KSZTAŁT LIGI W SIERPNIU !!!

More
15 years 9 months ago #46591 by PIOOTREK86
mi pasuje pomysl Ruichiego, tylko co do 2 ligi pasowaloby dac x2 mecze. 60 to troche zaduzo, niby 2 mecze dziennie ale nie kazdy ma czas coddzienie bywac ;p tak wiec x2 byloby ok. A polska liga byla by ciekawsza gdyby sie gralo rozne ilosci meczow w poszczegolnych ligach. Tak to taka monotonia :) Zmiany sa dobre :) Tak wiec Ruichi ja glosuje za :)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46603 by ruichi

Macie pomysł pogadajcie z Rui z pewnością jest otwarty na propozycje. Płaczecie jak abby na straganie.


no wlasnie... :P

dobra... powiem tak.. przeczytalem sobie te maile, przemyslalem w pracy wiele spraw i zeby nie stanac okoniem, ale tez nie zdac sie na 70 graczy, tylko podjac decyzje po konsultacjach zdecydowalem, ze :

1) Przy obecnej ilosci graczy niezbedne sa 4 ligi - powod glowny - 3 ligowcy narzekaja na graczy nowych, ktorzy odchodza, przychodza i nie graja. 1, 2 i 3 liga powinny miec stala wielkosc. 4 liga dla najslabszych i nowych

2) są dwie opcje
a) 12 x 4 w 1, 2x2, 3x3 ligach - w 4 reszta - oznacza to minimalne powiększenie w stosunku do sezonów sprzed czerwca

b) 18 x 2 w 1, 2 i 3 lidze - w 4 reszta.. jednakże...
mając na uwadze słuszny problem znajdywania przeciwników, możemy uzgnodnić plan strategiczny, który mogłby wyglądać tak:
w sierpniu po 14 w ligach x4 (1w ekstra, 1 w 2 lidze, 3 gr w 3 lidze i 1 w 4 lidze)
we wrzesniu po 16 x2 (1 w ekstra, 1 w 2 lidze, 2 gr w 3 lidze i 1 w 4 lidze)
w listopadzie po 18 x2 - po 1 grupie w kazdej z lig
moglibyśmy wtedy na bieżąco monitorować poziom rozgrywek.. i kto wie.. może 16 w lidze jest ilościa wystarczająca...

c) nie ma złotego środka, nigdy wszystkim nie będzie pasować. System który mieliśmy do czerwca był przejrzysty i jasny, ale ... 2 ligowcy narzekali na nierówną rywalizację do Ekstraklasy, a 3 ligowcy na problemy z graczami nowymi

d) chcialbym zebyście przestali marudzić i naprawdę zastanowili się nad tym wszystkim. Większosc z nas przychodzi tu nie tylko zeby pograc. Stworzyslismy naprawde fajna paczke ludzi, ktorzy nie tylko spotykają się na ircu ale i poza nim. Jedni mają więcej czasu, inni mniej. Ci, którzy grają długo, grają w najwyższych ligach, musza dopuścić do głosu również tych o nieco mniejszych umiejętnościach, zrozumieć ich racje .. i odwrotnie. Nie po to wszystko było budowane przez dlugi czas, zeby to teraz zaprzepascic.

e) jesli do 20 lipca nie osiągniemy zadowalającego kompromisu, o kształcie ligi zadecydują członkowie Rady Ligi.

f) grajcie dobrze, zeby zająć wysokie pozycje, żebym nie słyszał potem głosów o odpuszczonych meczach, bo myslalem ze gram o pietruszke

g jak juz pisalem wczesniej, klejem do stołka prezesa nie jestem przyklejony... - i nie chcialbym uslyszec glosow, ze szantażuję swoim odejściem.. po prostu podaję suchy fakt
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46612 by OLIUSTKA
ja zle przeczytalem :P:P mi pasuje tak jak jest liga w lipcu jest ok:))) nie trzeba zmieniac :D;D:D
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46614 by Sang
Tak sobie myśle i wynika mi tylko jedno co do 3 ligi bo jej znawcą jestem 6sezonów przesiedziałem:) Problem nowych to jakaś błachostka 6 sezonów i za każdym razem 100% bez większego bólu jak ktoś jest nowy i zlewa gre to jest wywalany i co to za problem? Jak ktoś z kimś zagrał ten ktoś był mizerny zdobył 12pkt i je traci powinien przyjąć że osoby z góry walczące o awans też natłukli by 12pkt:) Więc i pkt nie szkoda. Co do problemu że ktoś musi rozegrać 60 gier, teraz gra się po 40 około Czym że jest te 20 gier zabierze nam życie prywatne i zniszczy zawodowe? Też nie rozumiem. Kwestia nierównych szans w 2 lidze. W footballu od zawsze nie tylko umiejetności ale i szczęście w losowaniu są nieodłącznym elementem tej gry. Takie głosy są tak samo podobne gdyby Leo i nasze orły po grupie płakali że wylosowali Niemców i Chorwatów. Bez sensu dla mnie argument baletnicy której przeszkadza rąbek czy coś tam u spódnicy:)
Szczerze mówiąc to mi jest totalnie obojętne jak będzie i każdy system zaakceptuje bo jestem tu aby grać nie marudzić. Rzuce tylko jak ja bym to widział chodź wiem że wiele to nie wniesie ale od czego mam uprawnienie do publikacji na tym forum xD

1.16x4 2. 16x4 (32 PL) 3. 2x2x4 4. Reszta w 2 gr nie wiecej jak 16 x 4 Bo tak sobie myśle ze 60 gier w lidze to nie jest za mało a do za dużo to jeszcze okropnie wiele brakuje :)

Pozatym ta sama ilość graczy w ligach brzmi dość sprawiedliwie tak przynajmniej w moim mniemaniu no i tych 4 więcej zaliczy sezon w pierwszej lidze czyli 4 graczy sensibla będzie szczęśliwszych :P
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46616 by Lord Pablo
ja dam pewien przykład - grałem wczoraj z Romankiem LIGĘ i pierwsze dwa mecze przegrałem - kolejne dwa mecze wygrałem. Gdybyśmy grali X2 on zgarnął by komplecik punktów a ja ZERO.

Uważam że w X4 walka jest ciekawsza i bardziej zacięta niż tylko mecz i rewanż...

Dziękuje za uwagę :)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46622 by domenechu
popieram slowa Pablo
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46627 by PIOOTREK86
x4 to zaduzo, widzisz powinienes miec 0 ptk :P zreszta jesli ktos wygra 4 mecze(ni8e mowie tutaj o zdecydowanej przewadze jednego gracza tylko np o szczesciu) to jest sie az 12 ptk w plecy. I to jest duuuzo zaduzo :P powinno sie grac x2 mecze. Wiekszosc gracyz gra na tym samym poziomie i czasami traci sie pechowo ptk bo po 2 winach sie niestety przegrywa 2 kolejne i tym samym wychodzi na zero.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46646 by Lord Pablo

ja dam pewien przykład - grałem wczoraj z Romankiem LIGĘ i pierwsze dwa mecze przegrałem - kolejne dwa mecze wygrałem. Gdybyśmy grali X2 on zgarnął by komplecik punktów a ja ZERO.

Uważam że w X4 walka jest ciekawsza i bardziej zacięta niż tylko mecz i rewanż...

Dziękuje za uwagę :)

popieram slowa Pablo

The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46647 by paczek
też popieram :P
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46648 by marcinos
tez popieram :D
The topic has been locked.
Time to create page: 0.247 seconds
Powered by Kunena Forum