Zmiany w regulaminie - propozycje.

More
15 years 1 month ago #64318 by stellozza
Tak jak lord napisał, połowa z was nie doświadczyła tego, dialogi w stylu:
-liga?
-nie

-liga?
-pozniej
Dla mnie to jest śmieszne, koleś gra fr/ooo/puchary cokolwiek innego, wyraźnie się nudzi, ale ligi nie zagra, bo nie. Rozumiem raz - mam słabszy dzien - nie chce oddac 12 pkt ale nie nonstop.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64329 by Wodiczko
czy to o Cinku było ? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #64341 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Zmiany w regulaminie - propozycje.
Nijak nie potrafie zrozumiec jak podanie konkretnych par na dany okres mogloby spowodowac balagan- niby w jaki sposob ?
A ulatwiloby to umawianie sie z graczami i rozegranie odpowiedniej liczby spotkan.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64372 by SzymS
Muszę powiedzieć, że Stelozza normalnie poruszył MEGA WAŻną sprawę jaką jest odmawianie przez graczy meczy ligowych kilka razy z rzędu m,imo że s a na ircu, że udzielają się ma głÃ³nym kanale, mimo że grają ooo itd. Czasami zrozumiale jest jak ktos odmówi mając wytłumaczenie. Tlumaczenia kilka razy pod rząd nie bo nie sa śmieszne.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64374 by Foka
Tylko, jak to wyeliminować. Są osoby , które wręcz notorycznie sezon w sezon zachowują się tak samo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #64417 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Zmiany w regulaminie - propozycje.
Az mi sie nie chce pisac, ale poswiece sie ;)

Jak masz terminarz o ktorym byla mowa to odmawiasz komus, z kim musisz zagrac,wiec latwiej wymoc gre itd.
Tak jak jest teraz kto kogo zmusi do gry - mam zagrac iles meczy, z kim i kiedy to moja sprawa. Nic z tym nie zrobisz, komus nie bedzie sie chcialo to znajdzie setke wymowek, ktorych nie sprawdzisz.

PODAJCIE JAKIE NIBY TO ROZWIAZANIE Z TERMINARZEM OKRESOWYM MA MINUSY, bo na razie argumenty sa mocno subiektywne (zeby nie powiedziec surrealistyczne :P)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64457 by dior
O czymś podobnym do pomysłu Domina pisałem wcześniej, wspominająć o kolejkach ligowych . To naprawdę jest dobry pomysł, ale wywrócił by to, do czego się przyzwyczailiśmy do góry nogami. Może powołać jakąś ligę eksperymentalną? Jedna grupa na 8-10 graczy. Taka liga fun z konkretnymi terminami? Domin, zorganizujesz? Ja chętnie zagram. Może się przyjmie. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #64513 by bobbiebobras
jak bedzie fun to malo kto powaznie do tego podejdzie bo a raz mnie moze nie byc wkoncu fun liga nic sie nie stanie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #64518 by Foka
To, co Bobbie mówi - to raz, a dwa mamy już ligę z terminami PSL i gramy już ponad rok, byli tam wybrani gracze, którzy grają systematycznie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #64519 by ruichi
lige fun mozna zrobic.. moze byc nawet odzwierciedleniem lig normalnych ale np. 2 mecze by sie gralo zamiast 4 z wykorzystaniem pomyslu domina
mimo wszystko niechetnie patrze na zmiany, bo to, ze z paroma osobami sa wieczne problemy, to poza wykluczeniem ewentualnym z rozgrywek (co sie np. stalo aktualnie w przypadku cracovii) nie widze wyjscia.. nawet jakby byl przymus rozgrywania meczy codziennie, czy co 2 dzien to i tak 95% by gralo tak jak teraz, czyli spelnialoby warunek, a 5% .. rezygnuje/przekladam/jutro dogram.. :P

jedyne nad czym sie zastanawiam to terminy 8/16/25 po 1/3 meczy na kazdy, bo aktualnie na ostatnie 5 dni przypada najwiecej meczy... ale z tym sie juz od jakiegos czasu bije.. zobaczymy:P

tak czy siak.. slucham dalej:P - tylko krowa nie zmiania pogladow :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum