PomysłÃ³w moich kilka

More
16 years 8 months ago #25540 by dindek
ja sie wypowiem jedynie do 3 propozycji- jest to wedlug mnie bardzo dobrty pomysl 2 zamiast 4 meczow:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25541 by ruichi
nie mialem co za bardzo robic w pracy :) - za duzo pomocnikow na wakacje :D - wiec tak sobie rozmyslalem :P - rozumiem, ze ekstraklasa i 2 liga funkcjonuja super, ale wiadomo, ze byl ostatnio naplyw nowych z ktorych wielu zostalo na stale i gra czesciej lub rzadziej. wyglada to tak teraz ze eks = 10, 2 liga = 10, 3 liga = 25 (ok 20 regularnych). Poziom sie podniosl, prawda?

Ekstraklasa - Mozna, niekoniecznie trzeba, podniesc liczbe graczy do 12 w ekstraklasie. 2 by spadalo bezposrednio, 4 kolejnych gralo by baraze z 2 liga. 100% frekwencji.

2 liga - 2 grupy po 12 graczy. wchodza zwyciezcy. 4 kolejnych z kazdej grupy gra ze soba 1a-4b 2a-3b itd. zwyciezcy graja z ta 4 ktora ma grac baraze z ekstraklasy. 2 liga moim zdaniem powinna byc dla graczy ktorzy oczywiscie graja stale, ale niekoniecznie dobrzy zeby od razu wejsc do ekstraklasy, ale moga zdobyc jakies doswiadczenie w kontakrach z lepszymi. Oczywiscie beda tez w tej lidze lepsi - to wiadome. Slowem - 2 liga jest dla graczy, ktorzy graja stale. Spadaja ludzie z ostatniego miejsca w kazdej grupie. A po 4 z kazdej gra baraze wiec 11a-8b, 10a-9b itd. Przegrani graja w barazach z 3 liga. Wymagane 100% frekwencji.

3 liga - dla nowych i tych, ktorzy nie graja za czesto i nie robia wystarczajacych postepow zeby sie utrzymac. 2 awansuje. 4 kolejnych gra baraze. Frekwencja niekonieczna. chcesz to grasz. Nie chcesz to do 2 ligi awansuja inni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25547 by Foka
Dobra mam chwilke pozowolę sobie odpisać.

3 liga pomysł Reda jest dobry 2 grupy. W sumie już tak kiedyś było, ale pojawił się problem, ze do 3 ligi zgłosiło się 30 graczy, a to już troche dużo grania. Jednak fakt jest taki, że 4 grupy się nie zgadzają wrócimy do dwóch. Mario nie ma obsolutnie sensu robić nizszej ligi niż 3ej nawet z opcją awansu bezposredniego.Bo co to są dwa miejsca w barażach.Zrobimy dwie grupy kwestia tego 2 czy 4 mecze.
Natomiast jeśli chodzi o wyższe ligi powiem to jeszcze raz nie będziemyu zmieniać mamy dobrą silną ligę nie ma żadnego sensu mieszać przy ilości graczy czy meczy
Jeśli chodzi o Puchary maks mogą być 3 bo to nie jest takie hop siup organizowqać puchar. Mario dałeś 5 opcji pucharów, ale wiesz teraz jesteś masz czas, sam jednak wiesz, że potem są egzaminy i czesto Cie nie ma, ktoś to musi prowadzić ja nie mogę być na ss.pl cały czas, bo też mam obowiązki już teraz nie mam czasu na edfycje strony.

Puchar Polski - jeden dzień - specyficzna atmosfera. Jedyna opcja by spotkała się cała polska społeczność sensible soccer i nie będziemy tu nic mieszać. Jest to wprawdzie męczocę trzeba mieć zaparcie, ale taki Puchar jest tylko jeden.

Puchar Ligi - cały miesiąc pierwsza i druga liga. Ewentualnie zrobić Puchar Ekstraklasy i tylko pierwsza liga.

Puchar Przyszłych Mistrzów - świetna nazwa Maro ;) dla 3 ligi lub ewentualnie tez dla drugiej również cały miesiąc.


