PomysłÃ³w moich kilka

More
16 years 8 months ago #25506 by Intermario

aaa i jeszcze jedno: chodzi mi puchary jako nagrody za mecze pucharowe, dobry pomysł jeśli nawet jest to Puchar Amatorów: zmowtywuje to ludzi do płącenia składek nawet jak ktoś jest w III lidze to wie że ma jakieś szanse dostania pucharu:P



Nie no, wydaje mi sie ze puchary powinny byc 3 :) tzn nagrody - PP, 1 liga i PL :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25507 by RedHiney
I tu sie zgadzam, bo niedlugo dojdziemy do sytuacji kiedy trzeba bedzie placic po 100 miesiecznie (kazdy) bo kasy potrzeba na miliard medali, nagrod, statuetek :)
Tak czy siak odbiegamy od meritum czyli od ksztaltu ligi 3 oraz nowej formuly pucharow ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25508 by Splatterpunk
od razu miliard :P chodzi mi o zachęcenie III ligowców do płacenia składek:P bo na przykład na teraz wpłacili I ligowcy i II ligowcy a chodzi mi tylko i wyłącznie o puchar amatorów:P więc nie przesadzajmy ze 100zł miesięcznie :]

edytowany:P

Puchar to może za dużo... Medal, cokolwiek dla I miejsca... Wodiczko, Spankin, Primo z III ligi wpłacili... więc chyba zaliczyłem wpadkę:P co prawda oni długo w tejże lidze nie posiedzą... ale co tam wpłacili:P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25509 by RedHiney
[OT]:
To mi przypomina, ze nie wplacilem nic ;)
Sie poprawie i wplace jakas kwote dubeltowa na ten sezon.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25510 by Intermario
3 Liga to zlozony problem, jednak w tym momencie dostalem pewnego olsnienia :P

Proponuje 3 LIGE:

10 plejerow
2 awans
2 baraze
2 ostatnie spadaja do 3 LIGI AMATORÓW!

3 Liga Amatorow funkcjonowalaby jako taka 4ta LIGA. Jednak dzialaby na ciut innej zasadzie. Mianowicie 2ch najlepszych graczy z 3 LIGI Amatorow mialoby mozliwosc uczestnictwa w barazach o druga lige (wtedy mielibysmy 6 os grupe - 7,8 m w 2 lidze ; 3-4 w 3 lidze oraz 1-2 w 3 lidze Amatorow). Oczywiscie w przypadku braku powodzenia w barazach 1-2 miejsca z ligi amatorow daja bezposrednia promocje do LIGI 3

Jezeli ktoremus z graczy z Ligi Amatorow uda sie awansowac do 2 ligi, to 3ci w tej lidze awansuje bezposrednio do 3 ligi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25511 by Intermario
Moja propozycja promuje najlepszych graczy (NOWYCH) z 3 LIGI amatorow, daje ona bowiem mozliwosc przeskoczenia jednego szczebla. Zapewnia rowniez atrakcyjnosc rozgrywek na poziomie 3 LIGI, ktora funkcjonuje tak jak druga, a jednoczenie nie ma do niej naplywu graczy, ktorzy rozgrywaja 2-3 spotkania na sezon :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25512 by Splatterpunk
heh czekamy na wielki powrót Foki aby z nim podyskutować :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25513 by MaroJ
Ja patrzę na sprawę tak:

Ekstraklasa - Bez zmian
2 Liga - Bez zmian
3 Liga - Utworzenie 2 grup trzeciej ligi (obecnie w 3 lidze gra 25 graczy) po okolo 12 osob na grupe - w ten sposoób gracze z wszystkich lig mają do rozegrania porównywalną liczbę spotkań - ze mecze w lidze zdobywa się punkty SRN (nawet podówjnie) dlatego sprawiedliwie będzie gdy wszyscy będą mieli do rozegrania mniej więcej tyle samo meczów w ligach.
4 Liga - Tworzenie jej nie ma najmniejszego sensu, kiedyś jak była, gracze narzekali że w najlepszym przypadku dopiero za 4 miesiące mogą zagrać w Ekstraklasie.

Puchar Polski - Bez Zmian, grać może każdy Polak.
Puchar Ligi - Grają gracze 1 i 2 ligowi
Puchar Przyszłych Mistrzów (proponuję taką nazwę, bo Puchar Amatorów nie brzmi jakoś pozytywnie) - Grają gracze z 3 ligi

Taki rozkład powoduje że wszyscy grają porównywalną liczbę spotkań w lidze, w pucharach: ligi oraz przyszłych mistrzów (amatorów) więc mają równe szasne do zdobywania punktów SRN.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25514 by Intermario

3 Liga - Utworzenie 2 grup trzeciej ligi (obecnie w 3 lidze gra 25 graczy) po okolo 12 osob na grupe - w ten sposoób gracze z wszystkich lig mają do rozegrania porównywalną liczbę spotkań - ze mecze w lidze zdobywa się punkty SRN (nawet podówjnie) dlatego sprawiedliwie będzie gdy wszyscy będą mieli do rozegrania mniej więcej tyle samo meczów w ligach.


Nie tworzylbym dwoch grup, poniewaz frekwencja bedzie w nich bardzo niska. Jak pisalem wczesniej jedna grupa 10-os gwarantuje dobra frekwencje. 4 ligi typowej tez bym nie tworzyl, ale mysle ze warto sie pochylic nad 3 Liga Amatorow, gdzie dopisywany bylby kazdy kto chcialby zaczac przygode z LIGA. Zaproponowany przeze mnie system wylapuje perelki w 3 lidze amatorow i daje szanse bezposredniej promocji (poprzez baraze) do ligi 2giej. Najlepszym przykladem moglby byc LOBO. Spokojnie uzyskalby promocje z 3 LIGI amatorow do ligi 2giej :)

Skonczylby sie problem z graczami typu tigre czy misiek ktorzy wchodza zagraja 2-3 mecze i out, poniewaz 3 LIGA amatorow bazowalaby na wytrwalosci i rzeczywistych umiejetnosciahc gracza :)

Puchar Polski - Bez Zmian, grać może każdy Polak.
Puchar Ligi - Grają gracze 1 i 2 ligowi
Puchar Przyszłych Mistrzów (proponuję taką nazwę, bo Puchar Amatorów nie brzmi jakoś pozytywnie) - Grają gracze z 3 ligi

Taki rozkład powoduje że wszyscy grają porównywalną liczbę spotkań w lidze, w pucharach: ligi oraz przyszłych mistrzów (amatorów) więc mają równe szasne do zdobywania punktów SRN.


Nazwa swietna :) bardzo dobrze dobrana :P Tylko zorganizowalbym taki cup dla 3 ligi i nizrezeszonych jak PP :) Nie wiem czy ten masz na mysli, czy ten na wzor PL ?:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25515 by iron
co do meczy zostawił bym te 4 zawsze jest wieksza szansa na niespodzanke :) a co do pucarow super pomysl dla nowych i slabszych playerow a jak by stworzyc co tydzen jeden puchar w kazdy wekend rozgrywac puchar w tygodniu liga ooo a na wekend byly by puchary:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.284 seconds
Powered by Kunena Forum