorodne: 1 liga z 14 zespolow, 2 liga (bardzo duzo graczy na tym poziomie) powinno byc z 16 lub 18, a nizej to jak tam uznacie ;p
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46706 by paczek


Jeśli chodzi o 2 ligę to chyba ta wielkość jest ok...nie dramatyzujmy z ilością meczyków...zakładam że każdy z graczy lubi sensible i to nie problem...ja grywam czasami po 30 meczyków dziennie także ta liczba (60 ligowych + minimum 6 PL) nie jest taka straszna...mamy komunikatory, maile także przeciwników można łapać...rozumiem że dużo osób pracuje i ma inne zajęcia ale nikt nie jest zajęty 24/7...można w ostateczności wymienić się na gg nr tel. i się ustawić...sms to nie majątek...ale takie sytuacje to byłoby pewnie mniej niż 1% wszystkich porzypadków...

To tyle ode mnie...


tylko dlaczego jeden ma grac 60 meczow (2 liga) a inny 44 ( 1 i 3 liga) zero logiki w tym.


Aha czyli uważasz że np : Angielską piłką zajmują się durnie, którzy nie myślą, bo Premiership i Championship mają różne ilości drużyn w lidze. Argument bez sensu dla mnie...
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46712 by Lord Pablo
co do ilości to dodam tylko tyle że ILOŚĆ w Ekstra Lidze i Drugiej Lidze powinna być sensowna dla Pucharu Ligi czyli po dodaniu by było nas 16 albo 24 albo 32 jeśli będzie nas np. 26 w obu ligach - Puchar Ligi będzie kompletnie nie podzielny. A co do ilości meczy co wam zależy zagrać z kimś 4 mecze - trudniej jest znaleźć rywala niż zagrać z nim 4 razy. Więc zastanówmy się nad ilością graczy w PIERWSZEJ i DRUGIEJ lidze by pasowało do Pucharu Polski a X4 zostawmy jak było.....

Macie inne rozgrywki gdzie jest X2 PL, ASL, każdy CUP, CTWC itp...

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46713 by Foka
Dobra jeśli chodzi o mnie to dostosuje się do każdej opcji. Ale osobiście uważam, że w Ekstraklasie powinno być jak najwięcej graczy. Wtedy mogę grać nawet 60 gier. Sam oczywiście zagram 100% kwestia tego, co pisałem wcześniej czy inni podołają.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.265 seconds
Powered by Kunena Forum