Medale:
Jeśli skłądki będą na podobnym poziomie jak w tym miesiącu. Nagrodzowny zostanie na 100% każdy zwycięzca. Czyli we wszystki ropzgrywkach będzie nagroda za pierwsze miejsce. Potem ewentualnie za miejsca 2 i 3 zobaczymy jakie będą koszta zoobowiązałem się to robić wymyślę więc jakieś ssolidne zasady premiowania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25549 by Spankin
a ja bylbym za utworzeniem 4 ligi

gdyz poniewaz

ostatnio pojawilo sie sporo graczy (miedzy innymi ja:)), ktorzy chetnie graja i maja wysokie frekwencje w 3 lidze ale niekoniecznie prezentuja poziom pierwszo czy nawet drugoligowy, i my tez chcemy grac na serio, a nie miotac sie z graczami ktorzy zapisuja sie do ligi a potem nie graja
maro maly blad rachunkowy popelniles;] zaczynajac od 4 ligi wystarcza 3 miesiace zeby znalezc sie w ekstraklasie ale nawet jesli ktos nie chce czekac 4 miesiace zeby grac w pierwszje lidze to znaczy chyba ze nie chce grac na serio? lub nie lubi grac? bo wtedy bedzie gral tylko ooo czy w ogole nie bedzie gral, jak ma grac ooo to one tez nic nie daja, a jak ma w ogole nie grac to chyba nie lubi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25603 by RedHiney

Puchar Polski - jeden dzień - specyficzna atmosfera. Jedyna opcja by spotkała się cała polska społeczność sensible soccer i nie będziemy tu nic mieszać. Jest to wprawdzie męczocę trzeba mieć zaparcie, ale taki Puchar jest tylko jeden.

Puchar Ligi - cały miesiąc pierwsza i druga liga. Ewentualnie zrobić Puchar Ekstraklasy i tylko pierwsza liga.

Puchar Przyszłych Mistrzów - świetna nazwa Maro ;) dla 3 ligi lub ewentualnie tez dla drugiej również cały miesiąc.


Mimo wszystko jestem za dodwaniem Superpucharu Polski, w którym zagrają zwycięzcy powyższych i może (dla zwiększenia frekwencji tudzież emocji) finaliści oraz szacowny Mistrz Polski ;)
Turniej rozgrywany w dniu startu następnego sezonu, jedniodniowy. Formuła turnieju do przedyskutowania. Dla podniesienia atrakcyjności, liczby spotkań, emocji, czy po prostu, dla zwykłej odmiany zaproponowałbym formułę Best of ... czyli gramy mecze do określonej liczby zwycięstw (Best of 5 = do 3 wygranych itp.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #26171 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Pomysłów moich kilka
Nie chce mi sie tego wszystkiego czytac, mi sie podobalo tak jak bylo ostatnio, tzn. 3 liga i grupy po 6 osob. To bylo madre, nawet bardzo.

Nie wiem tez po co zmieniac formule pucharow, im wieksza stawka tym fajniej.

I zrobic ludzki wymog frekwencyjny, ZADNE PROCENTY, tylko mecze ktore o czyms decyduja. To jest najrozsadniejsze rozwiazanie.

Obecnie tez jestem za 2ma meczami :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26172 by Intermario



I zrobic ludzki wymog frekwencyjny, ZADNE PROCENTY, tylko mecze ktore o czyms decyduja. To jest najrozsadniejsze rozwiazanie.


Tak tak...a potem jakis gracz Ci powie ze ma mistrza i nie zagra z Toba...a Ty lecisz z ligi i potrzebujesz punktow....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #26188 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Pomysłów moich kilka
Mario : przeciez wtedy zagrac MUSI

Masz mistrza i co z tego - chodzi o punkty rywala, jesli on o cos walczy to musisz grac.

CHodzi o to wlasnie, ze jesli RYWAL ma do zdobycia jakies wazne punkty to trzeba zagrac (dlaczego rywal? A dlatego ze jesli ty masz do zdobycia jakies punkty dla siebie to mozesz to bez konsekwencji olac, twoja sprawa) .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.228 seconds
Powered by Kunena Forum